Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Антималигноцит  
Автор ivoinansy (непознат )
Публикувано18.01.07 22:33



Ползвал ли го е някой? Ще съм ви много благодарен ако ми пишете всичко което знаете за това лекарство - как се взема, как действа, как си го получавате от Австрия или Германия?



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано18.01.07 23:45









Темата за Антималигноцита е разисквана доста в клуба.
Ето ти линкове към тези теми. Ще трябва доста да почетеш. Както винаги казвам - всеки взема сам решенията си. А лесни решения няма.

Нема начин да нема начин!

Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор ivoinansy (непознат )
Публикувано19.01.07 11:48



Благодаря ти



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 20:35



Здравей, ivoinansy .
Тук си получил доста меко отношение, като си задал въпрос за лекарство, наименованието на което, според посетителите на форума е направо "мръсна дума".
Чак съм изненадана, вярно, не съм отваряла посочените линкове и няма да ги отворя.
Мога да си представя какка помия съдържат срещу лекарството.
Антималигноцит помага - понякога. Ако си правил лъче- или химиотерапия, няма смисъл да опитваш. Ако ракът е агресивен като този на моя съпруг - след лъъчетерапията, също няма смисъл.
Лично аз само преди десетина дни се срщенах с човек, комуто дадох това, което беше останало след починалия ми съпруг.
Човекът е от Варна, сам пожела да го вземе, единственото му притеснение беше дали лекарството е истинско, защото иначе "...какво ще пия аз...?" така ми каза.
На тази тема се успокои доста бързо, като видя шишенцата.
Сподели с мен, че течащата рана от рак на главата (външно, не на мозъка) вече не тече и че се затваря постепенно, и че той пие лекарството вече една година.
Но, наистина, всеки сам взема решенията си.
Аз имам адреса на Продан Христов във Виена.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
Авторpaparosko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 01:23



Здравейте,

Приятно ми е, че някои хора се интересуват и търсят нови начини и средства за лечение. За тях искам да споделя мнението си за лекарството "Антималигноцит".
Според мен това е единственото лекарство, което лекува напълно всички видове ракови заболявания. Като всяко друго лекарство, обаче, за да има ефект е необходимо да се спазват някои условия като: заболяването да не е в крайна фаза, да не е провеждана скоро химио или лъчетерапия и да се пие по определена схема.
Най-благоприятно и успешно протича лечението с "Антималигноцит" след максимално оперативно отстраняване /до колкото е възможно/ на туморната формация.
Най-впечатляващото за това лекарство е, че няма странични ефекти и че е идеално средство за профилактика.
Лекарството "Антималигноцит" ми е познато от 8 години и за това време съм се убедил в лечебните му свойства.
Запознат съм с книгата "Ракът - открито е лекарство" на Продан Христов, в която може да намерите отговорите на въпроси относно историята на откриването, експериментирането, начина на действие и прилагането на лекарството.
Виждам, че в Клуба има информация за Сдружение "Антималигноцит".
В сайта на Сдружението може да намерите данни за хора, които са ползвали лекарството и са се излекували, както и много други интересни неща.
Бих призовал, който желае лекарството "Антималигноцит" да го има в България и да е достъпно за всеки нуждаещ се, да се включи в инициативата на Сдружението за регестриране на лекарството у нас.
Не забравяйте, че всичко зависи от нас самите.

Никога не казвай никога!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: paparosko]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано19.02.07 14:34



Не един път съм писала, че за да се регистрира едно лекарство в Изпълнителната агенция по лекарства, трябва да се подадат документи.
Те включват - пълното досие на препарата, хим. състав, монографии, крлинични изпитания и т.н. и т.н.
Който иска да си регистрира препарат си подава документите и започва процедурата по проучване и регистрация.
Не може ей така да се създаде сдружение и да натискат ИАЛ да регистрира някакъв препарат.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ket1234]  
Авторpaparosko (Нерегистриран)
Публикувано19.02.07 23:43



Здравей ket1234,
Прощавай, но от думите ти разбирам, че нямаш представа за това: какво представлява лекарството "Антималигноцит", за неколкократните опити за регистрацията му в ИАЛ и за причините за създаване на Сдружението "Антималигноцит".
Не желая да навлизам в подробности и да водим излишна полемика.
Ако искаш да си изясниш нещата прочети книгите: "Ракът - открито е лекарство" на Г-н Продан Христов и "Световната конспирация срещу здравето" на Д-р Атанас Гълъбов.
Аз считам, че смисъла на този Клуб е да си помагаме, за да може нуждаещите се хора да се излекуват. Поради тази причина ви препоръчвам лекарство с доказани много добри клинични резултати при лечението на хора с ракови заболявания и без странични ефекти.
Поне до сега аз не съм чувал за химиотерапевтично лекарство с подобни резултати.
Ket1234, извини ме, ако съм те засегнал. Пожелавам ти здраве и успех.

Никога не казвай никога!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: paparosko]  
Автор v_a (())
Публикувано20.02.07 10:36



Здравей нерегистриран paparosko,

Оценявам това, че идваш тук с твоята идея да помагаме за нещо, за което не желаеш да влизаш в подробности и да водим излишна полемика. Ето как го оценявам: Зле.

За това единствено истинско лекарство за рак, което няма странични ефекти итн аз пък съм си изградил съвсем друга представа, както от този форум, така и от това, което съм чувал от хора, които са се, как да го кажа, набутвали, да го взимат. Но, както каза, не желая да навлизам в подробности и да водим излишна полемика.

Приятен ден.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: v_a]  
Автор paparosko (непознат )
Публикувано20.02.07 22:06



Привет v_a,
Уважавам твоето мнение. Не се доверявай сляпо на изводите и препоръките, та дори да изглеждат те примамливи и идеални. Подлагай ги на съмнение и опитвай, пробвай ТИ САМИЯ. Не се страхувай, че ще сгрешиш. Най-добрата представа за нещата се гради с ЛИЧНИЯ ОПИТ. Така човек израства и намира СВОЯТА истина в живота.
Помисли за тези неща!
Пожелавам ти здраве и успехи.

