Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 03.07.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Симптоми на метастази в главата??нови  
Автор netia (unstoppable)
Публикувано21.02.07 11:34



Здравейте, баба ми получи някакъв неврологичен проблем в ръката - не може волево да си изправя пръстите на дясната ръка, не може да оперира нормално с нея, изпуска неща, без да усети... Възможно ли е това да е симптом на метастази в главата - тя е с карцином в белия дроб, и неизследвана за метастази (от болниците не ни пращат ни да изследваме кости, нито глава, нито предписват каквото и да било лечение, изобщо не се интересуват, когато е за възрастен човек).

Благодаря за всяка информация...

Изкушението да се откажеш е най-силно непосредствено преди да успееш!



Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: netia]  
Автор nelidz (член)
Публикувано21.02.07 13:03



Възможно е!Съветвам те да се консултирате с невролог и д а направите скенер идните дни. МОже би има частична пареза.При баща ми също имаше такъв проблем, тъй като имаше повече метастази и по-голям оток в лявата химисфера, където са разположени центровете, ръководещи десните крайници.Те обикновено не се сещат в болниците, не чакайте тях...а и като е възрастна съвсем.МОже проблема да е от друго естество, това н е е изключено!



Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: nelidz]  
АвторNetia (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:33



Метастази са, направихме скенер днес...

Мерси за отговора, Нели.



Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: nelidz]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:34



И моето мнение е, че е твърде възможно да е от метастази, тъй като белия дроб метастезира именно в мозъка. При баща ми също се появи първо лека пареза в лявата част на тялото, което в последствие се превърна в пълна пареза. Понякога има ли халюционации или да говори несвързано?Това също би било сигнал.



Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: Eлфи]  
АвторNetia (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 13:49



Засега не говори несвързано, съвсем е с ума си, единственото е, че не се досеща какво й е състоянието, но мися, че просто не иска да види нещата както са... И аз не искам да ги видя, но няма как





Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: Netia]  
Автор nelidz (член)
Публикувано21.02.07 14:01



Имам постинг много метастази в мозъка някъде назад, може би 7-8стр.Можеш да прочетеш и да питаш за всичко,което те интересува. Консултирайте се с невролог и неврохирург за операция или лечение.МОжеш да пишеш и на лични бележки.



Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: netia]  
Авторlittle_rabbit (Нерегистриран)
Публикувано21.02.07 14:55



Нетя, моля те, кажи ми какъв е хистологичния вид на карцинома при баба ти? Аденокарцином или плоскоклетъчен?



Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: little_rabbit]  
Автор nelidz (член)
Публикувано21.02.07 15:18



Зайче, не се тревожи.Пак ти запуши главата нали?Витамини, здравословна храна, добавки и ти се погрижи за доброто настроение на съпруга ти! Желая му много здраве!



Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: nelidz]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано21.02.07 15:36



Нели, миличка,





Тема Re: Симптоми на метастази в главата??нови [re: little_rabbit]  
Автор nelidz (член)
Публикувано21.02.07 15:49



И аз те прегръщам силно!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.