Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:07 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ЧУДОДЕЙНА ГЪБАнови [re: Mariela]  
Авторiuliana (Нерегистриран)
Публикувано17.07.07 10:37



Много ще съм ти благодарна за всяка допълнителна информация! Вкл. и за колко време се е проявило действието, както и диагнозата, това което и jill те пита. Благодаря!!



Тема Re: *jull**нови [re: *jull**]  
Автор firrst (член)
Публикувано18.07.07 08:59



В отговор на:

Не знам дали цитираш някого (в такъв случай е коректно да посочиш източника!)



Mи например "Война и мир"!

P.S. А що се касае до ПУШКИН ти го посочваш него./по точно доктора дето го е лекувал и открил въпросната теория за отровите/
В отговор на:

ОТРОВА СРЕЩУ РАК

Руският лекар Н. Д. Аренд, участвал в Бородинската битка и лекувал раненият А. С. Пушкин, обърнал внимание върху факта,........




Редактирано от firrst на 18.07.07 09:04.



Тема Re: *jull**нови [re: firrst]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.07.07 11:37



Виж какво, в този клуб си говорим за РАК, а не за настинки и грип, които се лекували с кръвопускане! Освен това примерът с д-р Аренд отвежда към древната азиатска медицина. Човекът явно е бил умен, за да почерпи от нейния опит и мъдрост и да създаде своя теория. Така че знанията за ползата от лечебните дози отрова са стари колкото света. А ако ще търсим литературни примери, да си поговорим и за "Граф Монте Кристо" (!), там също има описан случай с постепенно привикване към отрова с цел... Само че за това - в литературните клубове!
Ще помоля да спрем дотук с безсмислените приказки, защото наистина разводняваме темата. А и имаме един МОДЕРАТОР!...

Ей сега ще размята рога и копита!
Аз се омитам!...



Редактирано от *jull** на 18.07.07 13:48.



Тема АНТИРАКОВА ВАКСИНА?нови [re: iuliana]  
Автор *jull** (())
Публикувано18.07.07 13:19



Вчера научих, че в София се изработвала персонална ваксина от ракови клетки на отстранения тумор. Това правел доц. Милчо Минчев в Клиниката към онкологията в Дървеница (лабораторията на 4-ия етаж). Чувал ли е някой за това? Цената й била около 1000 лв.





Тема ГЕОПАТОГЕННИ ЗОНИ И ПРЕДПАЗВАНЕ ОТ ТЯХнови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано19.07.07 16:34



Продължителното въздействие на излъчванията на геопатогенните зони може да причини хронични заболявания - важен фактор за възникването на злокачествени новообразувания и много други. Това важи най-вече за разположението на леглото, където човек пребивава средно около 8 часа в денонощието. В зависимост от разположението на леглото по отношение на мрежата на Хартман, настъпват следните

ЗАБОЛЯВАНИЯ И НЕРАЗПОЛОЖЕНИЯ:

А. Световъртеж, умора сутрин след пробуждане, нарушение на равновесието, разстройство на психиката.

Б. Световъртеж, умствено изтощение, главоболие, нарушение на зрението и слуха, разстройство на психиката, инфаркт.

В. Общо отслабване на процесите на метаболизма, болести на бъбреците и жлъчката, инфаркт, РАК на белите дробове, гърлото, стомаха, пикочния мехур.

Г. Заболявания без отслабване на процесите на метаболизма, болести на жлъчния мехур, РАК на белите дробове, стомаха.

Д. Заболявания на ставите на долните крайници, слабост на краката.

Е. Липсват типични прояви на заболявания.

Тези схеми красноречиво говорят, че понякога сами си поръчваме заболяванията, включително рак, когато поставяме кревата си на неподходящо място.


ПРЕДПАЗВАНЕ ОТ ГЕОПАТОГЕННИ ПОЛЕТА И ЗОНИ

Не се препоръчва човек да се намира дълго време в такива зони. Затова в някои страни проектантите ги избягват, като ги извеждат извън границите на жилището. Ако това не може да стане, възниква необходимостта да се определи разположението на вредните излъчвания в жилищните помещения. За тази цел е нужно да се потърси помощта на специалист-радиестезист.
Осезаема вреда може да причини само постоянното пребиваване на подобно място. Кухненската маса например може да остане на мястото си, ако бъдат установени геопатогенни излъчвания, но леглото, работното място трябва да се преместят в безопасна зона. Ако по една или друга причина това е невъзможно, предприемат се мерки за обезопасяване, неутрализация, екраниране или отслабване на вредните излъчвания.

