Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 27.04.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Доц. Филипов спира рака....нови  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано17.10.06 01:30



В петъчния брой на вестник "24 часа" в рубриката "Докторе кажи" има цяла страница статия "Доц.Филипов спира рака с ваксина от бяс".
Намерете вестника и прочетете - не мога да препиша цялата статия тук. Но ще ви предам накратко. Доц. Филип Филипов е неврохируг, шеф на Плевенската неврохирургия.
Той установява, че алуминият стимулира разрастването на раковите клетки като активен участник в обмяната веществата. Той започва лечение на пациентите си с десферал /противобясна ваксина/. Прилага се с успех предимно при мозъчни тумори, сега прилага това лечение и при пациенти с рак на гърдата и рак на дебелото черво. Резултатите били обнадеждаващи.
Той продължава с научната си работа. Най-новото му откритие е редуването на противобясната ваксина с ваксина срещу детски паралич.
Той казва "Лечебният му ефект е поразяващ. Туморът изчезва".
В статията се дават примери с пациенти преживели 5, 11, 25 години след операция от рак прилагайки терапията с ваксината.
Тук се споменава и за темодала, за който имаше въпрос в клуба наскоро.
Методът не помага единствено при белодробни тумори /за съжаление/.
Ваксината се приема веднаж на 2 седмици в продължение до 4 години /доколкото разбирам от статията/.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано17.10.06 08:28



Аз съм в системата от 14 години и като млада пушка тук бях шокирана, че ползваха противобясна ваксина при лечение на мозъчни тумори . Така, че това не е нещо ново за мен, но я ползват много малко лекари.
На няколко места миналата година съм го споменавала, както и успешно лечение на рак на пикочен мехур, простата и от 5-6 години някои дребни рачета на млечна жлеза с Калгевакс /БЦЖ ваксина/ произведен в Центъра по заразни и паразитни болести.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 11:31



а как можем да се свържем с него????



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: ket1234]  
Автор little_rabbit (непознат )
Публикувано17.10.06 15:10



С БЦЖ лекуват и меланоми.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: wild]  
Автор vesela.bg (непознат )
Публикувано17.10.06 23:07



Ами как да се свържеш - пише, че е шеф на неврохиругията - отиваш там и го намираш, какво толкова сложно има?





Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано18.10.06 08:04



Леле... Не само на мен ми е прецакан профила...



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: little_rabbit]  
Автор vesela.bgМодератор (непознат )
Публикувано18.10.06 13:38



Имаше срив в дир-а. Та не можех да влизам в клуба, после като влязох нямах модераторските права, после...всичко се оправи


Сривове освен в имунната защита се случват и в компютрите....
Хехе, сега виждам, че и картинка нямам и съм в цвят зелен...ужас...
Доста неща се прецакаха /за регистрираните става дума/, ама това да ни е проблема Здраве да е....

Редактирано от vesela.bg на 18.10.06 13:42.



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано18.10.06 13:51



Така е, Весе - само здраве да е. Дай Боже на всички здраве!



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: little_rabbit]  
Авторwild (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 10:02



нека някой ако има тел. ,е-mail,fax на Доц. Филипов!!!!!!Опитваме се да се срещнем с него но никога не можем да го хванем в болницата



Тема Re: Доц. Филипов спира рака....нови [re: vesela.bg]  
Авторs (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 10:07



s




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.