Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Лечебен туризъм??нови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.08.07 19:35



Защо да няма "лечебен туризъм", след като вече има "секс туризъм"???

Събираме се групичка и там....на място....Те китайците за секс не стават, но за лечение....

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Лечебен туризъм??нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано14.08.07 19:42



Е, не знам тогава кой им е помагал, за да го докарат до милиард и 300 милиона...





Тема Re: Лечебен туризъм??нови [re: *jull**]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано15.08.07 00:03



Те могат да си се размножават, аз говоря за СЕКС не за размножаване, има разлика



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Лечебен туризъм??нови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано15.08.07 00:12



Не ги разбирам тез' работи...





Тема Re: Канглайтнови [re: *jull**]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано11.02.09 20:42



Сега чета за това китайско лекарство и се чудя, дали някой от вас в крайна сметка го е пробвал, но едва ли щом няма отзиви оттогава вече година и половина



Редактирано от *jull** на 12.02.09 21:52.



Тема Мария Re: Канглайтнови [re: Mariq Zh]  
Автор Dimana64 (вървяща)
Публикувано12.02.09 06:17



Мария - браво, че не се отказвате. Навярно никой не го е пробвал защото изисква и лекарска намеса - влива се интравенозно, а едва ли има лекар или сестра в България, които да се захванат с подобно алтернативно лечение, особено на болен в последен стадий - ако се случи нещо могат да бъдат съдени.
Но знам, че в България правят вливане венозно на вит.С - друг алтернативен метод, който също се използва с успех при терминално болни - може да не доведе до окончатено оздравяване, но може да ви даде 3-5 месеца, през които да търсите и намерите друго лечение.

Аз бих опитала на Ваша място с това китайско лекарство, но всичко е и въпрос на средства, така че вие решавате.

Друго, което с успех се прилага при терминално болни е диетата на д-р Будвиг - има доста изписано за нея в клуба, не е трудна за изпълнение и дава резултати видими за около 6 седмици (инак се следва поне 6 месеца).

За проблем с изхождането, какъвто виждам, че имате - взима се чай от касия - малки семенца - варят се и се пие отварата, а за по-силен ефект могат да се изядат и самите семенца (вкусно и ефектно - аз го взимам)-има и други добри ефекти тази билка - продава се в китайския магазин на Борис - пресечката на Пиротска.

Желая ви успех и стискам палци - радвам се като виждам хора, които не се предават въпреки, че официалната медицина е вдигнала ръце от тях. Ако баща Ви не е гледал филма от предаването на Гала - Имаш поща с истински случай на един възрастен човек, излекувал се в последен стадий на рака на бял дроб с помощта на самовнушение (препрограмиране) - гледайте го и по възможност го пуснете на баща си. Силата на мисълта е безкрайна - писала съм и по други теми по въпроса. На този господин са му давали месец-два живот....

Редактирано от *jull** на 12.02.09 21:53.



Тема Мария Re: Канглайтнови [re: Dimana64]  
Автор Mariq Zh (непознат )
Публикувано12.02.09 19:41



Разбира се ,че няма да се отказваме, няма да оплакваме жив човек! Знам че трудно, но никой и за миг не трябва да си помисля, че няма изход! Защото такъв има и това са го доказали не един или двама хора, които са били "отписани"!

Редактирано от *jull** на 12.02.09 21:55.



Тема Канглайтнови [re: Mariq Zh]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано12.02.09 21:32



сигурно вече си намерила тази страница,ама за всеки случай ти я показвам



ООО КАНГЛАЙТ (ЭЛОС)

 г. Москва, Балаклавский проспект д. 2 корп. 2, 4В-1
тел. +7-495-967-0334; +7-495-258-1169;
+7 (926) 229-2635
факс +7-495-967-0334
 e-mail: kanglaite@mail.ru

Jull, извинявай че има и телефони, но не съм им дистрибутор.
А колкото до Америка за 8 години едва са минали първа фаза на доказване,така че до 4 фази са още 3 по 8 години....... за съжаление.....
Благодаря Ви, че Ви има!

Редактирано от *jull** на 12.02.09 21:50.



Тема Re: Канглайтнови [re: ren51]  
Автор ren51 (новак)
Публикувано17.02.09 02:58



Надявам се да отвориш клуба.Искам да ти кажа,че в китайска аптека намерих семената на билката.Нямат друго от нея. аз си купих и ям по 2 с.л. на ден както лененото семе.Ако искаш бих могла да опитам да пратя,малко пощата ме съмнява,защото нали е забранено за храни.
благодаря Ви,че ви има!



Тема Re: Канглайтнови [re: ren51]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано17.02.09 07:00



Аз съм получавала от САЩ семена (за покълване) по пощата без никакъв проблем.



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.