Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема ЛЕКТИНОЛ И ВАРУМИН ЕДНОВРЕМЕННО???СПЕШНОнови  
АвторBOBY (Нерегистриран)
Публикувано02.11.06 13:25



ЛЕКТИНОЛ И ВАРУМИН ЕДНОВРЕМЕННО???ЗНАЕ ЛИ НЯКОЙ ДАЛИ КАТО СЕ ПИЕ ВАРУМИН МОЖЕ ДА СЕ ПИЕ И КОНЦЕНТРАТ АЛОЕ, А ЕДНОВРЕМЕННО С ТОВА ДА СЕ БИЯТ ИНЖЕКЦИИ ЛЕКТИНОЛ. СЪВМЕСТИМИ ЛИ СА ТРИТЕ ИЛИ МОГАТ ЛИ ВАРУМИН И ЛЕКТИНОЛ ЕДНОВРЕМЕННО, КАТО ДИЕТАТА ЗА ВАРУМИНА НЕ Я СПАЗВАМЕ СТРИКТНО ЗАРАДИ НИСЪК ХЕМОГГЛОБИН /86/.


КЪМ МОДЕРАТОРА: МОЛЯ, ИЗТРИЙТЕ ПРЕДНАТА ТЕМА ИМА ГРЕШКА В ИМЕТО НА ЛЕКАРСТВОТО!



Тема Re: ЛЕКТИНОЛ И ВАРУМИН ЕДНОВРЕМЕННО???СПЕШНОнови [re: BOBY]  
Авторvasil_rs (Нерегистриран)
Публикувано21.07.07 22:09



Изтрито от модератора!
И няма да давам обяснения защо! Сещайте се сами!

Редактирано от vesela.bg на 21.07.07 23:31.



Тема Re: ЛЕКТИНОЛ И ВАРУМИН ЕДНОВРЕМЕННО???СПЕШНОнови [re: vasil_rs]  
Автор BiVi (hope)
Публикувано21.07.07 22:36



Май че нещо на търговийка го обърнахме тук???
Няма нужда да пишеш във всяка възможна тема. Не ни прави на глупаци!!!
Искадор може да се поръча по познат, който излиза по работа в Германия примерно, като се напише рецепта от наш доктор на латиница с наименованието на лекарството /Iskador/ и вида му /М -рак на гърдата/.
Имайте предвид, че искадор е няколко вида, и в зависимост от вида на раковото забовяване се предписва различен тип. Една серия от 7 ампули в Германия струва приблизително 44 Евро.
Втора поредна година си слагах по три серии искадор с нарастваща концентрация на лекарственото вещество /misletoe/.
И ми се струва доста скъпичка тая търговийка дето се опитват някои да въртят в клуба!!! Някои, дето първо искат да си купят ампули и после ги предлагат на по-висока цена!!!


Айде, лека ви вечер и се пазете от мошенници!!!!!!!!



Тема Re: ЛЕКТИНОЛ И ВАРУМИН ЕДНОВРЕМЕННО???СПЕШНОнови [re: BiVi]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано22.07.07 22:18



здравей BiVi
би ли споделила по какъв повод правиш искадора, с теб ставаме 3 жени които прилагат искадор, аз започнах с сера 0, после 1, а сега съм вече на 2(първа опаковка).



Тема Re: ЛЕКТИНОЛ И ВАРУМИН ЕДНОВРЕМЕННО???СПЕШНОнови [re: mia]  
Автор BiVi (hope)
Публикувано23.07.07 09:41



Здравей Мия!
Оперирана съм от рак на гърдата. След приключване на терапиите /химио и лъче/, чрез познат на моя приятелка, която също си слага искадор, си го набавих. И аз като теб правя три серии - 0, 1 и 2, т.е. 21 ампули. Е, накрая малко повечко сърби коремът от инжекциите, но това да ни е кусурът!
На годината по веднъж правя този курс.
Поздрави
БиВи



Тема Re: iskador Mнови [re: BiVi]  
Авторmia (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 13:02



здравей, благодаря ти за бързия отговор и за споделеното!И аз съм оперирана по същия повод, също минах химия, но без лъче(така беше преценила комисията).
Относно инжекциите нещо не можех да схвана как така правиш 21 ампули???в една опаковка има 14(от една серия), всяка инжекция се слага през ден, т.е. прим. понеделник, сряда и петък, събота и неделя пак се почива, след една опаковка се минава към друга или се прави почивка(седмица или две в зависимост от реакцията) и се минава към друга опаковка(14 ампули) от същата серия или от следваща ,пак в зависимост от реакцията на организма;така поне ми беше казано на мен от лекар, а и тук от форума (както вече ти споменах) има още една жена, която слага искадор , макар и с друга опарация , но по същата схема може би година без прекъсване и до колкото си спомням от това което тя писа тук са й казали че ще е необходимо да продължи така 3 години.;а на мен пък ми казаха 5 години.А и избора на искадора М или друг вид зависи не само от пол, от това къде е бил тумора, но и при жените дали са с цикъл, мено или пост..Не разбирам защо ти правиш само по един курс( консултира ли се с някой по този повод?)Или така те е посъветвала твоята приятелка.
извинявай, че продължавам коментара във форума, опитах се да ти пратя бележка , за да не преминавам в личен разговор тук, но не успях



Тема Re: iskador Mнови [re: mia]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано23.07.07 13:17



Здравей Миа! Искам да те попитам как са при теб нещата, защото през 2004 г. бях оперирана от РМЖ, предписани ми бяха всички "екстри" /химио, лъче, хормоно/. След химиото, доц.Цекова прецени че няма нужда от лъче и ме изпрати в онкодиспансера за хормонолечение. Започнах Золадекс и в един момент онкокомисията там забеляза, че не съм правила лъчелечение, но вече беше късно, защото ми беше направена вече първата инжекция. Оттам нататък, колкото лекари съм сменила, щом видят, че не съм правила лъче, всички клатят глави, което адски ме дразни. Аз се чувствам добре, но не знам кое е било правилно да се направи или не.



Тема Re: лъченови [re: N_O6O6]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 13:32



здравей N_O6O6!
всеки един случай е строго индивидуален, тук не веднъж сме го писали това го е подчертавала и Весето, която е с доста голям опит.
все пак за да те успокоя мисля че доц цекова е човек, които си знае работата, чувала съм положителни отзиви макат да не съм при нея.
що се отнася до мен, аз имах първо биопсия( при 3ма лекари на ехо и палпиране трикратно нищо, на мамография, неясно?съмнение за микро калцификати), после квадрантектомия, последва и 3то рязане, поради съмнение за остатъчни клетки, но при тази операция не откриха нищо;затова пък 3пъти се потвърди ХЕР положителен.(Именно по тази причини освен антихормоналното лечение,прилагам активно и всякакви други алтернативни методи)



Тема Re: лъче [re: миa]  
Автор N_O6O6 ()
Публикувано23.07.07 13:45



Благодаря ти!



Тема Re: лъченови [re: N_O6O6]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано23.07.07 14:09



няма нищо, питай пак ако те интересува друго , ако мога аз или някой друг все ще ти отговорим ,кой с каквото може, но за да не ни се кара весето, модераторката (с право), че се отклоняваме от първоначалната тема, може би ще е по-добре за в бъдеще да зададеш въпросирте си , примерно в темата за РМЖ, или в зависимост от въпросса в съответната тема, или да създадеш своя нова тема( ако няма такава)




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.