Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ПPEПATИЛИ]  
Автор *jull** (())
Публикувано08.04.07 18:58



Черен оман (или зарасличе) носи латинското название Symphytum officinale L.
Лицият (или императорски плодчета) се нарича Lycium chinensis, Lycium barbarum L.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ПPEПATИЛИ]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:20



ЗДРАВЕЙ ПРЕПАТИЛИ! ЕТО ТОВА УСПЯХ ДА НАМЕРЯ
други имена: лиций, лициум, гоу чи дзъ, императорски плодчета
латинско название: Lycium chinensis, Lycium barbarum L.
названия на руски език: дереза, лиций, лициум
названия на английски език: wolfberry, lycium, matrimony vine fruit, gou qi zi, desert thorn, squawberry.
ЛИЦИЯ МИ ГО КУПУВАТ ОТ КИТАЙСКИ МАГАЗИН НА УЛ. САМУИЛ В СОФИЯ, ВИДЯХ МНЕНИЕ В КЛУБА, ЧЕ ГО ИМА И НА ДРУГИ МЕСТА.
Черен оман - Symphytum officinale L. - ИЗПОЛЗВАТ СЕ КОРЕНИТЕ - ТУК В БЪЛГАРИЯ ГО ИМА ВЪВ ВСЯКА БИЛКОВА АПТЕКА.

УСПЕХ ОТ СЪРЦЕ! АКО ИМАТЕ ВЪПРОСИ ОТГОВАРЯМ ВЕДНАГА!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: ПPEПATИЛИ]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.07 21:24



До Препатили!
Виж по-надолу има тема за императорските плодчета! Това е лиций.
Има интересни неща.
Пак успех!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано10.04.07 14:58



искам да попитам за пречистването на газта какъв активен въглен използвате.
Аз си купих от аптеката активен въглен и е на таблетки и на него пише че е помощно вещество при стомашно чревни разстройства.

Такъв ли трябва да е въглена.Моля ви кажете ми!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: kattt_1]  
Автор............. (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 16:10



от аптеката нп този който ползвах беше на кристали като шоколадовите пръчици за торти а не на таблети



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: .............]  
Автор kattt_1 (новак)
Публикувано10.04.07 16:16



от аптеката ли го купи.
Какво каза че да ти дадат такъв вид

................... при вас има ли някакъв ефект.

Редактирано от kattt_1 на 10.04.07 16:35.



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: kattt_1]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 17:44



Активният въглен от аптеката беше на прах. Такъв исках. Същият е като таблетките, но тях трябва да стриете, за да пречистите газта. Дали има ефект? Пия я от миналата година вече 3 пъти по 1 месец като я редувам с други алтернативи за засилване на имунната система. Другата седмица съм на контролен преглед и сцинтиграфия. До сега - година и половина нямах проблем. Успех!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: angelova67]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано11.04.07 23:15



ангелова какъв е резултата от сцинтиграфията
надявам се да е чудесен



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: mimi]  
Авторangelova67 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 14:12



Здравей mimi!
На сцинтиграф съм на 19 април. Сега се боря с направленията. Номер 3 от личната - номер 3а от хирург, въобще приказка. Аз съм с ампутация и около мен всички тичат, аз координирам по телефона.
Като излязат резултатите ще пиша веднага. За сега стискам зъби.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: angelova67]  
Авторtannyя (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 15:43



здравейте,
баща ми е с една метастаза в черния дроб и една в костите. скенера на лумбални прешлени показа и мекотъканно образувание на лумбален прешлен. има множество подути лимфни възли. разсейките са от рак на дебелото черво.
започнахме химиотерапия с кселода, но на 9 ден състоянието му рязко се влоши и я спряхме.
тази сутрин той сам поиска да опита лечение с газ. мисля, че това е последната му надежда.
прочетох всичко във форума за това лечение.
посъветваха ме да пие по една супена лъжица газ сутрин - хора които са го правили. това ми се струва страшно голямо количество. тук пише три пъти по три капки дневно. при положение, че има метастаза в черния дроб?
наистина не знам какво да правя. моля дайте съвет????




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.