Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема agarikus blazei-chuli li ste neshtoнови  
АвторKrasi (Нерегистриран)
Публикувано01.08.07 15:13



chuli li ste za takava guba,lekuvala mnogo



Тема Re: agarikus blazei-chuli li ste neshtoнови [re: Krasi]  
Автор Buba67 ()
Публикувано01.08.07 15:16







Тема Re: agarikus blazei-chuli li ste neshtoнови [re: Buba67]  
Авторhelena (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 20:30



Zdravej krasi .I az tyrsq da 4uq nqkakvi otzivi za tazi gyba.Samo 4e az q kupih za majka mi i poneje dadoh 550lv (za 4 vida gybi)se pritesnqvam dali 6te ima efekt.Lekarqt kojto mi q izpisa mi kaza mnogo hubavi ne6ta za neq.4etoh i materiali sy6to s mnogo dobri otzivi, no o6te e rano da kaja dali ima efekt(piem q ot 1 sedmica).Lekarqt kaza 4e 6tqlo da si proli4i v isledvaniqta i sled pone 3 sedmici.V momenta se opitvam da se svyrja s drugi pacienti na tozi doktor za da nau4a dali sa im povliqli.Ako ima6 vyprosi pitaj.Nadqvam se da ni pomognat>Uspeh i na teb





Тема Re: agarikus blazei-chuli li ste neshtoнови [re: helena]  
Автор dtabak4eto (непознат)
Публикувано11.08.07 20:55



Каква е комбинацията? Кои са четирите вида?Защото аз поръчах от един американски заит и са доста по евтини.

Има ли желание - има и начин!


Тема Re: agarikus blazei-chuli li ste neshtoнови [re: Krasi]  
Авторпoпи (Нерегистриран)
Публикувано11.08.07 22:02



Твърди се че води до ремисия при ракови заболявания - тумори и левкемии.Бих искала да я купя но ми е скъпа - 60 лв.опаковка,аз ползвам кордицепс от който съм доволна откакто го ползвам намаляха бластите(с хронична миелоидна левкемия съм в ремисия) , но ползвам и тоник рейши,комбуча,тибетска млечна гъба, които отглеждам.Ако някой иска комбуча мога да дам, много се е размножила , но трябва буркан от 2 л. за да я отделя.



Тема Re: agarikus blazei-chuli li ste neshto [re: Krasi]  
Авторxeлeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.08.07 23:42



На нас ни изписаха агарик блазей,мейтаке,кориолус и някакъв коралов калций.Но това е индивидуално тъй като лекарят преглежда изследванията и така пише рецепта. Посъветва ме да не търся по ефтин вариант,защото имало много фалшиви.Освен това тези капсули са концентрат от гъбите, има ги и на прах,но са по слаби.





Тема Re: agarikus blazei-chuli li ste neshtoнови [re: helena]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.08.07 00:01



Пишете на кирилица моля!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: agarikus blazei-chuli li ste neshtoнови [re: xeлeнa]  
Автор dtabak4eto (вярваща)
Публикувано14.08.07 00:13



Нормално е да се съмняваш дали не е фалшива - аз самата съм страшно мнителна, но предвид факта, че съм ходила в щатите, мога да кажа - там не екато в бг, всико е супер проверено и няма такива шашми като тука - едно пише на етикета, вътре е нещо съвсем друго, така че аз разчитам на това. Още повече там има много неща, които в сравнение с бг са мн по-евтини, без да са по-некачествени, даже обратното и смятам, че и гъбите са едни от тях.
Но пак казвам - това си е лично мое мнение.
Успех на всички!

Има ли желание - има и начин!


Тема към dtabak4etoнови [re: dtabak4eto]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.08.07 09:45



А как определи комбинацията, която трябва да поръчаш? Имам предвид казаното от Хелена, че в нейния случай лекар е направил това възоснова на изследванията.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.