Никога не казвай никога!



Тема Основна съставка-действие Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 10:10



Здравейте,
Не съм сред застъпниците на антималигноцита защото не го познавам. Не съм и сред отричащите го по същите причини. Погледнах сайта на сдружението, където има бегло инфо за основните съставки - невен и овчарска торбичка. По този повод някой беше злобно написал, че не можело с невен да се лекува рак. Потърсих информация и за двете билки по интернет по сериозните сайтове с изследвания - ето какво открих: И двете билки (особено невена) имат силно имуностимулиращо действие. Това обяснява до известна степен защо за да имате полза от антималигноцит се препорачва да е нямало химио или друго вмешателство, което силно намалява естествения имунитет. Може би имуностимулацията чрез невен е възможна така да се каже, от известно ниво на защита нагоре.
Това са само общи логически разсъждения и бегла информация, но като се има предвид още колко други добавки и лекарства с имуностимулиращо действие се пият за "излекуване" на рак и не предизвикват подобна реакция...Дали защото сме свикнали да оплюваме всичко българско? Има ли световно известен българин, който да е станал такъв у нас, а не след като е напуснал България (изключвам хората на изкуството)?

Смятам, че на всеки трябва да се даде шанс да си избере пътя.
Това, че антималигноцит не се рекламира от автора като панацея е добър знак според мен и, че се поставят условия, при изпълнението на които той би имал благоприятен ефект. Със всички тези все още нерегистрирани субстанции въпросът е, че може би - на едни хора помага едно; на други - друго, а ние искаме от тях да са панацея.

От сайта на сдружението обаче разбрах, че г-н Христов вече предоставя препарата само на вече започнали лечение поради невъзможността за по-широко производство поради напредналата си възраст.

Моля за извинение ако преповтарям вече изразени и дискутирани силно мнения.

Успехи в намирането и следването на решението.

Д.



Тема Основна съставка-действие Re: Антималигноцитнови [re: Dimana]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано20.05.07 14:11



Здравей Димана,

Права си, че на всеки трябва да се даде шанс да си избере пътя.

Незная от къде си взела информацията за съставките на лекарството "Антималигноцит", но извинявай, тя не отговаря на истината. Затова ще си позволя да цитирам извадки от сайта на Сдружение "Антималигноцит", свързани с информация за лекарството:

Лекарството "Антималигноцит" е направено от две билки - Див божур и Овча опашка (лопен, царска свещ).
От тях е изолирана само една субстанция, която действа убиващо върху раковите клетки. Тази субстанция е свързана с аминокиселини, които я пренасят върху раковата клетка, затова действа при всички видове ракови заболявания, като действа избирателно само върху раковата клетка без да уврежда здравата. Затова по време на лечение с медикамента кръвната картина не се променя, за разлика от химиотерапията. Единствено при прилагане на медикамента се натоварва черния дроб, което е временно явление от самия разпад на тумори и метастази, които сами по себе си са токсини. След изхвърляне на тези токсини (умъртвени ракови клетки) от отделителната система, черният дроб се възстановява. Там, където има тумори и метастази по време на приемане на медикамента, се получава възпалителен процес (набъбване/нарастване) като резултат от унищожаване на раковите клетки. Унищожаването на раковите клетки в повечето случаи се наблюдава още след петия ден от приемането. Това се усеща от всеки пациент, тъй като се появяват симптоми от типа на лека отпадналост, главоболие, гадене и други, които са в рамките на поносимото. И все пак зависи от стадия на заболяването. Само по себе си лекарството е 100% нетоксично и не уврежда никакви органи, няма никакви странични действия. Лекарството действа на ракови клетки в растеж. Такива, блокирани от химиотерапия/лъчетерапия не се поддават, затова трябва да минат поне 3-4 до 5-6 месеца (това е индивидуално) от химиотерапията, за да се проведе лечение с "Антималигноцит" - в смисъл, ако клетки са тръгнали да се развиват да може да бъдат унищожени. Най-добрата терапия е откриване на диагнозата, операция (ако е възможно) и лечение с "Антималигноцит".

Димана, виждам, че си мислещ човек и успехите сигурно често те спохождат.
Дано винаги да е така.

Бъди здрава, мъдра и дълголетна!

Никога не казвай никога.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автор kali_66 ()
Публикувано20.05.07 20:40



Здравей ivoinansy, вече писах,че подарявам антималигноцит.Получихме го от Австрия,татко обаче не го пи,беше много твърдоглав човек.Ако искаш пиши ми,ще ти го изпратя.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: kali_66]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано20.05.07 23:09



Здравей kali_66,

С голяма благодарност бих желал да закупя Антималигноцита, който предлагаш.
За уточняване можеш да ми пишеш на e-mail: paparosko@hotmail.com

Бъди здрава!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: paparosko]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 10:48



Моето мнение е, че трябва да потърсите повече инфо за Антималигноцит на GOOGLE. Повярваите ми има какво да научите и няма да ви е излишно инфото.Така ще си спестите много проблеми!!!!!!



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: мими]  
АвторDimana (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 14:48



Мими,

направих търсенето отново (защото съм го правила преди) и както и преди резултатите са в двете противоположни посоки. На практика нещо, което да се нарече 100% гаранция за истинноста на изказаните противоположни мнения няма.

Така, че ако имаш някаква инфромация/мнение/пример/опит моля те да споделиш, инак всеки ще си чете онова, в което предварително е повярвал.

Извинявам са на папарошко за грешката в състава. Всъщност правих търсенето по латинските имена на цитираните като част от състава билки и от там е полученото инфо. Мозъкът ми очевидно е бил изключен когато съм писала поста. Благодаря за изчерпателното обяснение на състава и действието.

Стоейки отстрани, ми се струва, че поне едно е ясно - може да се каже, че има достатъчно материал за да се погледне по-сериозно на субстанцията Антималигноцит - както за да се изследва, така и да се патентова и евентуално масово произвежда.

