Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 23.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Ицo]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.05.08 08:12



Има ли ефект от Дегана и отводняващите?



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: *jull**]  
АвторИцo (Нерегистриран)
Публикувано13.05.08 16:05



Еми доколкото разбрах когато повърнел и му биели Деган спирал, а от отводняващите мисля, че няма ефект, понеже вече и краката са му отекли...



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: Ицo]  
Автор *jull** (())
Публикувано13.05.08 16:26



За отеклите крака - на кръста се слага кърпа със солен разтвор (от морска сол и вода). Повтаря се десетина дни.

За отводняването - опитайте рецептата, която написах (ако може да поеме нещо през устата). Има още една рецепта - чаена лъжичка пепел с малко вода... Ако мислите, че може да изпие толкова, ще я напиша.

Започнахте ли да правите компресите и мазилата? Тук споделиха преди дни, че при същия случай на асцит, рецептата с праз е донесла облекчение. Дано и при вас е така!





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗнови [re: angelova67]  
Авторинep (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 16:14



Въпрос към Ангелова67: след като изчетох доста за газта, се чудех дали не помага за оток на ръката (лимфедем), причинен от извадени лимфни възли , но за съжаление не открих подобна рецепта; Знаете ли дали има нещо подобно?



Тема Re: много ви моля...кажете какво мислитенови [re: Дoч]  
АвторPoми (Нерегистриран)
Публикувано22.05.08 20:42



Здравейте, майка ми е с рак на стомаха и една операция преди 1,5 години, няма разсейки, но карценома в стомаха отново се е появил. въпроса към вас ми е за лечението с газ - мислите ли, че ще помогне при рак на стомаха. Или може да навреди!
Благодаря Ви!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: *jull**]  
Авторisi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 10:09



Здравейте! Майка ми е с диагнова „Дифузен B-едроклетъчен лимфом”. Проведен е един курс на лечение CVP. Сега е вкъщи и се чувства много зле - тежест в гърдите (от изливите които има, може би) и корема и болки отзад в главата. Повишава и се и температурата до 38. Давам и сок от чер. цвекло за засилване на имунната система (но дали трябва). Прочетох, че не трябва да консумира сурови храни. От леч. заведение не ми дадоха никакви указания за храненето. Моля Ви помогнете! Приемам всякакви съвети. Благодаря!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: isi]  
Авторisi (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 10:19



Може да ми пишете и на e-mail: isimar@abv.bg
Благодаря!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: angelova67]  
Автор lenkatag (непознат)
Публикувано09.01.09 23:24



ЗДРАВЕЙТЕ! Съпруга ми е опериран от рак на дебелото черво . направих лекарството с алое, но не знам веднага ли се кансумира или трябва да отлежи. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!



Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: lenkatag]  
Автор Buba67 ()
Публикувано10.01.09 00:02



Мила, явно много си шашната. Вече зададе въпроса и ти отговорихме в темата за рак на дебелото черво. Четем всички теми, така че не е нужно да повтаряш въпроса в няколко теми.





Тема Re: ДИСТИЛИРАНА/МЕД. ГАЗ [re: Buba67]  
Авторнeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано08.03.09 21:21



Баща ми има карценом на хранопровода и някъде дълбоко под ключицата. Казаха, че е 4та степен и нищо не могат да направят. От четири седмици приема газ 3 пъти на ден по 1 чаена лъжица. От 2-3 дни изобщо няма апетит и се оплаква от силни болки в рамото и леко към гърдите. Не знам какво да правя, приемам всякакви съвети. Може да се каже, че денонощно е в леглото. Няма температура. Благодаря Ви предварително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.