Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:43 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Антималигноцитнови  
Автор ivoinansy (непознат )
Публикувано18.01.07 22:33



Ползвал ли го е някой? Ще съм ви много благодарен ако ми пишете всичко което знаете за това лекарство - как се взема, как действа, как си го получавате от Австрия или Германия?



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано18.01.07 23:45









Темата за Антималигноцита е разисквана доста в клуба.
Ето ти линкове към тези теми. Ще трябва доста да почетеш. Както винаги казвам - всеки взема сам решенията си. А лесни решения няма.

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор ivoinansy (непознат )
Публикувано19.01.07 11:48



Благодаря ти



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 20:35



Здравей, ivoinansy .
Тук си получил доста меко отношение, като си задал въпрос за лекарство, наименованието на което, според посетителите на форума е направо "мръсна дума".
Чак съм изненадана, вярно, не съм отваряла посочените линкове и няма да ги отворя.
Мога да си представя какка помия съдържат срещу лекарството.
Антималигноцит помага - понякога. Ако си правил лъче- или химиотерапия, няма смисъл да опитваш. Ако ракът е агресивен като този на моя съпруг - след лъъчетерапията, също няма смисъл.
Лично аз само преди десетина дни се срщенах с човек, комуто дадох това, което беше останало след починалия ми съпруг.
Човекът е от Варна, сам пожела да го вземе, единственото му притеснение беше дали лекарството е истинско, защото иначе "...какво ще пия аз...?" така ми каза.
На тази тема се успокои доста бързо, като видя шишенцата.
Сподели с мен, че течащата рана от рак на главата (външно, не на мозъка) вече не тече и че се затваря постепенно, и че той пие лекарството вече една година.
Но, наистина, всеки сам взема решенията си.
Аз имам адреса на Продан Христов във Виена.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
Авторpaparosko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 01:23



Здравейте,

Приятно ми е, че някои хора се интересуват и търсят нови начини и средства за лечение. За тях искам да споделя мнението си за лекарството "Антималигноцит".
Според мен това е единственото лекарство, което лекува напълно всички видове ракови заболявания. Като всяко друго лекарство, обаче, за да има ефект е необходимо да се спазват някои условия като: заболяването да не е в крайна фаза, да не е провеждана скоро химио или лъчетерапия и да се пие по определена схема.
Най-благоприятно и успешно протича лечението с "Антималигноцит" след максимално оперативно отстраняване /до колкото е възможно/ на туморната формация.
Най-впечатляващото за това лекарство е, че няма странични ефекти и че е идеално средство за профилактика.
Лекарството "Антималигноцит" ми е познато от 8 години и за това време съм се убедил в лечебните му свойства.
Запознат съм с книгата "Ракът - открито е лекарство" на Продан Христов, в която може да намерите отговорите на въпроси относно историята на откриването, експериментирането, начина на действие и прилагането на лекарството.
Виждам, че в Клуба има информация за Сдружение "Антималигноцит".
В сайта на Сдружението може да намерите данни за хора, които са ползвали лекарството и са се излекували, както и много други интересни неща.
Бих призовал, който желае лекарството "Антималигноцит" да го има в България и да е достъпно за всеки нуждаещ се, да се включи в инициативата на Сдружението за регестриране на лекарството у нас.
Не забравяйте, че всичко зависи от нас самите.

Никога не казвай никога!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: paparosko]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано19.02.07 14:34



Не един път съм писала, че за да се регистрира едно лекарство в Изпълнителната агенция по лекарства, трябва да се подадат документи.
Те включват - пълното досие на препарата, хим. състав, монографии, крлинични изпитания и т.н. и т.н.
Който иска да си регистрира препарат си подава документите и започва процедурата по проучване и регистрация.
Не може ей така да се създаде сдружение и да натискат ИАЛ да регистрира някакъв препарат.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ket1234]  
Авторpaparosko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 23:43



