Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: саркомнови [re: Buba67]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано06.06.16 12:16



Да отстранено е първия път цялото топче със здрава плът от 5 мм според патолога.Много се надявам да има пак хистология и дано да няма клетки от саркома.То вече мина един месец от първата операция.Дано не е късно и да се преборя с гадината.



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.06.16 12:26



Не е късно, спокойно.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор viara6767 (новак)
Публикувано07.06.16 13:56



Не е късно, всичко ще е наред!



Тема Re: саркомнови [re: viara6767]  
Автор bobb2603@abv.bg (непознат )
Публикувано08.06.16 23:14



Пък и аз да се оплача. Вчера бях на ехограф и докторката каза,че има 28 мм образувание - лимфен възел и ми препоръча КТ за уточнение. Обаче гинеколожката от Онкодипансера отсече, че март са ми правили скенер и как това ми бил яйчника и не можело пак да ме праща на скенер.И да отида в частния и кабинет да ми направи вагинален ехограф. То вярно, че ме боли там яйчника втори месец. Но четвъртък като и казах, се направи на разсеяна.
И сега се чудя ехографката специално ми каза, че не е гледала яйчници, тази отсече , че е това.
Утре ще отида при професорката дето ме оперира, но ми е важно вие какво, ще ми препоръчате? Дайте някакви съвети моля.
If стискам палци . Всичко ще е наред. Прегръщам те силно.



Тема Re: саркомнови [re: bobb2603@abv.bg]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.06.16 08:32



Боже, как може да не различават яйчник от образувание 28 мм.,

просто нямам думи. Намери свестен лекар, който прави и разчита образни изследвания и не спирай докато не изясниш ситуацията. Прегръдка.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: саркомнови [re: Buba67]  
Автор bobb2603@abv.bg (непознат )
Публикувано09.06.16 19:01



Нямам думи. Утре съм на скенер и ще пиша. Благодаря ти Бубе.

Редактирано от bobb2603@abv.bg на 09.06.16 19:02.



Тема Re: саркомнови [re: bobb2603@abv.bg]  
Автор bobb2603@abv.bg (непознат )
Публикувано11.06.16 16:58



Резултатът излезе. Всичко е наред. Няма нищо. Но това, което ме потресе е д-р от Младост. Като я сменя ще ви разкажа. Ивче, пиши какво става с тебе.



Тема Re: саркомнови [re: bobb2603@abv.bg]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.06.16 22:20



Браво, радвам се за теб! Спокойна неделя.



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: саркомнови [re: bobb2603@abv.bg]  
Автор anetoh (член)
Публикувано11.06.16 23:58



Супер! Дишай спокойно, че си представям какво си преживяла докато излезе резултатът.



Тема Re: сарком [re: anetoh]  
Автор bobb2603@abv.bg (непознат )
Публикувано12.06.16 19:03



Благодаря ви за съпричастността. Наистина беше ужасно. Март месец имах подобен сценарий, само че в ляво. Сега беше дясно. Наистина беше ужасна цялата ситуация. Минах вторник на ехограф и ми казаха, че има нещо. Сряда следящата ме докторка като видя резултата и ми се развика ,тя какво да направела, не можело пак скенер. Да съм отдела при нея на другото и раб.място и да ме видела на вагинален ехограф. Разплаках се и в четвъртък при опериралата ме професорка. Хвана се за главата жената като и разказах какво се случи. Оттам едно обикаляне и звънене за направление и час. Та до петък на обяд. Добре, че на скенера като ме видяха колко съм притеснена веднага ми написаха резултата, а не чаках до понеделник. И така ще се ориентирам да се прехвърля другаде да ме следят. В Онокодиспансера явно не е моето място. Бъдете здрави, усмихнати и позитивни. Благодаря , че сме заедно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.