Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 24.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: viara67]  
Автор fisoy (непознат )
Публикувано22.05.12 15:45



Ето какво има тук като отзив:
"Благодарение на линка който си постнал се свързах с дистрибутора за България от сайта на Тодикамп. Оказа се много коректен и изпрати на хората ( мои познати от продукта ) . За начален стадий на белодробен рак става на въпрос както и разсейки в лимфните възли. Говорих с болния да отлага хирургична интервенция и да си пие Тодикампа. В Българска болница като те срежат не се знае дали ще оцелееш от докторските грешки. "



А тук намерих много подробна информация за самия тодикамп:




Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: fisoy]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано08.08.12 21:33



Здравейте,
Аз съм нова в клуба и за това моля, да ме извините, ако въпроса, който ще задам, вече е бил дискутиран. Както повечето хора тук и на мен ми се налага да се преборвам с рака. Започнах да пия пречистена газ, но ме интересува дали има противопказания за хора с тромбофлебит? Очаквам отговор, за който благодаря предварително!!!!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Krasisbg@yahoo.com]  
Автор Buba67Модератор ()
Публикувано09.08.12 09:55



Здравей, не знам да пречи при тромбофлебит. Но все пак започни с малко капки, например 3, 4 и постепенно увеличавай. Газта прониква в лимфната система и прочиства кръвта.

Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен


Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Buba67]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано09.08.12 22:50



Благодаря за отговора!!!! Аз започнах с по 1 супена лъжица - пих около 1 седмица и тогава чух, че евентуално можела да предизвика откъсване на тромба и т.н. (но човека, който ми го каза не си спомняше кой му го е казал и въобще от къде се е появила тази информация).



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Krasisbg@yahoo.com]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано10.08.12 21:17



Krasi, намали теглото, оправи си диетата и режима. Ще се оправиш така и захарта, и отоците. Ако се страхуваш, че ако се раздвижиш може някой тромб да се отлюспи, започни по малко.
Иначе лошо. Виж как си хапва на корем човека, готвач май, и рак на панкреаса, а е млад. После лечение, после рецидив на мети в дробовете и R.I.P




Вижте в Америка как си пишат историята под линия точно до девиза.


March 21, 2011 - Dad diagnosed. PC on head of pancreas.
July 18, 2011 - Chemo and radiation completed.
October 14, 2011 - Successful Whipple procedure. At the time, declared cancer free.
March 2, 2012 - CT scan confirmed recurrence...approximately 6 mets to both lungs.
5/2 - Folfiri regimen started...
6/2 - Switched to Xeloda

"Where there is life...there is hope!"


Peonyflower - 2011



На тебе какво ти е? Утре е събота, иди в планината с някой и си натопи краката в някоя река

Редактирано от Crasiva на 10.08.12 21:21.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Krasisbg@yahoo.com]  
Автор viara67 (новак)
Публикувано11.08.12 23:13



Познавам човек, който пие газ от две години и половина. Той ми сподели, че е имал разширени вени на краката и след приема на газ са изчезнали. Ако това има някаква връзка с тромбофлебита, тази информация може би ще те успокои.



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: viara67]  
Автор Crasiva (непознат )
Публикувано12.08.12 20:55



Не искам да се меся, но само се погледнете каква картинка сме всичките.
Ако газта наистина помага, идеално, всички да минават на газ. Обаче PRN, който е лекар, за да му е чиста съвестта ви казва.


Газта е ОТРОВА. Защо това безумие се промовира в този клуб - не знам. Сякаш болните от рак нямат достатъчно други проблеми, за да бъдат тровени от близките си съвсем буквално.


То пък все едно ние като не сме лекари и не го знаем, ама развиваме науката в нови, неподозирани посоки.
Аз, нали гледам да открия чудо лекарство и гледам да съм някъде по средата. Ако газта ви помага, лекарите да се перат. Ако не помага, никаква газ.
Аз пък какво научих. Значи, при имплозия или колабиране на вода нейните клъстери се подреждат в правилни фигури, защото най-големия абсурд е, че самото пространство е с тези фигури. Тази подредба намалява хаоса на водата и я структурира. Тя, пък отива и структурира ДНК и всичко друго.
Н2О си е химически с 0 токсичност. Няма как да се критикува откъм отровност, но пък затова действа като химиотерапия. За терминални случай, какво по-добро има още



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: viara67]  
Автор Krasisbg@yahoo.com (непознат )
Публикувано14.08.12 21:25



Mnogo ti blagodarja za otgovora - ponjakoga razshirenite veni sa pyrvoprichina za pojavata na tromboflebita!



Тема Re: ДЕСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Crasiva]  
Автор pink7708 (непознат)
Публикувано05.09.12 14:28



Аз също не искам да се меся,но и да искам ,няма как да накарам някого да ползва или не ,нещо против волята си. Но пък съм сигурна,че ще накарам доста хора да помислят върху думите ми.

Пиша това,като човек,чийто близък дни беше между живота и смъртта. Също така скоро съм сигурна и ,че ще чуем това,което предусещаме от 2 месеца-диагноза рак.
Но не за това пиша,а за лечението с газ.Ако наистина лекуваше тя щеше да се ползва масово,като аспирина.
Моят близък човек, който лежа дни в реанимацията беше се самолекувал с газ.
Той постъпи с пневмония,но когато докторите ме попитаха какви лекарства е приемал,а упоменах и газ. Тогава доцента възкликна " Не знам защо продължават да се заблуждават хората с тази отрова. Знаете ли преди години,когато нашумя това лечение,колко души минаха през токсикологията и на колко от тях черния дроб пострада. Ако зависеше от мен , трябва да е подсъдимо това говорене по телевизията( а точно от една такава телевизия моя близък е чул за лечението с газ и е решил да лекува разширени вени )
от разни "светила" в науката. Това е отрова,която затормозява организма,това е ГАЗ, с която тялото се бори и се мъчи да се освободи от нея."

На лице е белодробна тромб емболия при роднината ми.Не знам дали допринесе за това състояние лечението с газ,но определено ПОЛЗА от него нямаше.
Дали ще променя нечие мнение,няма значение. Поне съвестта ми е чиста и съм споделила личен опит. Онкологията е достатъчно тежка материя за да се бутаме и в токсикологията.........
Лично мнение.




Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: Buba67]  
Автор Вики999 (непознат)
Публикувано10.09.12 17:32



Здравей, Бубе!
От доста време чета в клуба, регистрирана съм, но тъй като не съм на "ти" с компютрите едва днес реших да пиша.
Решила съм да пия газ. Диагнозата ми е РМЖ.
Двоумя се дали да си поръчам тодикамп от български представител или сама да си пречистя газ. Ти имаш богат опит с пиенито на газ. Посъветвай ме как да постъпя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.