Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Канглайтнови [re: *jull**]  
Автор мapa (непознат )
Публикувано17.02.09 07:59



да, за семена няма никви ядове ;) питайте в градинарските сайтове...



Тема Re: Канглайтнови [re: ren51]  
Автор jjazz ()
Публикувано12.03.09 12:44



Нещата с търговията в русия явно не вървят, сега представителя на китайците няма от лекарството.
Ние веднъж купувахме от там на капсули и веднъж от китай за венозно поставяне.
Вмъквам част от писмото което предхождаше покупката и коментира дозировка и цена, това пристигна от китайската фабрика и коментира препарата за венозно поставяне:
"Dosage
To guarantee therapeutic effect 2 bottles (200 ml) per day via intravenous drip x 21 days
are as a standard treatment cycle (42 bottles). 1 treatment course includes 2 cycles.
Between 2 cycles is a rest for 5-6 days. For advanced malignancies 1-2 courses (84-168
bottles) are recommended.

Package
100 ml per bottle, 21 bottles per carton, weight per carton: 6.5kg

Special Price + DHL Delivery Cost
Special offer: US$45.00 per bottle
Cost for 1cycle (42 bottles): US$1,890 net, for 1 full course (84 bottles): US$3,780 net
DHL delivery to Bulgaria for 1 cycle: US$300 net and for 1 course: US$540 net
Your total payment: US$2,190 net for 1 cycle and US$4,320 net for 1 course'

Прилагахме го на наш близък с диагноза карцином на белия дроб.
Според разчитането на последния скенер тумора е спрял развитието си и е почнал да се разпада, във връзка с което доктора препоръча спиране на химиотерапията.
В момента правя опит да си доставя същото на хапчета по лесно се приема и е по евтино / по предварителни данни/. Като дойде ще пиша подробности.



Тема Re: Канглайт ре jjazzнови [re: jjazz]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано12.03.09 23:26



jjazz и това на капсулите ли сте го купували от Русия, а те се пият нали. ако не ти е трудно остави координатите за покупка тук,или на мен на лични или на е-маила ми stoitzova@yahoo.com ,в момента моя близка е в Москва и може да провери на място,тя ще е там още една седмица



Тема Re: Канглайт ре jjazzнови [re: ren51]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано13.03.09 00:00



"...или на мен на лични или на е-маила ми..."

Много ви моля, хора! Никакви Лични и имейли по такива важни въпроси!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: Канглайтнови [re: jjazz]  
АвторCнeжaнa (Нерегистриран)
Публикувано14.03.09 20:42



Дайте координати за лекарството.Как може да се поръча от Русия.



Тема Re: Канглайтнови [re: Cнeжaнa]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано23.03.09 02:35



драга снежана,
в постинга си от 12 аз давам 2 телефона,на единия от тях/100% проверено/,казвам " на единия", защото не съм разговаряла аз ,а моя близка, отговаря главният дистрибутор на Канглайт, който е китаец, но говори руски.Дали има инжекций също не знам, ние взехме капсули.На нас ги продаде на цена 1600 долара за един цикъл.
Желая ви здраве и успех!



Тема Re: Канглайт re; mansilнови [re: ren51]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано22.04.09 19:35



за да те улесня изваждам темата напред



Тема Re: Канглайт re; mansilнови [re: ren51]  
Авторvanessa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.09 00:02



zdraveite. Ne znaya kakvo zna4i ;izvajdam temata napred; Ima li novi mneniya ,za6toto poslednoto e ot april i ako ima ,kade moga da gi namerya?



Кирилицата е задължителна! Ако нямаш, използвай функцията КРЕДОР - в горния десен ъгъл над прозореца, в който пишеш.

Редактирано от *jull** на 28.11.09 07:06.



Тема Re: Канглайт re; mansilнови [re: vanessa]  
Авторvanessa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.09 11:31



Jull,има ли начин да подновим дискусиата по тэмата;Интересува ме мнението и опита на Jjazz;Аз се сварзах с дистрибутор на kanglaite и ми казаха че помага при асцит,защото маика е много зле,има 5 пункции и свали 22 кл за 3 месеца;не може да иаде почти ништо и постоианно и се гади и ровраща,сприа всичко,което приемаше,продалжава само бСЖ ваксината в Пловдив,този месец беше третата`,не знам какво да предприема,обаркана сам

Ще сам много благодарна за всеки савет,



Тема Re: Канглайт re; mansilнови [re: vanessa]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано21.12.09 15:45



Как е сега?

Don't tell me what I can't do




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.