СЪЩЕСТВУВАТ ЕСТЕСТВЕНИ И ИЗКУСТВЕНИ ЕКРАНИ В ЗАВИСИМОСТ ОТ УПОТРЕБЯВАНИТЕ СРЕДСТВА

КЪМ ЕСТЕСТВЕНИТЕ
се отнасят различни материали /сяра, вар, глина, плочи от варовик, мраморни плочки/, смола, кехлибар, тамян, колофон, растения /наръч житни класове, ръж, ечемик; живи цветя: здравец, бегония, кала; главички чесън, лук; диви кестени, папрат/.

КЪМ ИЗКУСТВЕНИТЕ
спадат червени тухли, мраморни плочи с дебелина 2,5-3 см, алуминиево фолио, огледало, поцинкована ламарина; спирали от меден проводник, картонени пирамиди.

Екраните, естествени или изкуствени, са най-ефективни, когато се поставят под дюшека или кревата.

ПРЕДПАЗВАНЕ С ДИВИ КЕСТЕНИ
Те се поставят под дюшека с такъв разчет, че един кестен екранира около себе си геопатогенно излъчване с площ 20 см в диаметър. Или, с други думи, кестените се нареждат в шахматен порядък на разстояние около 20 см един от друг под дюшека. Те притежават и друго полезно свойство, високо ценено от нашия народен лечител Петър Димков - непрекъснато излъчват мека, жива, слънчева енергия, акумулирана в тях. Условието е кестените да бъдат сухи и да се сменят през 3 месеца.

ПРЕДПАЗВАНЕ С МЕДЕН ПРОВОДНИК
От изкуствените екрани най-достъпен и ефективен е медният проводник. Взима се нелакиран проводник с дебелина 2-3 мм. За целта може да се използва електрически проводник от магазина, като се снеме изолиращата го материя. От него се правят 3 кръга с дължина на окръжността 100 см и се нареждат под дюшека /в областта на главата, пъпа и под коленете/.

В практиката на радиестезията /способност на човека да улавя излъчванията/ се срещат и редица други информационни полета, които задължително трябва да се имат предвид при провеждането на изследвания в жилищните помещения. Към тях се отнасят излъчванията на различни материали и форми.

Радиестезичното излъчване, характерно за дадения състав на материала, от който е направено жилището, често се явява информационно. В този случай се определя радиусът на излъчванията и тяхната полярност.

Друг източник на излъчвания е излъчването на формите, зависещо от конфигурацията на един или друг предмет, конструкцията на сградата. Така например ъгловите форми имат негативно излъчване и то е характерно за панелните сгради, ъглите в помещението.

Пример на положително излъчване, отслабващо негативните явления, е формата на сградата, в чиито пропорции е залегнал принципът на златното сечение. Такива форми и пропорции имат църквите, катедралите, пагодите, джамиите, древните храмове, известните архитектурни паметници и пр.





Тема СПОНТАННА РЕМИСИЯнови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано19.07.07 22:30



Чудодейното оздравяване

Спонтанна ремисия на неизлечими болести
или самолечение със силата на волята

Няма неизлечими болести! Животът опровергава и най-категоричните медицински диагнози. Необяснени от науката процеси могат да доведат до т.нар. спонтанна ремисия на болестта и до чудодейно оздравяване.

В редица страни се счита за етично болният от неизлечим рак да не се уведомява за състоянието му. Но дали това е правилно? Да оставим настрана въпроса за начина, по който обреченият би могъл да изживее последните си месеци, за проникновенията, до които би достигнал. Оказва се, че по великия вселенски проект реалностите в нашия живот са вместени в по-сложен градеж с неизвестни входове, коридори и етажи. Вече шест хилядолетия се трупат безброй доказателства, че в сложното си устройство човешкият организъм притежава скрити резерви, механизми и сили, които водят до невероятни обрати. Т. нар. "Фактор Х" трудно се вмества в рамките на официалната медицина, но фактите говорят за неизвестни механизми вътре в нас, предизвикващи истински чудеса. Може би понякога биологичните ни врати се отварят за притока на външни енергии?

