Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 26.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано18.05.16 12:04



Имам предварителни резултати от скенера.Още ме е страх да се зарадвам.Чакам да излязат и другите и дано и те са добри. Онколога каза ,че видима болест няма.Невидимата е ясна.В близките една, две години ако всичко е наред имам шанс.Е войната трябва да се почва.Агресивничка е гадинката ,но е на границата за добри прогнози.Все пак е първи стадии и трябва да се боря.



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано18.05.16 13:42



Разбира се, че ще се бориш! Две мнения няма! Дори да отстъпваме малко понякога, то е само за да се засилим и да прескочим препятствието!

Успех!:-)



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано18.05.16 23:29



Разбира се, че ще са добри. Така както го обясни, още в началото ти казах да
дишаш спокойно. В този Клуб сме най-добрите диагностици, вЕрвай ни!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: саркомнови [re: *jull**]  
Автор viara6767 (новак)
Публикувано19.05.16 10:40



Тук не сме фейсбук, ама давам един голям лайк на Джул





Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор viara6767 (новак)
Публикувано19.05.16 10:43



Ела на срещата, защото ще научиш много повече от нас, отколкото от лекарите. Ние сме се учили и на принципа проба-грешка, така че имаме опит, вервай ни





Тема Re: саркомнови [re: viara6767]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано19.05.16 11:59



Ще дойда стига да не съвпада с втората операция.Сега се лутам все още какво да правя.Какво да пия.Каква диета да правя.Докарала съм я до там ,че ям само плодове ,салати и ядки от кайсии.Много ме притеснява това ,че никакво лечение не се прилага.А моята гад е малко агресивна и не знам колко ще устискам без разсейки и рецидив.Още не мога да изляза от дупката в която съм.Изследванията са добре,но докога?



Тема Re: саркомнови [re: batnacko]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано19.05.16 12:42



Това, че не се налага никакво лечение, е един огромен плюс за имунната ти система. И не говори за тумора си в сегашно време, защото него вече го няма. Спомням си, че след втората ми операция (рецидив) хирургът съчувствено каза: "За съжаление, оказа се от същия вид." А аз безгрижно му отговорих: "И какво от това, нали вече го няма!" И всъщност е точно така. Колкото до профилактиката - не спазвам никакви диети, защото по природа не обичам т. нар. "вредни храни", нито хранителните добавки... Но това няма общо със саркома. За него се сещам рядко, надявам се и той да ме е забравил. Така че съветът
ми е да не се вторачваш в проблема, защото той скоро ще е минало. Радвай се на живота и прави неща, които са ти приятни. На мен смехът е любимото ми занимание!



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: саркомнови [re: *jull**]  
Автор bobb2603@abv.bg (непознат )
Публикувано24.05.16 22:52



Здравейте. Отдавна не съм се включвала в клуба, но имам проблем с влизането.
Не ми приема паролата от моя лаптоп , а този използвам много рядко. Ние с момичето се намерихме на друго място. Надявам се да се е поуспокоила поне мъничко. Стискам палци резултатите и да са добри.



Тема Re: саркомнови [re: viara6767]  
Автор batnacko (непознат )
Публикувано06.06.16 11:22



Моята онко комисия мина днес.Другия понеделник влизам в болница, за да оперират отново през следващата седмица.Лъче и химио терапия явно няма да има ,пак ми обясниха ,че тумора не подлежи на такава.Някой знае ли дали ще правят отново хистология на остатъчния материал?



Тема Re: сарком [re: batnacko]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано06.06.16 11:27



Би трябвало да прегледат материала за наличие на клетки на саркома. Нали първият път брат ти отстрани цялото топче?
Стискам палци, всичко ще бъде наред, прегръдка от мен.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.