Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: A-51]  
Автор Русева (добродетел)
Публикувано29.03.11 22:36



Здравей,радвам се че всичко е минало успешно .На нас ни предстои да постъпваме там,много съм разочарована от ИСУЛ и затова решихме в Токуда.Как сте сега всичко наред ли е и моля те пиши ми каква сума ви взеха там за операцията.Въпреки болката ,трябва да мислим и за финансовата част на въпроса.Благодаря ти предварително.



Тема Re: рак на ларинкса-Konov ISULнови [re: Djessi]  
АвторBuлuнka (Нерегистриран)
Публикувано04.04.11 14:05



Здравейте,
преди месец вях оперирана от туморно образование в гърлото. От позната чух за д-р Димитър Златков от болница Токуда и отидох на преглед при него .Преди това бях посетила доста доктори , които ми поставяха все една и съща диагноза - тумор в корена на езика . Думата ТУМОР звучи наистинаа стряскащо !
След прегледа ми при доктор Златков а наистина се успокоих.Човекът ми каза , че това не е тумор , а киста , която трябва да бъде премахната оперативно . Аз му се доверих и направихме операцията . Тя е продължи 45 минути под пълна упоика .След като се събудих се чувствах чудесно ! Условията в стаята , сестрите и екипа на д-р Златков бяха повече от добри и внимателни. Сега се чувствам чудесно и нямам никакви оплаквания! Препоръчвам на всички , които имат нужда от специалист УНГ да потърсят доктор Димитър Златков и неговия екип от професионалисти ! Няма да сгрешите !



Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: Русева]  
АвторA-51 (Нерегистриран)
Публикувано04.04.11 16:40



Извинявайте за забавения отговор.В момента сме на лъчетерапия.Още сме в началото - на 4-тата процедура.Няма симтоми на неблагоприятни промени.Вяраме че операцията е качествена и се надяваме че сме действали на време, макар а знаем че този рак е с много скрита симптоматика.Ако ви предстои нещо подобно бъдете смели и вярвайте.



Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: Русева]  
АвторBuлuнka (Нерегистриран)
Публикувано15.04.11 11:38



Здравейте , операцията ми струваше 250 лв с направление от личната докторка , без направление би ти струвала около 560 лв. Четох , че здравната каса поема само половината .



Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: Buлuнka]  
Авторвъnpoc (Нерегистриран)
Публикувано05.10.11 13:24



Здравейте,

някой, който е преживял операция от рак на ларинкса може ли да сподели колко време след операцията продължи да се възстановява. Оперираха баща ми преди 9 месеца - сега получава главоболие и отоци и все още трудно пие вода. Не е изкаран целия ларинкс.

Искам да попитам има ли и изследвания, които можем да направим, за да сме сигурни, че няма разсейки.

Благодаря ви предварително!



Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: въnpoc]  
Автор maribob (непознат )
Публикувано13.10.11 22:07



Ами според мен досега е трябвало да се възстанови. Баща ми е опериран от рак на ларинкса, само че при него целия е изваден. Според мен си направете един скенер или туморни маркери.
Успех!



Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: maribob]  
АвторKaжeтe (Нерегистриран)
Публикувано21.10.11 02:11



опериран съм от рак на ларинкса, с трахеостома съм, преди 4 месеца. наскоро изкарах лъчетерапията. нтересува ме кога ще ми се ъзвърне вкуса и обонянието, ще имам ли отново брата, коса, които окапаха или изгоряха. Вече десетина дни са минали от последната процедура...



Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: Kaжeтe]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано21.10.11 14:47



С копи и пейст преместете въпроса в темата Въпроси към лекарите.
Ще се нормализират нещата, но трябва време.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: Kaжeтe]  
Авторpavlova (Нерегистриран)
Публикувано22.10.11 19:58



Имайте търпение! Съпругът ми също е опериран и след лъчетерапията, но той премина и през няколко курса химеотерапия, имаше проблеми като вашите. Косата му порасна, даже сега е с по-тъмен цвят е се накъдри, брадата също, вкусът му се възвърна, единствено няма все още обоняние. Ако имате други въпроси пишете.



Тема Re:Моля за съдействие спешно, ако някой знае нещонови [re: Kaжeтe]  
Автор mgd2159 (непознат )
Публикувано26.10.11 15:46



Моля да ми помогнете, на брат ми му откриха карцином на ларинкса и предстои операция. Как, къде и какво да направим. Помощ!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.