А това е цялата статия:







Тема МОЛИТВИ ЗА ИЗЦЕЛЕНИЕнови [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано20.07.07 14:53



Тъй като рано тази сутрин бях произведена в "чин ангел(че)"

, помествам най-напред една молитва към ангелите за изцеление на болните:

Аз съм сега заобиколен с ангели
Ангелите сияят с любовта на Бог върху мен и чрез мен
Аз приемам тази любов от Бога и ангелите
Аз заслужавам любов
Аз заслужавам щастие
Аз заслужавам здраве
Аз заслужавам помощ от небесата и аз приемам това сега
Аз призовавам Бог и ангелите да ми помагат и ръководят
Аз слушам моя вътрешен глас и усещания
Моят вътрешен глас и усещане е ръководство от Бог и ангелите
Това ръководство е всичко, от което се нуждая
Аз следвам моето ръководство с пълна вяра
Аз знам, че Бог и ангелите ме обичат и ръководят точно сега
Аз приемам любовта на ангелите
Аз приемам любов
Аз обичам
Аз съм любов
Аз съм обичащ
Аз съм много обичан
Всеки ме обича
Аз обичам всеки
Аз прощавам на всеки
Аз прощавам на себе си
Аз изпращам Божията любов на всеки, когото аз срещам
Аз внимателно следя мислите си, и позволявам само положителни мисли, изпълнени с любов да идват.
Има изобилие от любов в света
Има достатъчно за всеки
Има в изобилие около нас
Аз имам в изобилие от всичко
Аз привличам прекрасни, любящи хора в моя живот
Моят ангел и аз се радваме на нови възможности да служим на света
Аз постоянно съм възнаграждаван
Моят живот е хармоничен и мирен
Аз съм изпълнен с мир
Аз съм излъчващ
Аз съм радостен


За чудотворната икона на Богородица, наричана Всецарица се говори, че лекува ракови заболявания. Богородица се застъпва пред Бог най-вече за децата и семействата.
Ето и молитвата:

О, пречиста Божия Майко, Всецарице!
Чуй нашите многоболезнени въздишки
пред Твоята чудотворна икона,
погледни милостиво към твоите чеда,
които страдат от неизлечими болести
и с вяра се покланят на Твоя свят образ!
И както птица покрива своите малки с крилете си,
така и Ти, която си вечно жива,
ни покрий с Твоя многоцелебен покров.
И там, където жестоките скърби се усилват безмерно,
изпрати търпение и облекчение.
Там, където се е вселил мракът на отчаянието,
да възсияе неизказана божествена светлина.
Утеши малодушните,
укрепи немощните,
смекчи и просвети ожесточените сърца.
Изцели боледуващите твои люде, о, всемилостива Царице!
Благослови ума и ръцете на тези, които ни лекуват,
та да послужат те като оръдие
на всемогъщия лекар Христос, нашият Спасител.
О, Всецарице, молим се пред Твоята икона,
сякаш самата ти стоиш пред нас!
Простри ръцете си, изпълнени с изцеления,
Ти, която си радост на скърбящите, утешение на печалните,
та като получим чудотворна помощ,
да прославяме Живоначалната и Неразделна Троица –
Отец, Син и Дух Светий
во веки веков.
АМИН!








Тема Re: МОЛИТВИ ЗА ИЗЦЕЛЕНИЕ [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.07.07 12:05



"ХРАНАТА И РАКЪТ СА СВЪРЗАНИ" - нищо ново, но все пак едно припомняне...







Тема ПААВО АЙРОЛА - ЗА ЛЕЧЕНИЕТО НА РАКА [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.07.07 14:58



И пак в този дух:

ПААВО АЙРОЛА - ЗА ЛЕЧЕНИЕТО НА РАКА

Комбинираната биологична атака против рака и цялостният подход включват следните доказали ефективността си поддържащи средства:

* ИЗКУСТВЕНО ПРЕДИЗВИКАНА ТРЕСКА
„Дайте ми шанс да създам треска и аз ще излекувам всяка болест“, казал някога знаменитият древен лекар Парменид. Много съвременни гиганти на природната медицина в Европа, като носителят на Нобелова награда д-р А. Лвов, известният немски онкоспециалист проф. Вернер Забел и директорът на най-проспериращата ракова клиника в света – клиниката Рингберг, д-р Йозеф Иселс, използват изкуствено предизвиканата треска в битката си против рака. Всъщност треската е конструктивен и оздравителен синдром, създаден от организма в собствените му опити да се бори с инфекциозните и другите болестни състояния за възстановяване на здравето.

