Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 04.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: не много по темета:)нови [re: vesela.bg]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано28.08.07 07:59



Ей и ако лекарите бяха наполовина толкова изчерпателни - животът ни щеше да е доста по-лесен

благодаря ти много, аз ги търсех съставките една по една и познай - нищо не открих

Има ли желание - има и начин!

Тема Re: Отчетнови [re: vesela.bg]  
Автор lumixx (Любознателна )
Публикувано28.08.07 16:55



Веси, радвам се, че си добре!
Желая ти много емоции на морето.
И много да внимаваш с Гларусите,ей!!!





Тема Re: Стаята на Весела №3нови [re: vesela.bg]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:10



Възхищавам ти се защото освен за сжоята болка искаш и на другите да помогнеш.Смятам ,че ще мога да ти помогна.За да не си помислиш,че те лъжа вземи Варумин от Македония,от производителя.След това ще ти го дозирам безплатно,защото без правилна дозировка резултатите са слаби.Направи си изследвания преди и след Варумина.само обещай,че ще разкажеш истината за резултатите.



Тема Re: На морето!нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано03.09.07 21:17



Браво бе, ние днес се върнахме от Варвара, но честичко ходехме на плаж на къмпинг Юг. Преди това бяхме в Сарафово и общо останахме 12 дни на моренцето прекрасно. Да не си хваля много мъжа, но не му личи, че е само с един бял дроб - пак нямаше други толкова добри плувци по плажовете като него.

Весенце, надявам се почивката ти да е била много приятна.



Тема Re: Стаята на Весела №3нови [re: знaeщ]  
АвторMagi (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 16:55



Весе, видях че си писала в една тема за дърпане на уши....Значи имаш сила...а днес не беше ли на вливане? Как се чувстваш?
Дано всичко да е минало добре!



Тема Re: Стаята на Весела №3нови [re: Magi]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 17:09



Маги, моля те или ми звънни или на лични ми напиши мобилния си тел, че нещо не успях да го намеря. В понеделник се виждах с две девойки и вдигнах тел да ти звънна да дойдеш и ти, ама нейсе.....а исках да те видя!
Сега в следващият постинг ще докладвам.

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Второ вливаненови [re: Magi]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 17:19



05.09.2007 г.

Втора вливка на Таксотер.
Левкоцити - 7,4, хемоглобин - 145. И това без да вземам нещо кой знае какво /тези резултати са благодарение на инжекцията Неупоген, която се слага на 7-я ден от вливането на Таксотере/.
В момента съм добре, нищо ми няма. Но този път доктора ми каза да слагам Дексаметазон до неделя. Предишният път не слагах и не бях много добре /меко казано/

Ще докладвам тези дни, другата седмица ще направя и обобщението.

Днес си разговарях повече време с доктора. Споделих че съм спряла всички хранителни добавки за да не преча на химиотерапията. Неговият съвет беше да си приемам антиоксиданти, които да подпомагат здравите клетки. Каза че много пациенти го питат за тези неща. Той ми обясни действието на химиотерапията и каза, че антиоксидантите по никакъв начин не пречат на лекарството да си върши работа, но адски подпомагат здравите клетки в борбата.
Така че аз си извадих антиоксидантите и от утре си го почвам отново.
Аз също смятам, че диетите, които прилагаме са за да не подхранваме раковите клатки, но същевременно здравите клетки също не ги храним. Тогава те как да се борят!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Второ вливаненови [re: vesela.bg]  
Авторfiori (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 20:15



веси радвам се, 4е е минало добре...6те продължавам да 4ета как си.ти нали се лекува6 в исул? при кой лекар си?
пожелавам ти жси4ко най!!!



Тема Re: Второ вливаненови [re: fiori]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано05.09.07 23:13



Не се лекувам в ИСУЛ, досега 8 години се лекувам в Онкологията. Сега заради липса на лекарства там вливанията правя в Диспансера в Младост-1.



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Второ вливаненови [re: vesela.bg]  
Автор daoford (sastradatelen)
Публикувано05.09.07 23:36



Ти ли бе днес окло 9.30 в диспансера пред 130 кабинет на д-р Ганчева?Интуитивно те усетих и едвам се ваздаржах да не те попитам...Беше с широк черен панталон и червена блуза и много щастливо усмихната?Няма нищо случаино,сучаиноста е логиката на Бога-Творец.Ако си била ти,пиши ми на лични...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.