На мен лично ми се виждат несериозни твърденията, че понеже било само от (пак да не сбъркам) Божур, Овча опашка и аминокиселини не било действено. Ако има нещо още - да се каже. Ами България е луднала по Котешки нокът, Саменто и т.н. които също се рекламират като панацея срещу рака, а никой не води война с тях дори и в нашия форум нищо, че и те са с недоказано действие, на естесвена основа и т.н.

Също така, трагичният факт, че има случаи когато не е подействал пак нищо не показва. Има хора, които умират и след високо-качествена химио и радиотерапия, както и след кое да е проведено конвенционално лечение. Не съм чула някой, за сега масово и официално да е отрекъл химиотерапията (въпреки изключително тежките, вредни и дори животозастрашаващи) странични и нестранични ефекти (не е тайна, че сериозната химиотерапия уврежда необратимо сърцето в доста голям процент случаи).

Единственото към което призовавам е непредубеденост и излагане на сериозни аргументи.

Лек ден,
Д.



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: Dimana]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано22.05.07 16:30



Ще започхем скоро лечение с антималигноцит. Ще пиша за резултатите.



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 10:23



Прочетох много мнения за Антималигноцита,но няма на никой,който е изпитал лекарството.Аз започнах да го пия на 21 март 2006 г.Изпих 24 опаковки.Имах бучка на гърдата,по-малка от орех.Около 5 ден усетих само главоболие.Нямах други признаци.Пиех по 2 шишенца на ден първите 2 месеца.След това по 3.На 10 ден от приема бучката беше намаляла,а между 13 и 16 ден почти я нямаше.Нямах други признаци освен бучката.Сега нямам бучка и се чувствам идеално.Тази година от 1 март 2007 изпих 5 опаковки по 2 шишенца на ден,въпреки ,че се препоръчват 2 опаковки.За следвашите 6 месеца имам приготвени още 5.Толкова ще взема и за 2008 г.Лекарството помага,но при различни стадии на болестта е различно.Смятам ,че ако се прилага от лекари и се бие венозно с плазма ще има по-голям ефект при по-тежко болните.Ако нещо ви интересува -питайте.



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Авторeisgarten (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 17:51



Възнамерявам да потърся антималигноцит за майка ми, която е с мозъчен тумор. Още не знам дали ще намеря лекарството и дали то ще бъде подходящо за нея, но бих искала да държа връзка с хора, които също прилагат това лекарство. Прочетох много постинги, въпреки многото негативни отзиви, мисля, че трябва да опитаме и антималигноцита. Страхувам се обаче от страничните ефекти. Пише, че няма, но разбирам, че и малка промяна в дозировката може да създаде проблеми. А как се определя дозировка без преглед, само въз основа на изпратена епикриза до г-н Христов... Постингът на Стела ме обнадеждава - да е жива и здрава! Но как точно е била определена дозировката - Стела, срещала ли си се с г-н Христов



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: eisgarten]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 19:52



Само по телефона.Изпратете му епикриза и след това говорете по телефона.Знам,че за мозъчни тумори дозата е по-малка.



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 20:02



Влезте в Google .Напишете Продан Христов и изберете Сдружение Антималигноцит.Там можете да прочетете много неща за лекарството.Има списък на излекувани болни.Можете да говорите по телефона или да посетите в Пловдив учредителите на сдружението.Те могат да ви дадат информация.Ако нещо ви интересува от мен пишете на charasn@abv.bg



Тема Благодаря:Google Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 09:26



Благодаря ти Стела,
Това което споделяш е много ценно. И още по-ценно е, че даваш и лични координати. Четох в сайта на Антималигноцит, че д-р Христов не приема вече нови пациенти. Верно ли е?

Бъди здрава!
Д.



Тема Благодаря:Google Re: Антималигноцитнови [re: Димaнa]  
Автор *jull** (())
Публикувано25.05.07 09:37



За това имаше съобщение от Сдружението още през юни миналата година. Тук може да се прочете:






Тема Благодаря:Google Re: Антималигноцитнови [re: *jull**]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано25.05.07 14:46



Вярно е,че не приема нови пациенти,но има начин.Потърсете някой от сдружението.Пишете на имейла.



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: eisgarten]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано27.05.07 19:55



eisgarten,

не знам колко живот са дали на майка ти, но на майка ми дадоха 4-5 месеца, от утре започваме лечение с антималигноците. Ще започнем от 20 капки.
За резултатите ще разберете всички.
В момента и се прилага и китайската медицина, която и действа невероятно. Само за една седмица подобрението и в видимо.
Ще пиша по-късно за това как протича лечението.



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано27.05.07 22:44



Моля ви, пишете тук, не на и-мейл. Все пак вашият опит с Антималигноцит ще е полезен за всички останали, които решат да опитат с него. Благодаря ви!



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 22:46



Борис,
би ли споделил каква китайска медицина използвате и кой я прилага на майка Ви? Разбирам, че въпросът не е за този форум/това подразделение на форума, но ако може отговорете.
Д.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Димaнa]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано28.05.07 09:14



Значи майка ми живее в Кюстендил,
там в едно село до града има човек който се занимава от години с това. при него по цял ден е пълно с хора (идват от цялата страна, включително и някои от най-добрите футболисти). В момента може би той е най-добрия в България , защото повечето от добрите в тази област вече не са в България, а имат кабинети в чужбина.
Не знам дали ще помогне напълно, но виждам резултата (аз работя в София и след като стана това с майка се прибирам всяка седмица), за една седмица (ходи общо трипъти) подобрението е видимо за мене.
Лечението се състои в иглотерапия на определени точки, нагряване на точките на мозъка и няколко пъти през деня в къщи стимулитане с нещео подобно на пружинка, определени точки на пръстите. .
Човека въздейства много и психически което също помага.
Тъй като майака ми е след операция, не може още и да провежда терапия върху главата, трябва да мине малко време.
Но въпреки това ще проведеме лечение и с антималигноцит



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторДимaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 12:05



Благодаря,
Освен акупунктура, поне от описанието, което давате мисля, че става дума за Су-Джок и мокса. Су-Джок пръстенчета и подобни за длани и ходила може да се купят от езотеричната книжарница на 6-ти Септември. Аз го приложих (след четене на книжката) върху майка си след инсулт и имаше много добър резултат. Сега е напълно възстановена въпреки,че като я приемаха лекаря ми даде адресите на места за инвалидни колички и други приспособления с прогнозата, че ще остане парализирана....Те все ни отписват от раз...



