Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:34 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Мда. Може да енови [re: Phillip]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано02.06.17 14:59



Саркома е рядко заболяване.
Може да е съвсем безобиден липом.
Отиди на преглед при хирург.След това ще се прецени. как ще се действа.



Тема Re: за всеки случайнови [re: Buba67]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано02.06.17 15:52



Благодаря, ще гледам другата седмица на мина при личната, а после не знам специален хирург ли да търся или просто в ДКЦ-то който е? От София съм.



Тема Re: Мда. Може да енови [re: Phillip]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано02.06.17 15:53



Дано да е нещо друго, но знам ли? Оперирана съм от какво ли не... Благодаря!



Тема Re: Мда. Може да енови [re: batnacko]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано02.06.17 16:06



Ще отида и ще пиша после!

Благодаря!



Тема Re: Мда. Може да енови [re: Phillip]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано02.06.17 16:08



Златни ти уста, се казва! Благодаря, че се отзовахте, хора!





Тема Най-вероятнонови [re: O98O98O]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано02.06.17 20:40



Най-вероятно хирург или дерматолог, ще го огледа и опипа. Може и на рентген или ЯМР да я прати. И ще и каже на момичето да дойде пак примерно след 2-3 седмици. Ако нещото не е нараснало или е намаляло, няма страшно.
Принципът е, че повечето злокачествени новообразувания имат забележим растеж за такъв период, а загубените дни не са съществени за лечението, ако е такъв случая. Но и пак може да не е злокачествено, в крайна сметка се проверява с биопсия и материалът се гледа под микроскоп и му се правят някакви там тестове.

~~~



Тема Re: за всеки случайнови [re: Buba67]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано03.06.17 16:47



Buba67, още веднъж да питам: талон за хирург или за ортопед да искам? И къде в София да отида? Ще ми помогнете ли?



Тема Re: за всеки случайнови [re: O98O98O]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано03.06.17 22:20



Хирург е първият специалист, който ти трябва. Той ще прецени дали си за ортопед или някой друг. Не ти трябва някакво светило, а хирург, който да знае какво прави - д-р Вълковски 12 дкц София база 2 /бивша 26 поликлиника/ - при него ходя, не в онкологията. Ако не ти е много далече -


Дръж ни в течение, а и спри да четеш в нета моля.
Ако се наложи ортопед - имам "клубен жокер" в ортопедията в Горна баня, ще те свържа.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: за всеки случайнови [re: Buba67]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано04.06.17 15:09



Благодаря сърдечно! Ще ви държа в течение, да!





Тема Re: за всеки случайнови [re: Buba67]  
Автор O98O98O (член)
Публикувано15.06.17 03:07



Здравейте! Ходих на хирург, който каза, че това е липом, а болката в ръката идва от врата. Да го наблюдавам дали расте, защото в такъв случай трябва да се оперира. Благодаря ви, че ме насочихте какво да правя.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.