Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:50 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Добри хора, помогнете с информациянови  
АвторДиянa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 09:11



Случи се нещо, което не бях очаквала. Вчера разбирам от по-голямата ми сестра, че на майка ми(на 54 г.) са и открили левкемия преди 10 дни, но не ми казва, защото не иска да ме тревожи. Имам тежка професия и семейството ми избягва да ме подлага на стрес.
Аз живея в София, а семейството ми е в провинцията.
Моля, кажете ми какво следва от този момент нататък. Мама е помолила сестра ми да не ми казва нищо, а аз искам да помогна.
Ще ви бъда много благодарна, ако ми кажете какви сценарии на лечение са възможни и съответно финансите, съвразни с тях. Родителите ми не са добре финансово, а в това отношение аз искам и се надявам, че мога да помогна.
Предварително благодаря на отзовалите се.



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Авторпoпи (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 11:47



Важно е да знаете какъв вид е левкемията - остра или хронична , лимфобластна или миелоидна , изследваха ли кръвта за филаделфийска хромозома?



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: пoпи]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано13.03.07 12:49



Здравей, Дияна!
Аз съм болна от хронична левкемия. Ако ми кажеш точно каква е левкемията открита на майка ти бих могла с нещо да ти бъда от полза.
Обади се на сестра си и попитай:
1.Оста или хронична.
2.Какъв вид.
3.Кой стадий.
4.Къде е ходила на изследване.
Ще чакам да пишеш тук.



Тема Re: Добри хора, помогнете с информация [re: Baлeнтинa]  
АвторДиянa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 16:14



Здравейте!
Благодаря Ви за готовността да споделите с мен. Типът на левкемията е хронична миелоидна. Изследването на Филаделфийската хромозома предстои до края на седмицата. Изследва се в Пловдивския онкологечен център.



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автор Baлeнтинa (аз съм)
Публикувано13.03.07 17:16



Здравей, Дияна!
Тази левкемия е различна от тази, която имам аз. Мога да ти предложа да направите консултация с доц. Райнов от Клиниката по хематология във Военно-медицинска академия. Ето линкове, от които може да се почерпи информация за заболяването :
http://www.arsmedica.bg/bg/illness/c_id/2532/alpha/213.html
http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80603010.htm

Трябва да се поуспокоите. Болестта е дошла вече, сега започват изследвания и терапия. И не се притеснявайте да правите повече от една консултация при специалисти. Винаги се научава нещо важно.
Казвай ни какво правите и какви са резултатите.



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: Baлeнтинa]  
Авторпoпи (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 18:45



Здравейте Дияна и аз сам със същата диагноза от 1 година , казвам се Паулина , лечението е с Хидрея , хроничната фаза продължава 3,4 години най доброто е Гливек но не го дават.Аз ползвам доста добавки и си варя чай от лапачо.Много е важна също психическата нагласа - че е възможно да оздравееш.Аз съм на 40 и определено ми се живее.Е-майла ми е polyushya@wp.pl



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Авторaнreл (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 22:23



Развитието на раковите клетки става само в киселинна среда.При поддржане на алкална среда в организма раковите клетки умират.Купи си книгата "ДЕТОКСИКАЦИЯ" на един американски доктор/ще проверя как се казва/ и там ще откриеш много интересна информация.На площад Славейков
има много полезна литература на тема рак.100% лечима болест по мнение на
автора на "Детоксикация" и мое ЛИЧНО мнение и то без лекарства.Лечението е въпрос на профилактика.
ХОРА НАУЧЕТЕ СЕ ДА СЕ ПРОЧИСТВАТЕ.ТОВА Е НАЙ-ДОБРАТА ПРОФИЛАКТИКА
СРЕЩУ ВСИЧКИ БОЛЕСТИ , ВКЛЮЧИТЕЛНО И РАКА.
АВТОРИ НА ТАЗИ ТЕМА:
-ХАРВИ ДАЙЪМЪНТ - СИЛА ЗА ЖИВОТ - 1,2,3ТОМ
- ПОЛ БРЕГ - ПОРЕДИЦА ОТ 6-7 ТОМА/НАПИСАНА КАТО ЗА МНОГО ТЪПИ АМЕРИКАНЦИ/ НО ПОЛЕЗНА КАТО ИНФОРМАЦИЯ
- ЛИДИЯ КОВАЧЕВА - "ГЛАДЪТ"



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: Диянa]  
АвторCepro (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 12:32



Напоследък доста лекари-онколози препоръчват като помощно средство за всякакви видове ракови заболявания една билка която може да се намери в гугъл или нета под следните имена: императорско плодче, гоу ци, мерджан, лиций, лициум и т.н.



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: Cepro]  
Автор *jull** (())
Публикувано17.03.07 12:46



Да, моя близка с рак на белите дробове го използва и твърди, че се чувства отлично. Купува го от китайци.



Тема Re: Добри хора, помогнете с информациянови [re: *jull**]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:36



.., а в аптеки може ли да се намери? Къде да търсим това императорско плодче?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.