Здравей ket1234,
Прощавай, но от думите ти разбирам, че нямаш представа за това: какво представлява лекарството "Антималигноцит", за неколкократните опити за регистрацията му в ИАЛ и за причините за създаване на Сдружението "Антималигноцит".
Не желая да навлизам в подробности и да водим излишна полемика.
Ако искаш да си изясниш нещата прочети книгите: "Ракът - открито е лекарство" на Г-н Продан Христов и "Световната конспирация срещу здравето" на Д-р Атанас Гълъбов.
Аз считам, че смисъла на този Клуб е да си помагаме, за да може нуждаещите се хора да се излекуват. Поради тази причина ви препоръчвам лекарство с доказани много добри клинични резултати при лечението на хора с ракови заболявания и без странични ефекти.
Поне до сега аз не съм чувал за химиотерапевтично лекарство с подобни резултати.
Ket1234, извини ме, ако съм те засегнал. Пожелавам ти здраве и успех.

Никога не казвай никога!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: paparosko]  
Автор v_a (())
Публикувано20.02.07 10:36



Здравей нерегистриран paparosko,

Оценявам това, че идваш тук с твоята идея да помагаме за нещо, за което не желаеш да влизаш в подробности и да водим излишна полемика. Ето как го оценявам: Зле.

За това единствено истинско лекарство за рак, което няма странични ефекти итн аз пък съм си изградил съвсем друга представа, както от този форум, така и от това, което съм чувал от хора, които са се, как да го кажа, набутвали, да го взимат. Но, както каза, не желая да навлизам в подробности и да водим излишна полемика.

Приятен ден.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: v_a]  
Автор paparosko (непознат )
Публикувано20.02.07 22:06



Привет v_a,
Уважавам твоето мнение. Не се доверявай сляпо на изводите и препоръките, та дори да изглеждат те примамливи и идеални. Подлагай ги на съмнение и опитвай, пробвай ТИ САМИЯ. Не се страхувай, че ще сгрешиш. Най-добрата представа за нещата се гради с ЛИЧНИЯ ОПИТ. Така човек израства и намира СВОЯТА истина в живота.
Помисли за тези неща!
Пожелавам ти здраве и успехи.

Никога не казвай никога!



Тема Основна съставка-действие Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 10:10



Здравейте,
Не съм сред застъпниците на антималигноцита защото не го познавам. Не съм и сред отричащите го по същите причини. Погледнах сайта на сдружението, където има бегло инфо за основните съставки - невен и овчарска торбичка. По този повод някой беше злобно написал, че не можело с невен да се лекува рак. Потърсих информация и за двете билки по интернет по сериозните сайтове с изследвания - ето какво открих: И двете билки (особено невена) имат силно имуностимулиращо действие. Това обяснява до известна степен защо за да имате полза от антималигноцит се препорачва да е нямало химио или друго вмешателство, което силно намалява естествения имунитет. Може би имуностимулацията чрез невен е възможна така да се каже, от известно ниво на защита нагоре.
Това са само общи логически разсъждения и бегла информация, но като се има предвид още колко други добавки и лекарства с имуностимулиращо действие се пият за "излекуване" на рак и не предизвикват подобна реакция...Дали защото сме свикнали да оплюваме всичко българско? Има ли световно известен българин, който да е станал такъв у нас, а не след като е напуснал България (изключвам хората на изкуството)?

Смятам, че на всеки трябва да се даде шанс да си избере пътя.
Това, че антималигноцит не се рекламира от автора като панацея е добър знак според мен и, че се поставят условия, при изпълнението на които той би имал благоприятен ефект. Със всички тези все още нерегистрирани субстанции въпросът е, че може би - на едни хора помага едно; на други - друго, а ние искаме от тях да са панацея.

От сайта на сдружението обаче разбрах, че г-н Христов вече предоставя препарата само на вече започнали лечение поради невъзможността за по-широко производство поради напредналата си възраст.

Моля за извинение ако преповтарям вече изразени и дискутирани силно мнения.

Успехи в намирането и следването на решението.

Д.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.