Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема "Ракът ме целуна"-Е.Банованови  
Авторniko (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 09:23



попаднахме на тази книга,но не знам вече на какво да вярвам.Моля някой със опит да коментира написаното!Може ли да се доверим?

Мисля да пробваме с лиций(царски плодчета,мерджан).Пиче хубави работи за него в нета,но не зная от къде да намеря.Ако пък знаете и връзка с авторката.....



Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: niko]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 10:49



За лиция звънете на телефон :0898/504-765.Това е телефона магазин"Старлайт", които предлагат този продукт.Цената е 22 лв за 500 гр. сушен плод.Ако не сте от София ще ви изпратят продукта по пощата.



Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: acтpoapт]  
Автор *jull* (())
Публикувано21.01.07 14:10



Тези плодчета (китайците ги наричаг "императорски") могат да се намерят в някои китайски магазини на доста по-ниска цена. Казаха ми например за магазина на "Пиротска" и "Братя Миладинови" - голям магазин, с няколко стъпала отпред, вътре има различни стоки, но има и от тези плодчета. Моя близка с рак на белия дроб се чувства прекрасно от тях! Пие ги по 2 пъти на ден - по няколко плодчета в зелен чай, които накисва, а накрая изяжда.





Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: *jull*]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 16:07



Здравейте. Бихте ли ми казали и другото (латинско име) на тези плод4ета и какво представляват. Благодаря Ви и много здраве и късмет на вси4ки!



Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: Пoля]  
Автор *jull* (())
Публикувано21.01.07 19:11








Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: *jull*]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано21.01.07 20:59



на тази информация и аз попаднах, много е полезна, ама не знам откъде мога да си го купя. Има литий в един от продуктите на Форевър ливинг, ама ... и цените са височки.... то на кои ли добавки са евтини ама..



Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: Nova_S]  
Автор *jull* (())
Публикувано22.01.07 01:18



Както вече писах, най-евтино е в натурален вид (като сушени плодчета) от китайски магазин!



Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: niko]  
Авторnatureman (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:32



Видях интересно и доста подробно описание на лечебните свойства на лициума в http://87.118.129.139/portal/?module=articles&c=news&b=3&a=4



Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: natureman]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 19:25



да, ама не! за такива, които са с РМЖ, хормонзависим, защото е отбелязано, че води до:
"стимулиране на естрогените"





Тема Re: "Ракът ме целуна"-Е.Банованови [re: tania]  
Авторiuliana (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 19:44



Какво имаш предвид Таня - че пациентки с РМЖ, който е хормонозависим от естрогена ще се повлият добре от това вещество?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.