Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: саркомнови [re: *jull**]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано22.06.16 18:46



Благодаря за сритването явно имам нужда.Не се обиждам знам ,
че на моменти съм ужасна.Аз винаги съм била паникьор и сега това ми се отразява много зле.А на всеки му се живее ,но страхът от неизвестното е побъркващ за мен.



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано22.06.16 20:06



Мила, спри да мислиш за глупости. Всичко е в ръщете на Всевишния. Аз живея трети живот и установих, че все още не ме иска. И моят рак е с всички плюсове на ХЕР-а, силно агресивен, но както виждаш все още съм жива. На всички, които ме питат как съм, казвам, че съм "Жена като пуканка". Радвай се, че мъжът ти е до теб, с твоя песимизъм може да го провокираш... Започни да мислиш само за хубави неща, които ще ти се случат. Послушай и другите какво ти казват, всички сме приятели и ти мислим доброто. След диагнозата хората от клуба ми помогнаха да се взема в ръце. Даже и на психолог не съм ходила. Направи всичко възможно да го преодолееш. Трябва да се виждаме на още срещи занапред. Целувки от мен с най-добри чувства!



Всеки изживян ден е една малка победа!

Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор anetoh (член)
Публикувано22.06.16 20:59



Хей, момиче, всичко е ОК. Трябва да приемеш нещата такива, каквито са! Няма друг начин.
И в Божите работи не се бъркай!
Повярвай, знам как се чувстваш!
Ще го преодолееш- ако искаш да водиш пълноценен живот (ако не, ще си живееш хленчеща и самосъжаляваща се)-ти избираш.
Само да ти кажа- преди 16 години се чувствах точно така (не помня колко време). И сега ме обвзема паника, когато ходя на прегледи (вече го правя на 3 години, когато се явявам на ТЕЛК)
Ракът не ме уби, но на 2 пъти ме ужилва оса и бях в реанимация- първия път ми е спряло сърцето- казаха, че са ме върнали по чудо... а и аз си гледах тялото отгоре.
Така че се успокой, радвай се на живота и изживявай всеки ден с удоволствие- като за последно.



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор bobb2603@abv.bg (непознат )
Публикувано22.06.16 21:54



Послишай ги. Виж всички едно и също под различни думи ти казваме. Дръж се и бъди силна. И я утре приготви нещо любимо на момичетата и на момчето.



Тема Re: саркомнови [re: bobb2603@abv.bg]  
Автор kaloyana1777O4 (рекордьор)
Публикувано23.06.16 00:57



Българка създаде лек срещу рака



Живота е рисуване без гума за триене.

Тема Re: саркомнови [re: kaloyana1777O4]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано23.06.16 11:08



Благодаря ви за подкрепата момичета.



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано25.06.16 12:33



Момичета имам нужда от вашата подкрепа.Искат ми стъклата от предната хистология.Явно са намерили нещо ново.Няма и два месеца от как го извадиха ,а гадината явно е тръгнала.И мъничката ми надеждица умря.



Тема Не знамнови [re: batnacko]  
Автор nbb (пристрастен)
Публикувано25.06.16 13:21



дали ще ме разбереш, но ще опитам да ти покажа друга гледна точка към проблема.

Болестите идват в живота ни, защото не правим нещо както трябва и сме излезли от баланс. Ние не сме само физическо тяло, а освен това имаме ум и душа. Когато между ума и душата има противоречия, това се отразява на физическото ни тяло. Сама се вкарваш в драми и чакаш друг да ти реши проблема. Това няма как да се случи. Всичко е в твоите ръце, друг няма как да те измъкне от блатото, ако самата ти не искаш да го направиш. Може всички да впрегнат и последните си сили, но ако ти самата не искаш да изплуваш, няма как да се случи. Промени ли нещо в живота си, откакто разбра за болестта ? Промени ли храненето си, отношението към близките си, нещо, каквото и да било, дори и съвсем малко ? Ако не си, не разчитай, че болестта ще си тръгне. Трябва да й покажеш, че не е добре дошла в живота ти, но първо помисли как точно си я поканила да дойде. За мен болестта се оказа най-добър приятел, научи ме, че аз съм най-важната в живота си, а преди това се бях поставила на последно място, всичко друго беше по-важно от мен. Преподредих приоритетите си, послушах душата си и болестта си тръгна, защото изпълни ролята си.
Не обичам да пиша дълго и затова написаното се оказа доста хаотично, но ако имаш въпроси, ще се радвам да ти отговоря.
Горе главата ! Ще се справиш, ако поискаш !



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано25.06.16 22:23



Недей да гадаеш, по-добре да сравнят всички материали. Не е задължително да е тръгнало нещо отново, може да искат само да сравняват тъканите. Прегръдка и кураж!

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: сарком [re: Buba67]  
Автор kras4o_k ()
Публикувано26.06.16 09:23



batnacko, на всички ни се е случвало поне веднъж да изпаднем в твоята ситуация, притеснения и много въпроси какво следва от тук нататък! Признавам си на мен 2 пъти

Но знаеш ли , просто реших да гледам напред и малко като щраусите да си скрия главата и просто да си живея живота. След първата операция живеех в страх от рецидив поне 2 години, после ми трябваше още 3 години да се успокоя и да мисля положително и да вляза в хармония със себе си. Главното ! И тъкмо когато реших, че съм го постигнала, ракът ме намери отново, но този път много по силно- Г2 като теб, но Ki 67 даже 25%. Но, сега просто си живея - тайничко си мисля, че искам да видя големия ми син абитуриент, после другия и въобще не си задавам въпроси! Следвам си моята програма!!!! И ми е добре.
Грижи се за себе си и се обичай! Оставяй се да те глезят и бъди Позитивна!
Прегръдки!

Не е важно колко дни има в живота ти, важно е колко живот има в дните ти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.