Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 19.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема Подсъзнанието може всичко???нови  
Автор viat (новак)
Публикувано02.05.07 12:49



Здравейте отново!
Преди някалко месеца редовно посещавах клуба.Причината- рак на белия дроб на баща ми.Много информация получих тук,за което съм ви благодарна.Дадоха ни надежда като отхвърлиха диагнозата.Сега пак я потвърждават.
Въпроса ми към вас- попаднах на една книга на Джон Кехоу - "Подсъзнанието може всичко" - тук е описано как човек с тумор на гръбначния мозък си е помогнал със силата на мисълта.Някой попадал ли е на тази книга ?



Тема Re: Подсъзнанието може всичко???нови [re: viat]  
Автор ilianak (непознат)
Публикувано02.05.07 13:11



Здравейте!Аз имам тази книга и даже използвам някой техники от нея.Не знам дали помага или не ,но на мен ми дава кураж да продължа да се боря.Освен това медитирам и след това се чувствам наистина по-спокойна и отпочинала.
Моето мнение е ,че трябва да се опита от всички възможности.Ползвам също и техники от книгите "Методът Силва" и "Ти лечителят".
Желая здраве на всички!



Тема Re: Подсъзнанието може всичко???нови [re: ilianak]  
Авторelan (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 17:32



http://www.emozdrave.info/
http://www.eftbulgaria.com/about.htm


Това също горещо ви го препоръчвам , за тези които вярват в енергиите

!



Тема Re: Подсъзнанието може всичко???нови [re: viat]  
Авторnikd (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 19:58



Чудесна книга!!! Убедена сьм, че системата работи! Вж. www.kehoeducation.com/ Успех!



Тема Re: Подсъзнанието може всичко??? [re: nikd]  
Автор Mese4inka (ентусиаст)
Публикувано07.05.07 17:43



По чиста случайност си купих вчера тази книга на руски. Отидох до книжарницата за съвсем друго, но на сущия рафт тази книга привлече съзнанието ми. Надявам се и на мен да ми е полезна!



Тема физика Re: Подсъзнанието може всичко???нови [re: viat]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 13:00



Имам книгата от една година и работя с нея, както и с много подобни. Убедена съм, че работи, но макар, че изглежда просто, не е никак лесно да се прилага на практика. Най-важното е да не се отчайваш в началото, че не можеш да прилагаш техниките и ти се изплъзват; трябва да се упорства и полека, лека нещата се нагласяват.
Една позната хомеопатка ми каза, че във вестник "Трета възраст" (или подобен) са публикували миналата година разказ на един дядо, който напълно сам е достигнал до подобни техники и се е излекувал от рак на белия дроб - давали му 3 месеца; повтаряйки си - "Тялото ми се прочиства от всички вредни клетки. Ставам отново жизнен и оздравявам напълно". Децата му искали да го сложат на химио, но той им казал, че ще се излекува сам и го направил. Не ми се вярва да е изцяло измислен този случай.
Аз лично почнах с - "Аз съм здрава, щастлива и просперираща". Като почнах, първото, което ми идваше в главата беше - но, аз не съм здрава, нито щастлива, нито пък просперираща, защо си повтарям тези лъжи? Упорствах и постепенно много неща се промениха в съвсем неочаквани посоки. На втория етап, вече не го чувствах като неистина, но пък се опасявах, че е самовнушение, неотговарящо на реалността. Сега е друго. Четох и много други книги по физика, обясняващи физиката зад подобни техники. Има и един филм, който наскоро ще се появи по българскиет екрани - "Мистерията на живота", третиращ същите проблеми през очите на енергийни лечители и квантови физици. Основата е Копенхагенската интерпретация на квантовата механика - няма да навлизам в специфики.
Желая Ви успех!
Д.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.