Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема И пак за Йоана Рубиннови  
Автор Neli_S ()
Публикувано30.03.07 15:53



Видях, че има няколко запитвания за проф. Рубин, но отзиви не намерих. Сега разговарях с нея за лечението, което предлага. Майка е с рак на стомаха и метастази в черния дроб, не е правена операция. Хирурга ми каза, че трябва да отстрани изцяло стомаха и голяма част от дроба, но микро-метастазите ще си останат и след няколко месеца отново ще го обхванат. Казах това на проф. Рубин и тя подкрепи отказа на майка от хирургическа намеса. Предложи нейна терапия, която обаче не ми обясни в какво се състои, каза и евентуално вливания. Разбрахме се да се чуем след празниците, но това, което ме изненада бе цената и - 1000 лева на ден, вероятно за 7-10 дни, като на ден всъщност това са час, час и половина време, което ще отдели за майка.
Моля ви, ако има хора които знаят нещо по-подробно да ми пишат. От сайта и оставам с впечатление, че тя е екстрасенс или нещо подобно.

Редактирано от vesela.bg на 26.04.07 10:42.



Тема Re: И пак за Йана Рубиннови [re: Neli_S]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано30.03.07 23:01



Моля те да ни държиш в течение на нещата. Както казваш, няма отзиви във форума за това лечение. Затова ще е чудесно, ако някой пише от пъва ръка за него. Благодаря ти предварително!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: И пак за Йана Рубиннови [re: vesela.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано30.03.07 23:07



А проф. Рубин гарантира ли излекуването на майката ти при тая цена? Не допускам да използва само биоенергия за 1000 лв на ден!...



Тема Re: И пак за Йана Рубиннови [re: *jull**]  
Авторблara (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 23:35



Запознах се с проф.Рубин преди време. Лекува две мои приятелки/ лека им пръст/. Мен лично не можа да ме убеди да се подложа на нейните сеанси. И пак казвам - не твърдя,че моето мнение е миродавно, затова не взех отношение досега по въпроса. Само излагам факти.



Тема Re: И пак за Йана Рубиннови [re: блara]  
Автор kalos (зов за помощ)
Публикувано31.03.07 15:20



Здравейте! Името на проф. Йоана Рубин беше нашумяло в пресата преди няколко години. Погледнах сайта й, явно не е обновяван доста отдавна. Иначе в него пише хубави неща. Явно за лечението на болните си пациенти взима добри пари, но това е друга тема...
По- важното дали има ли някакви резултатите. Моля ви, ако някои се е възползвал от нейните услуги, нека пише тук.
И още един въпрос - тя в София ли живее?
Къде и кога приема?
Благодаря! Весели празници на всички! Да сте живи и здрави!



Тема Re: И пак за Йана Рубиннови [re: kalos]  
Автор tihomiryankov (старият Келт)
Публикувано26.04.07 10:32



За проф. Йоана Рубин ... Мисля че е една "измамница"
която иска да се възползва от нещастието на болните хора.
Моят случаи е следният имам близък с рак на белият дроб,
черният дроб и кадели не метастази. Какво ли не опитахме ,
кадели не търсихме , като се започне от болнично лечение ,
билколечение , ходжи , гледачки и стигнахме до проф.
Йоана Рубин. Когато се свързахме по GSM-и с тъй наречената "проф.Рубин"
Тя не се интересуваше особено от пациента и неговото състояние ,
от изследвания, снимки и тъй-нататък...А започна да казва
че по принцип много е заета с пътувания в чурбина но
за късмет си била сега в BG и взе да се интересува какво работят неговите близки ,
какви доходи имат.Каза също че едно посещение струва от 600 лв. до 1000лв.
Даже се застрахова тя самата ,като каза...Цитирам: Че при болните от
рак може да настъпи внезапна смърт,на което ме кара да се съмнявам
че ако закараме нашият близък може повече да него видим жив.
На това отгоре саита който е дала http://www.medrubin.info/
има писма от доволни "пациенти-клиенти" който е боготворят
и какво ли не още.За писмата ще кажа само едно, големят
опит с работата ми с хора е такъв че всичките писма са
написани от един и същ човек,стил ,начин на писане и още др.
или ако не , те са доста добре редактирани.
Следващото което ме усъмни е че в този неин
саит няма адреси а само един имеил и GSM,
което е много удобно за един измамник.
А уж , от десетки години практикува нейното си лечение,
как така няма кабинет или каквото и да е. Това е то мен,
така мисля за ФЕНОМЕНА ПРОФ. ЙОАНА РУБИН.

Успех на всички с голямата борба с вас съм духом.

Янков София



Тема Re: И пак за Йана Рубин [re: tihomiryankov]  
Авторwild 14 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 13:16



И аз бях говорила с нея.наговори ми същите неща плюс това че вече не искала да работи с българи защото били неблагодарни.искаше да заведа татко при нея но понеже той беше доста зле ми каза първо да го позакрепим и тогава да отидем.каза ми какво да му даваме и със сигурност щял да се почувства по добре но уви!!!!за мен тя е една голяма измамница!!!



Тема Re: А мен излекува!нови [re: vesela.bg]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 11:06



http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1949083371&page=3&view=collapsed&sb=3

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=312330.0
Моля, отворете тези два линка, там съм написала подробно за лечението на проф. Рубин, ако някой има въпроси нека се включи в темата. Бих могла да ви дам и мейл за връзка, но просто не познавам добре правилата на форума.
Желая на всички ви от все сърце здраве!



Тема Re: А мен излекува!нови [re: kkk]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано08.07.08 14:48



Моля дай подробности за начина на лечение, цени и продължителност.
И на двете места само споменаваш, че си излекувана без абсолютно никакви подробности.
Все пак отзивите за проф. Рубин не са много ласкави.



Тема Re: А мен излекува! [re: ket1234]  
Авторkkk (Нерегистриран)
Публикувано08.07.08 15:11



Лечението е биоенеротерапия, но това предполагам вече го знаете. Подробностите са - продължителност на сеанса около 30 мин, проф.Рубин ми предписа и няколко имуноукрепващи като Мужик корен, които трябваше да вземам и продължавам да го правя. Вероятно това в някаква степен улеснявя терапията, без да предвещана изхода от нея. Цените са високи, във форума сте писали за това 600 лв според продължителността на сеанса. При мен продължителността беше по-голяма, защото имах и други проблеми .
Знам, че отзивите не са ласкави, прочела съм ги, но реших да се обадя и не сбърках,
Това са подробностите, няма нищо повече от това, което вече сте чели и знаете. Иначе мисля, че съм била изчерпателна.
ако имате повече въпроси - тук съм!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.