Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 09.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема arimideksнови  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано23.02.07 20:28



Моля, ако някой има информация, кога в диспансера в Младост ще има аримидекс, да каже





Тема Re: arimideksнови [re: feniks_m]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 14:19



W St Загора вече има Аромазин, а той е заместител на Аримидекса



Тема Re: arimideksнови [re: iner]  
Авторfeniks_m (Нерегистриран)
Публикувано26.02.07 15:24



благодаря



Тема Re: arimideksнови [re: feniks_m]  
Авторfeniks_m (Нерегистриран)
Публикувано07.03.07 14:14



Вече има аримидекс в диспансера в Младост, София



Тема Re: arimideksнови [re: feniks_m]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано07.03.07 17:38



Какво правиш когато няма Аримидекс? Прекъсваш ли да го пиеш?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: arimideksнови [re: vesela.bg]  
Автор feniks_m (любопитен)
Публикувано09.03.07 10:31



Не прекъсвам да пия аримидекс;Не трябва да се прекъсва, купувам го, но не от България. У нас е 490 лв. Във Англия излиза около 220 лв, в Турция около 190 лв. Купих 4 опаковки, когато разбрах какво се случва в онкодиспансера в Младост и така досега успявам да не го прекъсвам. Това което разбрах от моя онколог, гинеколог и от химиотерапевта е че аримидекса/или друго лекарство/ не трябва да се прекъсва или да се пие ту едно ту друго, както дойде. Надявах се, че като сме в ЕС цената на аримидекса ще стане като в Англия, но явно още сме далече от това.





Тема Re: arimideksнови [re: feniks_m]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.03.07 00:18



Аз съм на Фемара. Но два пъти вече ми изписват Аримидекс?!?!? И аз мисля че не е редно........да се менкат, ту едното, ту другото....

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: arimideksнови [re: vesela.bg]  
Авторfeniks_m (Нерегистриран)
Публикувано10.03.07 14:13



Изисквай да ти дават фемара; Иначе излиза че те лекуват с каквото имат...
това просто е нетърпимо - да ти изписват когато каквото има; на моя позната пък и дават фемара, когато няма аримидекс; изобщо имам чувството,че в диспансера ги мързи да направят два списъка с лекарства и да ги поръчват по тях. колкото и да ме убеждават някои лекари от диспансера че аримидекса и фемарата са едно и също -не е така, защтото на моя позната,която беше на аримидекс и получи мета в костите веднага д-р Тимчева смени аримидекса с фемара



Тема Re: arimideksнови [re: feniks_m]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.03.07 17:52



Ами дай я тази приятелка насам - ще си менкаме, аз на нея моя Аримидекс /който в случая ми е заместител на Фемарата/, а тя на мен Фемара /която на нея е заместител/.
Доколкото разбирам тя си взема лекарствата от диспансера, нали?
Аз моите от Онкологията! Можем да си помогнем в случая, за да не сменяме лекарствата през месец....



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: arimideksнови [re: vesela.bg]  
Авторfeniks_m (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 14:56



Сега се обадих на мойта позната за да и кажа твойто предожениие, но се оказва че на нея са и спрели всички лекарства за да и правят някакви нови изследвания. Тя не е оперирана защтото при нея рака е такъв - няма определено туморно образование на гърдата, а цялата гърда се зачервява и подува,има лимфен оток, голям ,на ръката. Нея я лекуват само с химиотерапия и хапчета, и изрязаха подут лимфен възел на врата, който се оказа метастаза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.