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Димaнa]  
АвторBoris.bg (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 12:27



Да точно това е. От разговори с човека, разбрах, че китаеца (техния патрон) е казал че се лекува и СПИН .
Каза че няма нещо което да не може да се лекува. Резултатите са наистина бързи и видими.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано28.05.07 12:36



Иглотерапията е противопоказана при онкологични заболявания, поне според традиционната медицина!
Аз се страхувам от енергиино лечение и акупунктура. А ако тази енергия активизира раковите клетки?



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 07:47



Весела бг нямам нищо против да говоря във форума,но никой нищо не е питал.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Stela]  
АвторBoris.bg (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 10:41



Аз ти писах email, на адреса който си оставила.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Stela]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано30.05.07 13:09



Имах предвид да си разменяте инфото тук, а не на и-мейл. Така повече хора ще имат това инфо. Все пак тук доста се е говорило за Антималигноцита преди време, признавам повечето са негативни мнения. Положителните отзиви бяха повече като рекламни мнения от втора и трета ръка /някой чул, че някой го е ползвал и някой му казал, че някой се излекувал/. Та нас такова инфо не ни грее, та затова помолих / и Борис обеща/ да пише за резултати от използването на препарата. Ще ни бъде в голяма полза споделения опит.
Но както си решите



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано30.05.07 21:30



Така е, обещах и ще пиша. Нищо че не сам аз до майка ми а е сестра ми, тъй като живея в София, но се прибирам всяка седмица.
Весела, прочетох ти и мнението за китайската медицина (в живота има много "АКО") - мога да ти кажа че на майака ми я прилагат вече две седмици, аз се удивлявам всеки пат като се прибера, тя е по-добре и по-добре(да не ме чува дявола), а докторите преди 15 дена като я изписаха и даваха 4-5 месеца живот. В нея има много живот и я виждам как се бори.
Антималигноцита са го почнали от днес, трудно беше да намерим невролог, който да я наблюдава, но намерихме.
Няма начин да няма начин

!
Успех на всички и ще пиша.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 08:48



Какво повече да напиша от това,че на мен ми помогна.Вярно е ,че няма излекувани да пишат във този форум.Ако обаче влезнете в саита за Антималигноцит ще намерите имената и телефоните на излекувани хора.Аз в началото също не вярвах.На моя позната и останаха 5 опаковки от мъжа и,който ги получи 1 седмица преди да почине и не можа да ги пие.Та аз реших след като така и така ги имам да пробвам.Бях наистина изумена,когато на 10 ден бучката беше намаляла ,а след още 5-6 дена се напипваше съвсем малко в основата.Сега няма абсолютно нищо.На кого да вярвам-на себе си или на тези,които пишат без да са пробвали.Ходих на преглед и съм абсолютно здрава.



Тема Антималигноцитнови [re: Stela]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 08:52



Между другото преди да започна лечението говорих по телефона с излекувани от списъка.Въпреки че те потвърдиха излекуването си и описаха как е преминали лечението,не повярвах докато не опитах сама.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 08:58



Не съм получила email.Адреса е charasn@abv.bg



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор Eisgarten (непознат )
Публикувано01.06.07 15:58



Да си жива и здрава, Стела! Дано наистина лекарството да помага! В понеделник майка ми претърпя трета мозъчна операция и слава на Бога - операцията мина добре! Мога да кажа, че Господ направи чудо - лекарите успяха да извадят целия тумор, въпреки че преди операцията твърдяха, че това е невъзможно. Преди операцията обаче направих на мама маслосвет. Свещеникът ми каза да я помазвам седем дни. При предишната операция лекарите махнаха кост от черепа и всъщност мозъкът е непосредствено под кожата. На шестия-седмия ден от помазването там, къде липсва коста се получи хлътване от около 1 см. Много се изплашихме какво става, лекарите не ни обясниха. Два дни по-късно операцията беше направена и лекарите бяха безкрайно учудени от това, че са успели да махнат тумора, при това без проблем. Така че, горещо препоръчвам и МАСЛОСВЕТ - най-силното лекарство на Църквата срещу тежки болести!
Борис, ние също живеем близо до Кюстендил. Къде се намира този човек с китайската медицина. Поздрави на всички и до скоро!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор dimi77 (непознат )
Публикувано01.06.07 17:21



Здравей Стела!
Опитах в Google , но не намерих начин как да се свържа с Продан Христов.
Темата ми е Pomosht!!!.Моля те прочети и ако има начин помогни ми да се свържа с Продан Христов.Благодаря ти предварително!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: dimi77]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 22:06



Пиши на емейл charasn@abv.bg



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано01.06.07 23:21



Eisgarten, човека който лекува с китайската медицина се намира в село Гърляно.
Много е добър, ако решите да ходите там той първо ще иска да ви види и да прецени дали може да помогне.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано02.06.07 00:23



колко често трябва да се ходи при този лечител-
Аз съм от Велико Търново и ми е много далече.Дали по телефон няма да можи да се направи нещо.Как точно лекува той.
Изпрати ми телефона му на лични бележки



Тема Re: Антималигноцитнови [re: dimi77]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.06.07 00:33



Дими, едно от условията за прием на Антималигноцит е да не се провеждат други терапии. Вие сте на химиотерапия, така че Антималигноцита не можете да го вземате на този етап. Трябва да спрете химиотерапията за да започнете с него. Това е трудно и много отговорно решение. И още нещо, ако спрете химиотерапията, а не успеете веднага да се снабдите с Антималигноцит, да не стане прекалено късно?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Редактирано от vesela.bg на 02.06.07 00:37.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.06.07 01:24





