Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Вики999]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано10.09.12 23:02



Здравей Вики, до сега съм пила единствено филтрирана от мен газ. Това не пречи да редуваш тодикамп с обикновена филтрирана газ. Та идеята ми е направи два, три курса /по две седмици/ с обикновената, почивка месец, даже два и тогава тодикамп. И да докладваш.



Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен

Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано11.09.12 17:50



Обезателно ще докладвам, Бубе!
Още днес ще ида да проверя какво продават в магазинете с етикет "Газ за горете".
Ти, като човек с опит, имаш ли предпочитания към фирма производителка на газ? Аз още утре ще докладвам точно какво съм отккрила.
На мен утре ще ми правят първата сцинтография на кости. Помоли се за мен!
Никога не съм те виждала, обръщам се към теб на "ти" ... малко е странно, но така ми идва отвътре. Надявам се, че това не те смущава ...



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Bиkи999]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано11.09.12 22:33



Газ за осветление, последно си филтрирам газ декоратор на мегахим русе. Всичко ще наред със сцинтиграфията, спокойно, къде ще я правиш?

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано15.09.12 16:50



Привет!
Сцинтигряфията мина. Направих я в Пловдив в Клиниката по лъчетерапия - Нуклеарна медицина. Пише : Гама-камерна сцинтиграфия на кости с 99m Tc-MDP, но какво значи това ...?
Връчиха ми лист с цветни скелети и амбулаторен лист, на който е отбелязано - изразени дегенеративни костно-ставни проблеми в скелета, без огнища на патологична хиперфиксация на радиомаркера свързани с основното заболяване.
Най-интезивно натрупване се регистрира в L4. Желателно е допълнително уточняване.
Като чета написаното разбирам, че са категорични. Хем има, хем няма ...
Цял Пловдив пребродих, но не открих газ на Мегахим. Има на други фирми.
На един от етикетите е написано 100% хидрочистени нефтени фракции, мисля да купя от тази газ и утре да се захващам с пречистването.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: MlMl]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано28.12.12 12:13



Здравейте приятели. Интересувам се много от темата за газта от скоро. Темата за рака е повече от кошмарна и истината е, че за момента газта ми е нужна по друго направление. На 25г., а от поне 5 години боледувам доста, което с време то доведе до няколко сериозни хронични проблема, които предизвикват у мен усещане, че съм поне на 60г. Няма да добавям депресията от смяна на хиляди лекари и хиляди видове лечения. Мисълта ми е, че смятам, че част от проблемите биха изчезнали ако успея да пречистя кръвта, защото последното изследване показа, че имам много гъби и бактерии в нея, които разсипват еритроцитите както и имунната система.
Бих искала да ви попитам как точно се чувствате по време на приема на газ и усещате ли по нещо, че нещата се оправят. Аз опитах да пия газ за около седмица, но истината е, че ужасно ми се повдигаше. постоянно ми ставаше лошо и не можах да издържа повече от седмица. Да не би дозата да беше голяма (една чаена лъжичка сутрин)? Много искам да довърша нещата до край, защото вярвам, че това би могло да помогне, но защо се чувствам така зле?



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Heart_beat]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано28.12.12 12:16



През целия прием има отпадналост, повдигане, понякога разстройство. Преодоляват се, спокойно продължи.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор mammita63 (оптимистка)
Публикувано28.12.12 12:32



А аз когато пия газ за профилактика се чувствам много добре. Не ми се гади, но цяла сутрин ми мирише на газ. Пия я с разтвор на хималайска сол да не усещам вкуса. С времето се свиква.

Всеки изживян ден е една малка победа!


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Heart_beat]  
Автор Bиkи999 (непознат)
Публикувано29.12.12 19:10



Здравей,
Преди няколко месеца изпих една опаковка тодикамп. Поръчах го по интернет. Можеш да намериш много информация, включително и представителя за България. Пие се по схема, като се стартира с няколко капки, така постепенно привикваш и поне при мен липсваха неприятни усещания. Тодикамп е пречистена газ със зелени орехчета.
Като прочетох гъбички и бактерии ме дойде идея да потърсиш информация за лечение с MMS.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Bиkи999]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано30.12.12 10:40



Благодаря ви много. Сега ще проверя какво е MMS. Значи да продължавам. А можете ли да ме ориентирате за примерна цена на Тодикамп!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: mammita63]  
Автор Heart_beat (непознат )
Публикувано01.01.13 19:47



Съжалявам за многото въпроси, но наистина ме тревожи самото пиене на газта. Човек като прочете на опаковката малко се стряска. Може ли да попитам за нещо като примерна рецепта за профилактика. Каква доза, колко пъти на ден и колко дълго например? Ще ви бъда много благодарна. Днес например смесих газта с лъжица кисело мляко и ефектът беше много по-добър. Изобщо не ми се догади

!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.