Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Не бой се, БатНацко!нови [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.07.16 09:13



По думите точно на доц. Михова имах 2, 3 години да "сложа нещата си в ред". Моля те, не се хващай за всяка статистика, видя ме и пихме вино 11 години след пророкуването и. Наистина спри да мислиш пораженски, да се взираш и чакаш рецидив. Продължаваш напред, каквото дойде го приемаш, справяш с с него и пак напред. Намери своята светлина, смисъл да продължиш напред. Не се оставяй на страха и паниката да превземат живота ти. Намери ли психолог?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Да,нови [re: Buba67]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано06.07.16 09:16



и на свекър ми лекуващият лекар каза, че няма да го бъде дълго, но си замина от този свят 5 години преди него. Чудя се защо лекарите се месят в Божиите дела.





Тема Re: Да,нови [re: nbb]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано28.10.16 13:19



Здравейте,направих си изследвания понеже ще ходя на скенер .Кръвната утайка е 28 при норма 18.Това е близо 6 месеца след първата операция.Притеснена съм ,че гадостта си работи в мен.Тази утайка така и не падна под 25 за тези 6 месеца.Такъв ужас ме тресе ,че не знам какво да правя.



Тема Нема страшно.нови [re: batnacko]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано28.10.16 13:33



Тази утайка може да е от 100 съвсем други причини.



~~~
Сърце играе, душа ликува, кожа настръхва, а крака … не мърдат!
(Rzevski за танците)


Тема Re: Нема страшно.нови [re: Phillip]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.10.16 13:41



И аз мисля, че не проблем тази утайка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: Нема страшно.нови [re: Phillip]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано28.10.16 13:47



О знам това ,но няма видими др. причини освен лек грип преди 20 дни.И Понеже така и не падна през тези 6 месеца съм ужасена.Тя и не беше висока при операцията 36.И пак ми казаха ,че сигурно не е от това и че при онко болните са три цифрени стойности.Да ама не оказа си се рак и то какъв.Та сега страхът е огромен ,но дано е само страхът.





Тема Помисли логично, Бат Нацко.нови [re: batnacko]  
Автор Phillip (Борручага)
Публикувано28.10.16 19:17



Помисли логично. Изследването за утайка е просто и евтино, т.е. имаме огромна база данни и все някой щеше лесно да е открил и доказал корелация между точно такъв сарком и утайката. А такова нещо няма.



~~~
Сърце играе, душа ликува, кожа настръхва, а крака … не мърдат!
(Rzevski за танците)


Тема Re: Нема страшно.нови [re: batnacko]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано01.11.16 21:56



Аз цял живот съм със завишена утайка. Така и не разбрах от какво.

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: Нема страшно.нови [re: *jull**]  
Автор batnacko (новак)
Публикувано02.11.16 16:16



Ето ме тук ,но не знам какво точно да кажа.
От вчера имам предварителни резултати от пет скенер.Който уж са добри,но е светнал яйчник ,което вероятно е от периода на отделяне на фоликул според доцента гледал резултата.Уж нищо тревожно.Е аз нали съм Тома Неверни веднага проверих в нета и да получава се понякога.Е казах си ще дишам спокойно.Днес звъня на онколога си да питам дали ще звънка за окончателните резултати или да си ги чакам по пощата.Съответно ми каза да си ги чакам, добри били ,но след два, три месеца пак скенер за да сме спокойни.Той настоява още януари месец за нов пет скенер,а уж резултатите добри.А сега де, вече зрънцето на съмнение се надига.Та не знам какво да мисля.Ами то след два месеца пак ще е същия яйчник на ред да отделя фоликул.Дано улучим друг период от цикъла и дано това е проблема, а не осмокракото.Съгласна съм ,че е по добре излишно изследване отколкото да изтървем нещата ,но пак няма да съм спокойна и то по празниците.Мисля си обаче ,че имаха по големи съмнения щяха да настояват за биопсия.Ох дано Бог е с мен.



Тема Re: Нема страшно.нови [re: batnacko]  
Автор vasilka.1961 (минаващ)
Публикувано02.11.16 17:53



Всичко е наред.Давай по-спокойно.Гледай пълната чаша,ане дополовина пълната.Успокой се и си изкарай весело празниците.Имаш време да подишаш спокойно.След тях ще направиш нов скенер и всичко ще е наред.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.