Знам, че това което ви предлагам да прочетете ще разбуни духовете. Това е заключена тема от миналата година. Аз лично не се гордея с тази тема. Но ние сме разисквали Антималигноцита и вие имате право да прочетете тези разисквания. Моля ви да не обръщате внимание на по-грубите постинги. Въпреки това тук има доста ценна информация. И тази информация ще е от полза за хората, започнали лечение с Антималигноцит или обмисляйки този вариант.
В никакъв случай не искам да ви обезкуражавам. Надеждата умира последна и ние ще се борим докрай с всички сили и средства.
Моля ви само да не подновяваме стара дискусия - голяма част от участниците в тази тема не влизат във форума по свои си причини!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 16:56



При химиотерапия не може да се взима антималигноцит,безмислено е.Трябва да минат 6 месеца от химиотерапията.Така че тук не стои въпросът за избор между двете.Колкото до за и против антималигноцита имам доста добър поглед.Първо лечимостта при по -тежки случаи е под 70%,а при най-тежките под 50%.Когато обаче човека има 1 месец живот или по-малко шанса е много малък,защото органите са много увредени.Това е в случай,че се пие.Ако обаче се регистрира и започне да се прилага венозно и под лекарско наблюдение шанса е доста по-голям.Чела съм доста от отрицателните мнения и при повечето случаи хората са го приемали малко време ,през устата и са били в последна фаза.Мога да пиша още много по въпроса като изказвам мои собсвени наблюдения както върху мен така и още 2 случая ,които съм наблюдавала.Стигнах до извода,че за да има по-добри резултати лекарството трябва да се взима венозно и под лекарско наблюдение ,а това може да стане ако се регистрира в България.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 17:42



Весела ,изчетох това ,което е писано по-рано и за да не си помисли някой,че съм дистрибутор или рекламирам лекарството,защото ми е платено ще отговарям сам о,ако някой ме пита нещо или иска помощта ми.Твърде радостна се чувствам от излекуването за да допусна някой да се кара с мен и да ме обижда.Всичко хубаво.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.06.07 18:02



Знаех си, че така ще стане

Спокойно можеш да коментираш. Затова и призовах всички, които имат някакъв опит с Антималигноцит да пишат тук, а не на лични имейли. Защото всяка информация е ценна и всички се нуждаем от нея. Както писах - не искам да обезкуражавам никого, нито пък да давам напразни надежди. В тази тема има опита на една жена с Антималигноцит, започнат много късно /което потвърждава думите ти/, че е слабо ефективен в крайни стадии на заболяване.
Аз лично зная за дете с тумор в мозъка, което се лекуваше с Антималигноцит и тумора беше овладян /може би защото не беше провеждана химиотерапия при него/.
Затова пишете....Не си мислете, че нас не ни интересува....Това че в тази тема сме си разменяли по-остри реплики не означава, че отричаме Антималигноцита.
И повода да пусна линка от тази тема донякъде е и апел към вас, по-новите членове на клуба, да не стигаме до такива агресивни постинги при обсъждането на дадени препарати. А да ги обсъждаме спокойно и разумно /без да си показваме характеровите особености/ така че да помагаме на хората в правилния избор на тяхното лечение. Защото този клуб е за взаимопомощ - не само на нас, пишещите тук, но и на всички, които четат, но по свои си причини не пишат!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 19:47



Благодаря за хубавите думи.Толкова лоши неща прочетох против Иваседа и Продан Христов,че се почувствах много зле.Говорила съм доста с Продан Христов.Той е много коректен човек.Една моя позната -лекарка се е виждала лично с него във Виена.Дъщеря и живее там и покрай моето лекарство се запознаха с него.Отзивите им са много хубави.Мога много да пиша ,но едва ли ви интересува моето мнение за човека.Важното е ,че лекарството му ми помогна.Вече минаха една година и 2 месеца от началото на приемането му и се чувствам отлично.Можех отдавна да пиша,но ме спираше факта ,че хората не вярват и говорят лошо,когато някой подкрепи лекарството.Моя позната,която в момента се лекува с Антималигноцит е говорила по телефона с Йорданка Атанасова ,живееща в момента във Виена-излекувана през 1998г. от рак на гърдата с антималигноцит.Та тя и е казала,че бучката е намаляла при нея ,но не е изчезнала напълно.Лекарите и казали,че се е капсаловала.Ето вече 9 години е живаи все още отговаря на телефон 004369919663978-във Виена.При всеки е различно.При моята позната-Емилия,бучката на гърдата се вижда не само опипва.Все още не е намаляла,но е променила цвета си,твърдостта си и вече не нараства.Тя обаче е в по-напреднал стадий и лечението ще е по-трудно.Редовно ми се обажда.Ще ви казвам как върви лечението и.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано02.06.07 20:25



Ако не беше толкова тъжно, сигурно щях да се посмея!

Не мога да повярвам на очите си, лично г-жа Vesela.bg призовава към спокойно, благоразумно и ТОЛЕРАНТНО(!?) обсъждане на една тема, заради която преди година време същата тази особа едва не ме натика на кучето в з.....а.

Обвини ме, че съм платен агент на Продан Христов и Сдружение
Антималогноцит, в момент, когато аз просто отчаяно се борех за живота на съпруга си.

А бре, мадам, откога си станала толкова сговорчива и откога в този форум е станал модерен тонът на търпимост и зачитане мнението нa инакомислещите !?
БРАВО, БРАВО, ВСЕ ПАК !!

Лично г-жа модераторката взела участие в обсъждане на темата за "презряното" лекарство Антималигноцит.

Г-жа, как така не си изтрила написаните хвалебствия тук за Продан Христов и лекарството му? Както има нахалството и простотията да изтриеш писаното от мен преди година, а заради онова, което не изтри, ме обяви за "персона нон грата" тук, в клуба, заедно с болката ми заради загубата?!


Току-виж си решила и да се лекуваш с него - презрения антималигноцит....
Е, да, на време то са изгаряли на клада заради твърдението, че земята се върти... А после всички взели вкупом да повтарят, че тя все пак се върти...

