Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Боядисахте ли яйцата?нови  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано05.04.07 21:31



Или лежите и мрънкате? Я да ставате и да се захващате за работа!
А козунаците намесихте ли ги? Ооооо, ама бой ще ядете вие мързелани!


Аз утре вечер ще меся козунаците. Всяка година с майка ми месим. Казала съм й, че докато е жива и мърда - ще меси. Милата ми вече 73-та година е подхванала. Да ми е жива и здрава, че се побърка покрай мен. Утре пътувам - да ме види 3-4 дни, че с тези мои терапии последната 1 година много малко ме е виждала....
Ще се събираме всички. Пък имаме и радостно събитие. На моя племенник му се роди бебе-девойка днес. Аз вече съм бабааааа......Ще печем агне и т.н.
Та затова казах, че след празниците ще подхващам диети и очистващи процедури. Сега, посмъртно цъ...
Та хора, пожелавам ви много хубави празници.
Затова ставайте и празнувайте, стига сте мрънкали и оплаквали!
Хубавите емоции действат оздравяващо!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: vesela.bg]  
Авторюлия 48 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 09:11



Здравей ВЕСИ, и до всички тук вчера боядисахме яйцата с Рая - внучка, на 3,6год , и с Ралица, голям майтап падна.Но се справихме.Козунаци не меся защото тъка и не се научих докато беше жива свекърва ми -мир на праха и.Да ти е жива и здрава МАМА още дълги години да те посреща и да ти меси .Яж,пий и се весели, весела ВЕСЕЛИНА бъди ,тревогите си ти остави ,чаша напълни и до дъно пресуши. О........тплеснах се избиме на поезия БАБА ВЕСИ..........ЧЕСТИТА ТИ РАДОСТ

.Да ВИ е жива , здрава и много щастлива.Весели празници .



Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: vesela.bg]  
Автор ilianak (непознат)
Публикувано06.04.07 10:10



Привет,Весе!Яйцата са боядисани ,но не от мен ,а от дъщеря ми,която реши да ме поглези малко.

Аз реших да се правя на мама-мързелана и козунаците ще ги купя, но пък за тая сметка приготвянето на агнето е само мое задължение, а също и баницата.
Да сте живи и здрави и двете с майчицата ти да те посреща и изпраща още много ,много пъти.
На бебето му "завиждам", че има такава борбено,хубаво и с висок дух "бабе".Дано тия черти ги откопира от теб.
Весели празници на теб и на всички, които се срещаме тук и да не забравяме,че на Великден стават чудеса- нека си ги пожелаем и дано се сбъднат!



Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: vesela.bg]  
Автор AйeзCeдaй ((бойна))
Публикувано06.04.07 10:52



Бабоооооо, честито ви бебе. Живо и здраво.
А ти на-вече и дълги, ддълги години да му се радваш на бебока.

Прекрасна новина преди празниците. Супер. Весе много, много се зарадвах. Вярваш ли ми, че се и разплаках....

Весенце скъпа,

ми не....
Ще ги боядисваме в Събота..... защото съм тук при майка с двете деца и естествено .... бабата чака внуците за целта...
Утре ще бъде голямото боядисване на яйца и мазотене на малката Елпида....

(за съжаление достъпът до нета ми е силно ограничен, така че, във вторник, на работа вече, ще бъда на линия)

Целувки и Весело изкарване на Великден.......



Тема Re: Боядисахте ли яйцата? [re: AйeзCeдaй]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 12:31



Бабче, честито и от мен! Пожелавам ти един ден, внучето теб да гледа /но не през ключалката/, както ти него - сега!

О-о, яйцата - не - не съм ги забравила, но като си отида при мама в събота, където ще празнувам Великден, ще ги боядисаме! Въпреки, че вече не сме деца, ние също много се забавляваме и се цапаме ли цапаме! Толкова време губим с тези яйца, толкова се тутаме..., но е приятно!

Милички, пожелавам ви всичкото здраве на земята! Знам, че ще си го пожелаете на Великден! Сигурна съм, че не само на Коледа стават чудеса...



Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: Илинa]  
Автор kalos (зов за помощ)
Публикувано06.04.07 17:32



Весели празници на всички! Бъдете живи и здрави!



Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: vesela.bg]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 18:54



Честито бабче!
Дай боже всекиму такава радост!
А яйцата останаха за утре. Ще ги боядисам с дъщеря ми.
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
/диетите след празника/





Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано06.04.07 19:13



Честито, Весе!

Ицата - утре, нали ходим на работа

. Козунаците - от магазина



Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: little_rabbit]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 21:59



Весе, честито и от мен!Пожелавам ти весели празници!
Яйца, козунак----е нали сме болни----от къде енергия за това???Да ама не---всичко можем и то добре !!!
Желая на всички много здраве и весел празник!!



Тема Re: Боядисахте ли яйцата?нови [re: vesela.bg]  
АвторBacилka (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 16:09



Днес ги боядисахме с дъщеря ми,а козунака го купихме от магазина.Отдавна се отказах да меся,защото не винаги става,а олелията е голяма.Весели празници на всички и Весе на теб-ЧЕСТИТО.От сърце на всички желая чудо.Макар да влизам рядко аз съм една от вас и много ви се радвам






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.