Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 06.10.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема тумор в мозъканови  
Автор m_radeva (vlubena)
Публикувано12.06.07 12:58



Здравейте, на моя позната и откриха тумор в мозъка, доколкото знам
диагнозата е Тi glioma cerebri bifrontocallosa, II стадии, вече я
оперираха и са премахнали това, което е възможно. Предполагам от това ,
което четох, че това е gliomatosis cerebri или подобно на него.
Единственото лекарство, което са им казали да вземат са гъбите
от www.fungo.ws и сега ще ходи на лъчетерапия. Моля ви
ако има някои с тази диагноза, нека сподели какви лекарства и добавки
взема и какво може да се направи допълнително. Има ли възможност за
пълно оздравяване или ремисия, защото ми се къса сърцето, тя е само
на 30 години и има малко момиченце, искам да и помогна с каквото мога.
Четох, че тук обсъждате честно Натанал и други добавки, какво друго
може да се приема в такива случаи? Благодаря ви предварително и ви
желая здраве на всички.



Тема Re: тумор в мозъканови [re: m_radeva]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.06.07 14:06



Здравей, много съжалявам, че това се е случило с твой близък човек, но е прекрасно, че ти се ангажираш да му помагаш толкова всеотдайно!
По-късно вероятно ще се включат повече хора от клуба, но аз само те насочвам към няколко текста, писани преди време по тази тема (ако вече не си ги чела, разбира се!):



Има и една рецепта по Петър Димков с корени от бъз и диви кестени, която можеш да потърсиш в СПРАВОЧНИКА. Ако не я намериш, ще ти я напиша. Тя е препоръчана от билкар - ученик на П. Димков и е специално за тумор в мозъка. Той прави ирисова диагностика и предписва лечение. Ако те интересува, ще ти пратя координатите му.
Прочети и за доц. Филипов, който лекува този вид тумор с ваксини. Писано е за него в клуба.
За хранителните добавки има цяла тема, също в СПРАВОЧНИКА.
Питай за всичко, от което имаш нужда! С радост ще помагаме!




Тема Re: тумор в мозъканови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.06.07 14:09



Сега видях в профила ти, че се намираш в Германия. И приятелката ти ли е там? Защото това в известен смисъл променя нещата - има значение дали ще препоръчваме лечители, лекари и пр., които са в България.





Тема Re: тумор в мозъканови [re: *jull**]  
Автор m_radeva (vlubena)
Публикувано12.06.07 14:54



jull, благодаря ти много за отделеното време. Темата за Петър Димков,
не мога да я намеря, таърсачката ми не работи, ако можеш прати ми я ,
заедно с координатите. Прочетох темата за доц. Филипов, надявам се
това му е актуалния номер на GSM-a, ако занеш други координати, моля
пусни ми ги и тях. Аз се намирам в Германия, но приятелката ми е в бг,
всички координати ще са от полза. Оттук мисля да и взема различните
видове гъби, защото доколкото разбрах в бг им искат 1000 лева (не
знам дали за всичките гъби), но това е поне 10 пъти по-скъпо и е
направо престъпление. Ако има някакво развитие на нещата, сигурно пак ще се наложи да питам.

поздрави





Тема Re: тумор в мозъканови [re: m_radeva]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 23:05



Злоупотребата на тези хора от центъра за фунготерапия минава всякакви граници. Виждам, че парите, които искат от отчаяни хора непрекъснато се увеличават. Не казвам, че гъбите не помагат, но цените са просто невероятни. От нас поискаха 900 лв. на месец. Интересното е, че когато писах до фирмата с конкретно описание на проблема, ми отговориха, че лечението ще струва 550 лв. Но когато баща ми отиде на консултация с негов приятел, който го заведе с най-добри намерения, но му направи мечешка услуга, казвайки какво работи, въпросния доктор веднага обяви цифрата 900 лв. на месец!!! Явно човекът преценява кой какво работи, до каква степен е отчаян и дали е готов да даде всичко, само и само да се излекува. Най-лошото е, че убеждават хората, че гъбите ще ги излекуват... Ето това си е живо престъпление!!!
Мила m_radeva, щом имаш възможност изпрати на приятелката ти гъбите, които успееш да намериш, наистина са добър вариант. Дано да успееш да помогнеш! Успех!



Тема Re: тумор в мозъканови [re: m_radeva]  
Автор nelidz (член)
Публикувано16.06.07 09:34



zdravei!Kato procheta tumor ili razseiki v mozaka i nastrhavam.bahsta m pochina predi malko povece ot 4 mes ot mnozhestvo razseiki,otkriti kasno...Biah porchala maitake ot USA za edna zhena,koiato posle ne se i obadi.Cenite sa v pati po-niski,tezi v BG sa obirdzii.....
OStanaha ni vaksini-tezi, skoito lekuva doc.Filipov.Stom e operirana nadezhda ima,tia e mlada,no triabva da sledi vnimatelno sastoianieto si,imunnata sistema i t.n
Pishi mi,ako imash vaprosi.



Тема Re: тумор в мозъканови [re: nelidz]  
Авторm_radeva (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 12:33



Здравей, много съжалявам за баща ти. Би ли споделила какво лечнеие сте прилагали, даде ли някакви резултати лечението с ваксините или беше много късно за тях, изобщо всякаква информация. Относно гъбите, тук също са много по-евтини, но ме притеснява това , че по аптеките не ги намирам, само в интернет, а лекарства по интернет ми се струва малко съмнително, иначе всичко друго съм купувала по интернет. Ако искаш ми пиши на лични.



Тема Re: тумор в мозъка [re: m_radeva]  
Автор pmz (непознат )
Публикувано01.08.07 10:03



Здравей!Аз също имам тумор в мозъка.Лекарите ми казаха че ще изкарам 6 месеца до 1 година.Пета година карам след поставяне на диагнозата.Мисля че ще мога да ти помогна (от личен опит) ако напишеш повече подробности,къде точно се е намирал тумора,какво е състоянието и сега.Мисля,че гъбите ще влошат нещата.Ако искаш пиши ми на лични,защото темата отиде много назад.



Тема Re: тумор в мозъка [re: pmz]  
Автор *jull** (())
Публикувано01.08.07 10:16



Моля ви, споделяйте по възможност тук! Това е много важно за всичко, които четат и ще четат в клуба! Личният опит е безценен, затова и клубът се посещава толкова много!





Тема Re: тумор в мозъка [re: m_radeva]  
Автор pmz (непознат )
Публикувано01.08.07 10:44



Добре.Не взимай под внимание последното изречение!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.