Кой знае, някой ден може би тъкмо тук ще се чуе апел в защита на лекарството, в защита за създателя му, кой знае, може би точно г-жа модераторката ще стане начело на този апел, и , кой знае, може би даже ще се отрече от отрицанието си (тя май вече се отрича от него, така ми се струва...), и тъкмо г-жа модарторката може да стане най-пламенна защитничка на антималигноцит и Продан Христов?! Кой знае!?

Дано този достоен човек да е жив, да види и чуе това.

И все пак мен лично от тази г-жа малко нещо ме е гнус...

Редактирано от ivaceda на 02.06.07 20:33.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано02.06.07 20:42



И още нещо бих могла да споделя сега тук.

Аз лично имам координатите на Продан Христов във Виена. Има адреса му и телефонния му номер.

Преди по-малко от месец помогнах на едни отчаяни хора, чиято майка е с тумор на мозъка, като съпруга ми, да се свържат с него.

Помогнах им с радост, че мога с нещо мъничко да бъда полезна на едни отчаяни хора да се борят за живота на близкия си човек, както аз самата отчаяно се борех преди година.

Дай Боже те да имат повече успех от мен, дай Боже майка им да има повече късмет от моя Васко!!!

Те се свързаха с Продан Христов - нещо, което не много хора сега могат да направят, благодарение на мен, и аз съм щастлива от това.

Пожелавам ви успех, М. и Б. - ако четете това!!!
Пожелавам на скьпата ви майка да оздравее!!!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
Авторниko (Нерегистриран)
Публикувано03.06.07 00:55



Ами нали вече не изпраща от лекарството?или още може да се получава,ако се изпратят пари?
Питам се,няма ли в Австртия онко-болни?Не знаят ли те за Продан Христов?И защо като ахмаци ходят о болници да се лекуват,те поне имат пари да си платят или се стискат?Свикнали са да им е безплатно.А и правителствата с какъв акъл отделят огромни суми за изследвания иечение,като могат да минат много по-евтино,само да се обадят по тел. на бай Продан.
Такива мисли ми се въртят в главата.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ниko]  
Автор Юлия 48 (непознат)
Публикувано03.06.07 02:06



М.....да.....да ,наистина мненията относно добавката,или лекарството незная как точно да го нарича са много противоречиви,изчела съм всичко, и наистина
и у мен са се породили много въпроси, защо толкова време не е регистрирано,
и защо ,ако в България не е успял поради една или друга причина,те не са го
регистрирали в други страни.Вярно е че ,хора пишат че им е помогнало, има и такива на които не е помогнало,но ако Антималингоцита беше преминал през
регистрация ,сега нямаше да се водят такива спорове(които според мен са безмислени). Аз лично небих се доверила на нещо ,независимо какво е то лекарство или добавка която няма регистрация.
Но това си е моят личен избор.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Юлия 48]  
Автор hadjiatabg (минаващ)
Публикувано03.06.07 10:44



Познавах един мой съгражданин който приемаше Антималингоцит на него не му помогна - отиде си .За мен е безсмислен коментара и повече няма да го коментирам.Въпрос на избор.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: hadjiatabg]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано03.06.07 20:14



Познавах много мои съграждани, които провеждаха химио и лъчетерапия на тях не им помогна - отидоха си. За мен е безсмислен коментара и повече няма да го коментирам. Въпрос на избор.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Юлия 48]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано03.06.07 20:20



М...да...да, на многото породени въпроси отговори ще намериш в книгата на д-р Атанас Гълъбов "Световната конспирация срещу здравето".
Прочетеш ли я, дори и на половина, повече тези въпроси няма да те тормозят!
Приятно четене!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: paparosko]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано03.06.07 21:24



Да можеш да се съсредоточищ в четенето на тази книга, а има и много други статии за подобни случаи по цял свят.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано03.06.07 23:22



Здравей Boris,

Достатъчна е и една такава книга за да ти удари камбанката и да преобърнеш възгледите си, разбира се, ако разсъждаваш нормално и свързваш нещата.
Има хора, които толкова са консервативни и са свикнали някой друг да мисли заради тях и сляпо да се доверяват на стари митове и легенди, че с топ не можеш да ги изкараш от лъжовните коловози на угодни някому неистини или полуистини с цел натрупване на индивидуална изгода.
Що се отнася до цитираната книга, за пръв път виждам посочване на сайтове, в които всичко което е написано спокойно може да бъде намерено та дори и още много, много подобни факти и случаи.
Само мога да се радвам, че у нас има такива доблестни мъже като д-р Атанас Гълъбов. Бог да го благослови!

Благодаря ти за разбирането.

Бъди здрав и дълголетен!

Никога не казвай никога!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор Eisgarten (непознат )
Публикувано11.06.07 14:16



Борис,
Как е майка ти? Усеща ли се някакво подобрение от антималигноцита? Ние още се чудим дали мама да започне с него, или да пристъпим към препоръчаната от лекарите химио/лъчетерапия... Трябва да решим в следващите дни и ще са ни от полза всякакви мнения. Става въпрос за мозъчен тумор (изваден е целият). Според лекарите туморът е глиобластом. Някъде четох, че той въобще не се подава на химио/лъчетерапия, даже те стимулирали повторната му поява???
Скъпа Иваседа,
Прочетох всички твои постинги от миналата година. Четейки, изживях твоите надежди и твоята скръб. Благодаря ти, че си събрала сили да ги споделиш с други страдащи хора!Колебаем се дали да пристъпим към антималигноцит или към традиционна терапия. Какво би ни посъветвала ти? eisgarten@yahoo.com



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
АвторBoris.bg (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 15:58



Подобрението на майка е значително,
вече не спи толкова колкото преди, много по - общителна е. Изпозваме китайската медицина и антималигноцит.
Не знам каква е диагнозата на майка ти. Наща беше 4-5 месеца живот (нас поне не ни излъгаха докторите и ни казаха, че няма смисъл от химиотерапия и лъчетерапия в нашия случай).
Значи в повечето случаи официалната медицина не може да помогне.
Продан Христов, човека с китайската медицина дето ходиме, квантово лечение, детоксикация са по-удачни варианти от официалната медицина.
Това е което мога да ти кажа, каква е диагнозата на майка ти.
Трябва да и вдигате духа да вярва , да и доставяте щастие.
Едно мога със сигурност да ти кажа - не и давайте яйца и прясно мляко(всичко друго може).
Валентина да си жива и здрава, Господ здраве да ти дава на теб и твоето семейство!!!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано11.06.07 22:57



Много се радвам, че при вас нещата се развиват в обнадеждаваща посока, това дава кураж на много хора! Би ли споделил къде се лекувате с китайска медицина и с квантова енергия?





