Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема gabite  
Авторzveta (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 15:24



ba6ta mi e bolen ot rak na belite drobove i poneje lekarite ne ni dadoha nikakvi nadejdi, pora4ahme lekarstva ot sofijskiq zentar po fungoterapiq. Tezi lekarstva sa ot 5 vida gabi i sa izlekuvali mnogo hora ili pone taka pi6e vav vestnik DOKTOR, otkadeto nau4ihme za tezi lekarsva. No priqteli ni kazaha, 4e gabite sa otrovni i vredqt na organizma. Molq nqkoj ako e polzval tezi lekarstva, da ni kaje dali sa mu pomognali ili sa mu navredili. Pomognete ni!



Тема Re: gabiteнови [re: zveta]  
АвторVivs (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 23:02



Ние ползвахме гъбите за баща ни, за съжаление твърде за кратко. След днешния репортаж по НТВ не мога да се отърся от гадната мисъл, че сме влошили състоянието му с тези продукти. Дали беше съвпадение, но ние ги ползвахме в последните около 2 седмици от живота му, като нещата през това време се влошаваха буквално с часове. Сега не мога да си простя, че го измъчвах да ги пие дори когато вече не можеше да приема нищо друго. Смятам да изпратя имейл до "Здравей, България", като копирам кореспонденцията си с въпросния д-р Христов, дано помогна за изобличаването на тези мошеници. Жалко, че не мога да изпратя и запис от разговорите по телефона. Успех на вас и дано съм била полезна.



Тема Re: gabiteнови [re: Vivs]  
АвторAira (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 23:17



Аз лично мисля,че гъбите не са лекарство с което може да се излекува рак,а те са просто хранителна добавка стимулираща имунната система.Аз лично съм си поръчала гъби и смятам да ги пия.А в репортажа на Нова телевизия ставаше въпрос доколкото разбрах,че въпросния лекар ги е препоръчвал като лекарство лекуващо рака,а това не е така. И казаха,че те били забранени преди май 15 години беше в България.Според мен науката е напреднала доста и не вярвам,да са вредни за здравето,а още повече,че имам позната,която се занимава с изследването и изучаването точно на тези гъби.Тя работи в Израел и ми ги е препоръчала да ги пия.Аз лично бих се доверила повече на нея.,защото е наясно с най-новите изследвания в тази област.Всеки сам си прави избора за себе си.И пак казвам -те не са лекарство,а просто хранителна добавка,за засилване на имунитета на организма.
Vivs,не се обвинявай,заради татко ти.Искрено съжалявам за него





Тема Re: gabiteнови [re: zveta]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано21.03.07 23:23



Не съм гледал репортажа по НТ ,но със сигурност тои не струва и 1 стотинка.Това което прочетох и знам е следното:Преди 3-4 години в Япония повдигат подобно обвинение срещу компания занимаваща се с разпространението на лекуваще гъби.Разследването и изследванията обаче не доказват това.Това са фактите и аз поне съм убеден че са истина.Доста пари и усилия се хвърлят в тази насока и то от японците.Според мен помогат но периода е ужасно голям година.В Русия също
това лечение има доста поддръжници.Няма да се очудя ако тоя репортаж е "яко платен" за дезинформация....по скоро съм убеден че зад това стоят само пари и нищо друго.Друг е въпроса доколко нащият доктор има опит и разбира оттова лечение.Но в краина сметка огранизма е този които успява да се пребори.Гъбите само помагат.Мисля също така че ако те се съчетаят с тибетските хапове за ин и ян енергията ефект( вероятноста за успех) ще доста по-голям
Лечението обаче е доста скъпо ,но ако нама друга алтернатива може би си струва.Това е мнението ми по въпроса.

Редактирано от onemen на 21.03.07 23:24.



Тема Re: gabiteнови [re: onemen]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано21.03.07 23:35



Може да се обърнете за консултация по интернет направо в Москва ,би трябвало да ви отговорят ,а и от там направо да ви изпращат гъбите - излиза 50%-60% по евтино отколкото тук.



Тема Re: gabiteнови [re: onemen]  
АвторAira (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 11:20



Каква им е цената в България,ако може някой да ми каже.Аз си ги поръчах от чужбина и струват 25 $.



Тема Re: gabiteнови [re: Aira]  
АвторVivs (Нерегистриран)
Публикувано22.03.07 11:59



На нас ни отговориха, че месечната сума ще бъде 546 лв. и задължително да ги пие поне 3 месеца. Баща ми успя да изпие едва половината от това, което закупихме за първия месец. Ставаше дума за карцином на стомаха с метастази в черния дроб.



Тема Re: gabiteнови [re: zveta]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано22.03.07 13:26



Зависи колко вида гъби ще се вземат.Ако са 5 и ги доставяте от Русия.Месечната сума е около 250лв.Но тъи като 1 расфасавка от накои не стига за месеца грубо излизат около 300лв.Накои от гъбите могат и да се намерят на по-ниски цини и от
там ама трабва да проверите репутацията на търговеца -може да е лоша и в такъв влучаи е безсмислено...Но може би наи-важното е как и какво да се взема.Не мисля че у нас има такива специалисти.Само човек от вън може да определи какво и колко.Та то това си е цяла наука -от търговец лекар не става,а даже и лекар да е нужно е обучение и години опит...У нас ,какъв опит да се чака...прекалено скъпо е и няма начин да има достатъчно пациенти .Така че които реши първо да намери лекар(но не наш)



Тема Re: gabiteнови [re: onemen]  
Автор onemen (непознат )
Публикувано22.03.07 13:30



А и самият факт че на всеки пациент се изписват всички видове гъби си е показателен що за хора са..Явно целта е една-колкото може повече стока да се продаде и то с колосална печалба.Ако някои намери западен или източен специялист да сподели какво е казал-как ,колко ,при какви случаи,има ли контролни изследвания,какви колко....

Редактирано от onemen на 22.03.07 13:33.



Тема Re: gabiteнови [re: onemen]  
Автор kalos (зов за помощ)
Публикувано22.03.07 15:49



Здравейте! Виждам,че вчерашният репортаж по Нова телевизия е повод за тази тема. Аз няма да ви говоря за ползата и вредата от тези гъби, защото това не е от моята компетентност. Искам да внеса малко яснота около репортажа със скритата камера.
За мен е вън от всякакво съмнение, че въпросният Гочо Гочев е пълен измамник. Имам нещастието да го познавам доста отдавна, още от времето, когато се подвизаваше в някои столични вестници, където бълваше своите измишльотини за доста прилични хонорари. После ми се загуби някъде и когато попаднах в този форум, срещнах името му и неговата фирма.
Още тогава ми искаше да напиша няколко реда тук, но понеже бях съвсем нов, реших да не ви се натрапвам с моите впечатления от него.Сега обаче не мога да се въздържа и според мен репортажът със скритата камера не е тенденциозен, а съвсем обективен.
Пак ви казвам - познавам този човек - той е морално нечистоплътен, за да мога да му вярвам. Единственото нещо, което преследва са користни цели. Имайте пред вид това. Лично аз никога и по никакъв повод не бих потърсил услуга от неговата фирма.Бъдете внимателни и вие, Гочо Гочев може да ви "омагьоса" с хубави думи, това той го умее, общувал е с журналисти и е понаучил някои техники в общуването и рекламата. Чувствам се задължен да ви кажа това. За да имате едно на наум...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.