Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:35 28.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема ДЕСТИЛИРАНА /МЕДИЦИНСКА ГАЗнови  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 15:00



Може ли някой да ми каже от къде мога да купя дистилирана /медицинска/ газ.
Имам в предвид тази, която се ползва като лекарство, пиейки се в малка доза.

Редактирано от *jull** на 28.12.12 12:35.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Автор nelidz (член)
Публикувано26.03.07 09:28



Не знам дали има медицинска газ.В книгата на Малахов пише, че се използва обикновена газ за горене, която сам можеш да дестилираш.Тук в някакъв постинг съм чела, че в Лукойл има някаква пре чистена, но се намира много трудно и с много връзки.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
АвторVivs (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 09:36



Има медицинска газ, доколкото зная, се продава в аптеките.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: nelidz]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано26.03.07 15:29



благодаря
никъде по аптеките във Варна не открих. Моля , ако някой знае откъде мога да купя пишете ми -наистина е спешно



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Vivs]  
Авторвoзи (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 08:44



виж в алтернативна , напиши газ и ще ти излезе, мисля це там даваха места откудето може да се купи...



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: mimi]  
Автор nelidz (член)
Публикувано27.03.07 09:44



Мими, авиационната газ е по-пречистена.Ако имаш познат на летището, опитай.Знам само ,че един мъж от стаята на баща ми пие от тази, която се продава в магазините за горене.Бяха го отписали и август месец казаха, че ще живее най-много месец.Това е единствения лек, който прилагат.Имаше подобрение и беше жизнен.От няколко месеца майка ми не ги е чувала, но скоро ще се обадим да видим как са.Успех ти желая!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: вoзи]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:07



къде е това -алтернативна-не можах да го открия



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: nelidz]  
Автор........... (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:35



моля те ако се свържете с този човек и е добре напиши информация относно как е пил газта, за какво заболяване и как я е пречистил. майка ми от 7 дни пие пречистена газ и от два дни загуби апетит. тя започна да пие на бучка захар по 1 капка първия ден, втория две и т.н. сутрин половин час преди хранене, страхувам се да не би нещо да и вреди. благодаря предварително.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: ...........]  
АвторMlMl (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:56



чух че рецептата с бучка захар си ползва за диабет. сестра ми пие по 1ч.л. и не пречиства със спец.филтър -за което и аз се притеснявам .при нея е 2 ден. моля те ако чуеш нещо по този повод пиши



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: nelidz]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 13:58



благодаря ти за информацията. за какъв вид рак е ползвал газта? и ако можеш да разбереш в какво количества я е пил ще ти бъда мн.благодарна




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.