Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:33 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тежконови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.08.07 21:32



Кажи по-точно какво чувстваш - тежест, задушаване, как си поемаш въздух... и т. н. Други неразположения?



Тема Re: Стаята на Весела №3нови [re: vesela.bg]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 21:55



Веси, какво правиш да не си из4езнала към "Дивака"

. Пиши моля те.



Тема Re: Тежконови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано18.08.07 22:08



Много силна болка в гърдите и целия гръден кош - сякаш съм в менгеме.... Оказва се,че ми е бил малко Дексаметазона в първите дни на химията и затова. Сложих си една инжекция и сега съм добре, вече е по-спокойно. Но за следващото вливане ще знам....
Иначе полезното от цялата история е, че сама си сложих инжекцията. Досега не се бях осмелявала, ама неволята учи.



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Стаята на Весела №3нови [re: vesela.bg]  
Автор breastcansersurvivor (USA)
Публикувано18.08.07 23:08



забравих да спомена, че при мен се появи и изтръпване на краиниците, което 2 месеца след терапията още се обажда от време на време.

Желая ти всичко хубаво



Тема Re: Тежконови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано19.08.07 15:25



Веселуше,
Как си миличка?
Слона отиде ли по дяволите, или още те мъчи?
Айде пийни му едно винце от кафе машината, че утре сме на работа!
Наистина, консултира ли се с някой химиотерапевт за тази болежка. Доста неприятно е да прочета от теб такова нещо. Ти винаги си била много позитивна, а сега ми се виждаш малко.....
Я горе главата! А колкото до неволята... Викаш, викаш и накрая си оправяш сам колата. Колко е жалко и гадно това здравеопазване!



Тема Re: Стаята на Весела №3нови [re: *jull**]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано19.08.07 23:02



Ако някой това го е писал в предишни теми - не че да се правя на много знаеща

,но картофа помага изключително много за вдигането на левкоцитите. На майка след първатавливка на червена химия, всикчо й беше ок, само левкоцитите супер ниски и тогава разбрахме за суровия картоф - тъй че Весе най-добрия коктеил (изключвам уискито:)е - цвекло, морков и картоф в равни количества поне веднъж дневно.

Има ли желание - има и начин!

Тема Re: Тежконови [re: ket1234]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано20.08.07 01:06



Слонът се подмести един-два инча снощи след като си сложих Дексаметазона. Спах спокойно. Сутринта бях като отнесена. Едвам се размърдах. Слонът е още на една ръка разстояние. Още имам малко тежест в гърдите, но всичко е в рамките на търпимото и в никакъв случай болезнено и нетърпимо. Така съм днес. Химиотерапията е тежка явно, а при мен е една година след първата. Нормално е да не ми издържа организма. Но ще се справя, вервайте ми

Днес направих миниразходка до Самоков, Мальовица, Говедарци и се прибрах е по това време. Ходих при билкаря Георги Петров/но за него ще пиша в друг постинг/. Купих си самоковски картофи за да започна да прибавям към цвеклото. Трябва да успея да удържа левкоцитите. В сряда ще съм на изследване и вливане на бифосфонатите....Боже, чудя се откъде толкова сили в мен с тия 52 кг с мокри дрехи Но съм установила, че човека е най-издръжливото животно И затова, стегайте си задниците за борба и да не съм чула хленч и плач. Щото едно по едно всичко ми минава през главата и знам за какво става въпрос. Винаги ще ви хвана, когато ми хленчите от глезотия и без повод Ясна ли съм? Браво, така ви искам

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Лечителят Георги Петровнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано20.08.07 01:38



Не приемам упреци, че правя реклама

Споделям доволството си, че благодарение на вас срещнах изключително читав билкар, който същевременно не ти реже главата до глезените с цени. Просто ме е срам да кажа колко малко взема. Но той на това казва "разумно" и не приема възражения.
Няма навалици при него, защото записването става по телефона. Много държи на точността.
Ирисдиагностика - перфектна. Каза къде са ми и колко са метите в черния дроб. Все едно прочете заключението ми от скенера. Да, казах му че имам мета в черния дроб и съм започнала химиотерапия, но той ми каза колко са и къде са разположени.
Нарушен лимфен отток от двете страни на врата /знаех го, там беше проблема миналата година/ и т.н. Не мога да се усъмня в способностите му дори на милиметър.
Написва ти на рецепта билките, които да си купиш от аптека /не ги вади от една торба за всички еднакви/.
Започнахме с билки за раковите клетки. После ще видим. Смятам да го посещавам редовно.
Препоръча ми - дестилираната газ и тинктурата от орехите със спирт /по Малахов бяха нали?/ Познава всичките методи и на Малахов.
Даде ми напътствия за храненето.
Преценете си сами. Аз за себе си проверих, прецених и се предадох

Освен това не бях сама. На човека с мен, без той да казва какъв му е проблема - го застреля с две думи след поглеждане с лупата в окото!
Изписаните ни билки са коренно различни!
Това е! Докладвах!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано20.08.07 08:46



Радвам се, че си попаднала на точния човек. Препоръчала съм го на толкова много хора досега, но съвсем друго е, когато споделяш тук личните си впечатления. Надявам се, че вече повече хора ще му се доверят, което означава, че на повече хора ще може да помогне. Най-малкото с точна диагноза. Като си помисля през какви чудесии преминава човек, докато му поставят диагноза и колко пъти тя не е вярна! И за съжаление колко хора имат предубеждение все още към ирисовата диагностика...
Хм-м, дали да не взема дебелите книги и да отпочна самообучение и по тази наука?



Редактирано от *jull** на 20.08.07 08:56.



Тема Re: Лечителят Георги Петровнови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано20.08.07 08:55



Да попитам за настойката от залени орехи със спирт. Г. Петров даде ли някакви указания за приготвянето и приемането им? Защото аз моите ги направих със спирт (ракия) и се чудя дали да им добавям карамфил и пелин (дали върви с туршйка!)

.
И още един въпрос - съвместими ли са според него и кои хранителни добавки по време на химиотерапията. Понеже този въпрос сега се обсъжда активно.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.