Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:06 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Рак на черния дробнови  
Авторmary (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 08:44



zdraveite,basta mi ima rak na cerniq drob s 11sm metastazi i neznam kakvo da pravq kazaha mi za d-r Spartak Hadjiev i za Hari Jabilov nqkoi ima li informaciq za tqh?

Редактирано от vesela.bg на 24.10.06 17:16.



Тема Re: rak na cerniq drobнови [re: mary]  
АвторИвaнинa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 09:40



Здравейте!Съветвам Ви да се консултирате с д-р Дамянов-онколог от МЦ"Интегративна медицина"-Сф. Тел.№ 029732906. Там се прилагат много нови методи за лечение на онкоболни. Моят съпруг също е с карцином на черен дроб и утре започваме лечение в този МЦ.



Тема Re: rak na cerniq drobнови [re: Ивaнинa]  
АвторJuli (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 12:09



Моля Ви ако сте запознати подробно с дейността на този медицински център, дайте малко подробности, вкл. и къде се намира той.



Тема Re: Рак на черния дробнови [re: mary]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано24.10.06 17:16



Моля ви, пишете на кирилица! Така ще получите много повече отговори, включително и от мен!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: rak na cerniq drobнови [re: Juli]  
АвторИвaнинa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 17:25



Адрес: София Дружба 1 ел.сайт www.integramed.org. УСПЕХ и КЪСМЕТ!



Тема Re: rak na cerniq drobнови [re: Ивaнинa]  
Авторzdr1 (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 17:29



Отвори Гугъла и напиши на кирилица МЦ"интерградивна медицина" отваря се страница....Този Дамянов дали не е същия от Онкологията ...



Тема Re: rak na cerniq drobнови [re: zdr1]  
Авторздp! (Нерегистриран)
Публикувано24.10.06 17:35



Иванина вашия рак на черен дроб метастаза ли е или първичен>>пиши с какво ще го лекуват съпруга ти



Тема Re: Рак на черния дробнови [re: vesela.bg]  
АвторИвaнинa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 14:48



Съпругът ми е с първичен рак на черен дроб с метастази в лимфни възли. Те растат бавно, но сигурно. Трябва да има начин да им се въздейства и аз ще направя всичко възможно да го открия. Сега започнахме процедури в МЦ "Интегративна медицина" в София с инсулин потенцирана терапия. Освен това подсилване и прочистване на организма с големи дози вит.С и други витамини. Прави се цялостна програма, като се започне от прочистването на организма, диетолечение, соколечение и най-важното - инсулин потенцираната терапия, която действа на клетъчно ниво. Първата процедура моят съпруг я понесе добре, дори му се отвори апетит. Самото лечение е страшно скъпо- поне за нас, които сме с ниски доходи, но с помощта на близки и приятели ще продължаваме напред. Успех на всички!



Тема Re: Рак на черния дробнови [re: Ивaнинa]  
АвторJuli (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 17:26



Иванина, дано да успеете с това лечение! Гледах сайта на тази клиника и четох за лечението. И аз съм много объркана какво лечение да предприемем за баща ми. Преди 2 седмици го оперираха от аденокарцином на дебелото черво и сега е с анус претер, но по-лошото е, че има около 15 разсейки в черния дроб. Казаха му, че скоро ще трябва да му назначат химиотерапия. От хистологичните се вижда, че няма повече разсейки в дебелото чрво, но черния дроб май е много зле.... Дали въобще може да помогне химиотерапия на толкова много метастази в черния дроб. Сега му давам Натанал и сокове от моркови и цвекло за да се възстанови по-бързо и после..... незнам. Четох за ваксината на Спартак Хаджиев и какво ли още не, за инсулин потенцираната терапия и незнам какво да предприемем като лечение.
След няколко години борба и две загуби на бременности, сега съм бременна в осмия месец и досега бяхме толкова щастливи цялото семейство, но изведнъж само за 3 седмици какво стана.... Без никакви предварителни симптоми при баща ми изведнъж започнаха болки в стомаха, запек и кървене при изхождане. Когато отиде на преглед ваднага откриха образованието в дебелото черво и се оказа, че е злокачествено. Веднага го оперираха, но тези метастази ме плашат много. Дали има ефект химиотерапията в такива случаи? Дали ще я издържи, з-то знам че е много тежка.... Тези въпроси ме терзаят. Дано да има късмета и да се порадва на толкова чаканото внуче.
Всъщност всички знаете как се чувствам. Дано успеем да изберем правилното лечение!
Пожелавам на всички много късмет, здраве и силна воля!!!



Тема Re: Рак на черния дробнови [re: Ивaнинa]  
Авторna4inae6t (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 19:15



Само за рак на черния дроб ли провеждат лечение в центъра и от какъв порадък са цените?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.