* ПРОТИВОРАКОВА ДИЕТА
За предотвратяване на рака или подпомагане на собствената оздравителна активност на тялото, когато той вече се е развил, д-р Иселс препоръчва следната противоракова диета:

1. Тя трябва да се състои само от органично отгледани храни, свободни от канцерогенни химикали.
2. Повечето храни – 80-90 на сто, трябва да се консумират в тяхното естествено, сурово състояние.
3. Да се предпочитат суровите зеленчуци, плодове, ядки и покълнали семена и зърна. Най-добрите противоракови зърнени храни са: просо, елда, кафяв ориз и ечемик.
4. Препоръчва се диетата да бъде обогатена с храни, получени при млечно-кисела ферментация /кисело зеле, саламурени зеленчуци и др./.
5. Необходимо е умерено количество лесно смилаеми протеини главно от растителен произход: зелени листни зеленчуци, картофи, покълнали семена и зърна.
6. Не употребявайте месо, птици, яйца и риба.
7. Не използвайте мляко и млечни продукти, освен кисело мляко, кварк /сурово прясно сирене/ и сурово козе мляко.
8. Избягвайте наситените, богати на холестерин животински мазнини, предпочитайте студено пресованите растителни мазнини.
9. Елиминирайте от диетата си всички обработени и ненатурални храни като бяло брашно, бяла захар и изделията от тях.
10. Изключете развалените и гранясали храни. Противораковата диета трябва да включва само пресни храни.
11. Системното преяждане и хроничното затлъстяване са едни от главните причини за всички болести, включително за рака. Те имат разрушителен и парализиращ ефект върху черния дроб, панкреаса и бъбреците – органи, извършващи важни защитни функции срещу развитието на рак.

* ОЧИСТИТЕЛНО ГЛАДУВАНЕ СЪС СОКОВЕ
Един от важните компоненти на пълната комплексна противоракова програма е детоксикацията на организма. Най-добре това се постига с кратки, повтарящи се гладувания със сурови зеленчуци и плодови сокове: червено цвекло, моркови, зелен сок /от листата на зелени зеленчуци/, грозде, лимон и всички тъмнооцветени /само прясно приготвени/ сокове.

* ПРОТИВОРАКОВИ ПРОДУКТИ.

1. Витамин А – големи дози, до 150 000 единици.
2. Бирена мая – 3-4 суп. лъж. на ден суха или жива мая.
3. Витамин F – намира се в студено пресованите растителни масла, в суровото слънчогледово семе.
4. Витамин В 15.
5. Витамин В 17 – намира се най-много в лещата, дивите ябълки, сливите, червените боровинки, прасковите, кайсиите, черешите и ябълките, покълналите семена.
6. Витамин С – големи дози от 5 000 мг. Той е най-силният антитоксин, познат в наши дни.
7. Витамин Е – до 1 000 единици на ден.
8. Витамин В-комплекс – предпазва черния дроб от цироза.

От казаното дотук става ясно, че основните причини за рака са познати и са били известни отдавна. Те могат да бъдат открити в разрушената околна среда и в пагубния за здравето ни начин на живот. Това са канцерогенните субстанции във въздуха, почвата, водата и храната; пушенето; претоварването на организма с протеини и неспособността му да ги усвои пълноценно; хранителната недостатъчност и другите физически и емоционални стресове, които отслабват или напълно разрушават устойчивостта на тялото към заболяванията.

Очевидно е, че битката с рака може да бъде спечелена единствено чрез всеобхватни превантивни програми, целещи елиминирането на всички канцерогенни фактори от околната среда, подобряването на хранителните навици и увеличаването на защитната способност на организма срещу болестите.

Когато ракът вече е открит, единствената успешна програма за лечение е цялостната съгласувана атака по всички фронтове, целяща подпомагане усилията на организма за самовъзстановяване и възвръщане на здравето.

Подпомагащите средства и мерки на тази програма включват: изкуствено предизвикана треска, свободна от канцерогени диета, вътрешна очистителна програма за активизиране на самозащитния механизъм на тялото, специални противоракови витамини.

Нека на забравяме тази концепция за цялостност в нашия подход към рака. Само цялостен изчерпателен предпазен и терапевтичен противораков подход, комбинирано съгласувана атака по всички фронтове, могат да осигурят нужната подкрепа за собствена защитна и лечебна активност на организма и да доведат до пълна победа над рака.



Редактирано от *jull** на 28.07.07 18:49.



Тема ИНСУЛИН-ПОТЕНЦИРАНАТА ТЕРАПИЯ [re: *jull**]  
Автор *jull** (())
Публикувано28.07.07 18:54



Тъй като днес стана въпрос за това лечение, ето една статия:








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.