Тема Re: Антималигноцитнови [re: *jull**]  
АвторBoris.bg (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 07:27



Jull,
лекуваме се само с китайската медицина и антималигноцит.
С китайската медицина се лекуваме в едно кюстендилско село. Човека там обаче действа много и на психиката.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.06.07 14:49



Дай някакви координати на "Лични" за този лечител! Имаш ли представа откъде владее китайска медицина? Имам предвид, че самите китайци дълги години се обучават в специализирани учебни заведения. Затова се учудвам, че има познания и умения... Но щом ви помага, това е важно! А това, че действа добре на психиката е най-важно! Стискам палци всичко да върви все по-добре!





Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторEisgarten (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 16:11



Борис,
Да сте живи и здрави - дано майка ти да оздравее и да сте много щастливи заедно!!!
Много ме зарадва и обнадежди с резултатите при вас! :)

Аз вече поръчах антималигноцит и предполагам, че след няколко дни ще започнем лечението на мама с него.
Лекарите не са ни казвали срокове, само един от тях спомена, че при този вид тумори (глиобластом) е постижение, ако се стигне една година. Опитваме се обаче да не мислим в тази насока, а да действаме.

Много ме озадачи с изказването за млякото и яйцата. На нас ни казаха да даваме "коктейл" от едно сурово яйце, малко прясно мляко и мед. Цяла седмица мъчих мама с него... Тя обаче го пиеше със все по-голяма неохота и временно спрях мъчението. Защо не трябва да се пият яйца и мляко? Няколко души ни казаха да се пие сурово козе мляко. Знам, че то е най-близкото до майчината кърма и за него съм по-склонна да настоявам.

Досега мога да дажа, че Господ ни помага - бях поразена от това, което се случи след маслосвета (и може би след помазването с масло от кандилото при гроба на отец Серафим в Руската църква в София). Наистина, вярата и положителните нагласи са много много важни. След маслосвета мозъчният оток спадна значително, а три дни след това лекарите изненадващо успяха да извадят целия тумор - нещо, за което твърдяха, че е невъзможно.


Опитваме се да го издирим този човек с китайската медицина. Мама е в Дупница и дето се казва, селото ни е "на път". Ако е удобно, прати негови координати. eisgarten@yahoo.com

Продължавай да пращаш добри новини!





Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано12.06.07 17:48



разкажи за този маслосвет
трябва ли предварително записване
какво точно представлява



Тема Re: Антималигноцитнови [re: kattt_1]  
АвторEisgarten (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 19:59



Маслосветът е едно от църковните тайнства (каквито са кръщението и църковният брак например).
Той представлява една по-дълга молитва, при която свещеникът приготвя специално масло за помазване на болния. Необходима е предварителна уговорка със свещеник. В която и църква да отидеш, свещеникът ще ти обясни какво да донесеш за молитвата - жито, хляб, вино, олио и клечки с памук на краищата. Най-важното обаче е да отидеш с много вяра на молитвата, да пристъпваш с вяра и при помазването на болния.

Дано Бог да помогне на всички ни!

Повече за маслосвета:
http://www.pravoslavieto.com/docs/Tainstva/sv_maslosvet.htm

http://www.sveta-petka.com/maslosvet.htm



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 22:06



В описанието към лекарството антималигноцит Продан Христов пише да не се консумира прясно мляко.Чела съм,че прясното мляко храни рака.Не съм пила мляко от 1 година и 3 месеца.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: *jull**]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано13.06.07 00:16



*jull** li4ni danni moga da ti dam, no ne tuk(predupredili sa me izri4no da ne mu davam dannite) za6toto edvam poema i sega horata. Praktikuva kitajskata medicina ot 10 godini.
Ti v koe naseleno mqsto se namira6.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор puse (непознат )
Публикувано19.06.07 21:05



Искам да купя от това лекарство но не знам как и от къде ако някой може да ми даде адреза да поръчам или има да ми го продаде ще съм благодарна .Благодаря



Тема Re: Антималигноцитнови [re: puse]  
АвторEisgarten (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 09:40



Аз се свързах с Продан Христов чрез сдружението "Антималигноцит". Обадих се по телефона и ги помолих да ми дадат някакви координати на този човек. http://www.malkiobyavi.com/cell/sdruzenie.php



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
Автор puse (непознат )
Публикувано20.06.07 11:17



Благодаря ще се опитам да се свържа и аз.



Тема Re: До Borisнови [re: puse]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано24.06.07 20:59



"Подобрението на майка е значително,
...Наща беше 4-5 месеца живот (нас поне не ни излъгаха докторите и ни казаха, че няма смисъл от химиотерапия и лъчетерапия в нашия случай).
Значи в повечето случаи официалната медицина не може да помогне.
Продан Христов, човека с китайската медицина дето ходиме, квантово лечение, детоксикация са по-удачни варианти от официалната медицина.
Това е което мога да ти кажа, каква е диагнозата на майка ти.
Трябва да и вдигате духа да вярва , да и доставяте щастие.
Едно мога със сигурност да ти кажа - не и давайте яйца и прясно мляко(всичко друго може).

Валентина да си жива и здрава, Господ здраве да ти дава на теб и твоето семейство!!!"

Благодаря ти от сърце, Борис, за пожеланието.
Знам, че е искрено!

Това, че не се намесвам, не означава, че не следя темата.
Следя я със сълзи в очите, които така си и текат всеки път, като вляза тук.
Сълзи на болка заради Васко, който не можа да се възползва от шанса, макар че го държахме в ръцете си...... и го пропуснахме! Да живее!

