Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Тема След смъртта...нови  
АвторBeceлинa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 05:35



Изгубих на-близкия ми човек преди почти половин година. С времето не само че не става по-леко, с всеки изминал ден се чувствам все по-сама, все по-изгубена, все по-голяма развалина.
Нараства осъзнаването,че никога няма да срещна човек като майка ми, че съм изгубила на-ценното, на-святото в живота ми. И че тя е единственият човек, който ме е обичал. И че е ми е невъзможно да продължа сама.
Тя си отиде на 48 години от рак на стомаха, с много метастази, с много болка. Продължавам да се питам с какво заслужи този кошмар – тя беше толкова добър човек, не пиеше, не пушеше, не ядеше месо, цял живот се грижеше сама за двете си деца.
Все още не мога напълно да повярвам, че това се е случило, че ще трябва да прекарам един цял живот без нея. Все още се понякога стряскам като си спомня, че нея вече я няма.
Съществува ли изобщо някаква утеха?! Мисля, че единственото, което искам, единственото, което ми дава лъч надежда, е желанието да я последвам, където и да е, ако я има някъде...



Тема Re: След смъртта...нови [re: Beceлинa]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 07:52



ЧУВСТВАМ СЕ ПО СЪЩИЯ НАЧИН, НО НЕ БИХ МОГЛА ДА ГО ИЗКАЖА ТОЛКОВА ДОБРЕ. БЪДИ СМЕЛА И СИЛНА КОЛКОТО И КЛИШИРАНО ДА ТИ ЗВУЧИ!



Тема Re: След смъртта...нови [re: Beceлинa]  
Авторvozi (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 08:03



така си е.. няма нищо по скъпо от маиката.. и аз съм в същата ситуация, и не мога да приема ,че никога няма да я видя ... мисля че това е невъзможно и ще доиде ден, когато пак ще се видим и ще чуя гласът и пак..а засега остават само сънишата в които от време на време я виждам...



Тема Re: След смъртта... [re: Beceлинa]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 10:16



Здравей Веси, сигурно наистина се чувстваш много нещастна и майка ти ужасно много ти липсва. Представи си, че майка ти сега е бяло ангелче, което те пази и те гледа от небето. Усмихни й се и прави всичко за нея. Сигурна съм, че тя не иска да я последваш. Всеки човек си има своя земен път! Щом тя е била такъв прекрасен и добър човек, си струва и ти да бъдаш като нея. Дали ще е щастлива, ако те види сега? Бъди силна като нея и прави всичко за нея!



Тема Re: След смъртта...нови [re: Aни]  
Автор neli_a14 (непознат )
Публикувано03.04.07 10:57



Тази вечер ми се обадиха , че тате е починал, а само преди 2 дена бяхме при него ....знаех , че наближава края , но не вярвах, че толкова бързо ще дойде....

....болката е голяма...аз до сега не съм губила близак човек и това което е чувствам е една пареща буца в гърлото ми....защо Господ не ме чу....защо....?Той толкова много искаше да живее.



Тема Re: След смъртта...нови [re: neli_a14]  
Автор nelidz (член)
Публикувано03.04.07 11:02



Моите съболезнования!Бог да го прости!Понякога сякаш бог отнема от нас добрите и човечните, може би там имат нужда от такива хора...и аз се питах и не си отговорих.



Тема Re: След смъртта...нови [re: Beceлинa]  
Автор nelidz (член)
Публикувано03.04.07 11:15



Здравей, Веселина! Разбирам те как се чувстваш и аз изгубих моя баща преди 63 дни, беше на 63 години.Няма ден, в който като се събудя да не помисля за него.Всеки ден по десетки пъти.Липсва ми ужасно!И той беше безкрайно добър.НО знам, че аз трябва да продължа напред.ТОй така би искал, да съм силна, да стискам със зъби и да се боря с всичко,което ми предстои.Виждам, че на мама й е най-тежко, даже една съседка ми каза онзи ден, че я е видяла итя казала искам да отида при него, което чак не мога да повярвам.Ние трябва да вървим по своя път! Аз знам, че те ни наблюдават и ни се радват, искат да сме силни и тогава са още по-щастливи.ПОнякоаг усещам присъствието на баща ми, силата която ми дава.Когато ти е много мъчно, си поплачи, аз така правя.Всяка седмица ми се случва и снощи си поплаках.Няма как да не ни боли, няма как да не ни е трудно, няма как да не ни липсват, та ние сме хора и имаме с ърца, а те са тези, които са ни създали и са ни направили такива!!!Трябва да се гордеем с тях!



Тема Re: След смъртта...нови [re: nelidz]  
Авторздp1 (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 11:46



Моля ви, съчувствам Ви,но отивайте в изповедалнята..нямате представа как ни разстройват подобни теми, нас които още сме живи и се борим с болестта...





Тема Re: След смъртта...нови [re: здp1]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано03.04.07 13:33



Абсолютно подкрепям Здр1. Съчувстваме ви всички, но и задова е създадена темата "Изповедалня". Моля да пишете там, все пак щадете и нашата психика. Благодаря ви!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.