И същевременно сълзи на радост, заради майка ти, която, от сърце се надявам, ще има повече късмет и ще оцелее!

Искам да ви помоля нещо - теб, сестра ти и твоите родители - ако майка ви оцелее!

Искам да ви помоля да излезете публично и да разкажете за чудото, наречено АНТИМАЛИГНОЦИТ!

Аз си бях обещала, ако Васко оцелее, да го направя.
Но той си отиде, и не заради невъзможността на лекарсвото да лекува, а защото започнахме да го прилагаме твърде късно - фатално късно...

Ако твоята майка има повече шанс, ако твоята майка оцелее - в памет на онези, които нямаха този шанс, но и в името на всички, които в бъдеще биха могли да го получат, ако се намерят повече хора, които да проявят своята гражданска доблест- излезте публично, разкажете истината за антималигноцит и неговия създател - Продан Христов!!!

Надявам се да го направите!

Това би била най-ценната проява на вашето щастие и на вашата благодарност към Продан Христов и към хората, които са ви помогнали - според силите си, за щастието, да имате своята майка до вас!!!


Пожелавам и и на нея късмет - да оцелее, да е жива, да оздравее!!!!!!!
И да разкаже за това на всички !

Искрено ваша приятелка : Валентина (ivaceda)

Редактирано от ivaceda на 24.06.07 21:08.



Тема Re: До Borisнови [re: ivaceda]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано24.06.07 21:30



Аз съм убеден, че ако всичко свърши добре, майка сама ще излезе публично и ще разкаже всичко.
Тя знае какво и се случва в момента. Подобрява се със всяка изминала седмица(да не чува дявола).
Господ да ни е на помощ!!!



Тема Re: До Borisнови [re: ivaceda]  
Авторdoska (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 21:50



как може да се намери антималигноцит, кой може да консултира за това дали в конкретния случай е приложим и как ке осъществява контрол при приема му?



Тема Re: До Borisнови [re: doska]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.07 22:15



Лекарство може да се намери само от самия му създател-Продан Христов.Само той засега може да каже дали да е приложим в даден случай.Все още няма друг освен него да контролира приема на лекарството.Затова и Сдружение Антималигноцит се бори засега без успех да се регистрира лекарството в България.Влезте в сайта на Сдружението,прочетете за какво става дума и ако можете помогнете.



Тема Re: До Borisнови [re: Cтeлa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано08.07.07 13:20



Boris bg,интересува ме състоянието на майка ви.Имам една позната ,която в момента пие лекарството и много иска да се свърже с други като нея.Ако е възможно дайте си телефона на моя имейл charasn@abv.bgаз ще и го дам да ви се обажда.Тя е от Перник и освен с мен няма с кой да говори.Благодаря предварително.



Тема Re: До Borisнови [re: Cтeлa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 22:21



Борис ,какво е положението на майка ви.Дано всичко да е наред.



Тема Re: До Borisнови [re: Cтeлa]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано03.08.07 15:10



Положението не е много добро, както се беше пооправила изведнаж се влоши след един припадак, може би дозата антималигноцит и дойде малко много, намалихме я и сега пак се стабилизира, бори се за живота си, Господ да ни е на помощ!!!

Твойта приятелка как е? Ако искаш мога да ти дам координати на сестра ми да я питаш по-детайлно, пак и ти да и разкажеш някои неща за повече вяра.



Тема Re: До Borisнови [re: Boris.bg]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.07 22:56



Моята приятелка изпи доста от лекарството,но все оше няма видими резултати като при мен.Но не се влошава и няма видими признаци като повръщане ,безапетитие и други.Надявам се майка ти да се излекува.Има много излекувани с тумор в мозъка.Ще ви се обаждам отвреме на време и дано да са по-добри резултатите.



Тема Re: До Borisнови [re: Cтeлa]  
Автортaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 18:30



Моя роднина е с рак на стомаха, с разсейки в панкреса, гръбнака, мозъка и на черепната кост. Пие от около месец антималигноцита. Засега се повлиява добре- доктора казва, че тумора в глават е намалял с 10 мм. и целия е "омекнал", което според нас означава че се разлага. За съжаление основния виновник, който е в стомаха продължава да работи, тъй като дозите, които в момента поема са твърде малки (заради тумора в мозъка, който трябва да се чисти по-бавно, защото много трудно се изхвърля) и не му повлияват. Ако успее да задържи жизнените си показатели до края на Октомври, когато ще достигне терапевтичната доза се надяваме, че ще започне да се резорбира и основната част на рака. Хемоглобина и в момента, обаче варира между 40-50 и е много трудно да се поддържа да не спадне още (не че има накъде повече). Единствено чрез кръвопреливане, но то може да се извършва на не по-малък интервал от 15тина дена. Надяваме се, че ще успее да издържи и да се оправи, защото е още толкава млада. Ще пиша ако има още някакво развитие от лекарството.



Тема Re: До Borisнови [re: тaнтaн]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано23.08.07 07:28



Искам да попитам откъде се снабдихте с антималигноцита. В Б-я може ли да се намери или трябва от чужбина , и колко струва?



Тема Re: До Borisнови [re: тaнтaн]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано23.08.07 21:16



Титан от каде сте,
внимавайте с дозите на антималигноцита, да не се получи мозъчно възпаление, много е опасно.
Едвам чакам да дойде октомври и мама да е жива и здрава, да и направиме скенер, за да се види какво става .



Тема Re: До Borisнови [re: Boris.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано23.08.07 23:29



Борис, здравей! Как се чувства майка ти? Желая й успех в лечението!





Тема Re: До Borisнови [re: *jull**]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано24.08.07 07:11



За майка не мога да преценя дали е добре или е зле, на моменти е, състоянието и е стабилно засега.
Господ да ни е на помощ!



Тема Re: До Boris I stelaнови [re: Boris.bg]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 08:22



Моля да ми дадете инфо как да се свържа бързо с Продан Христов - не ми се започва химеотерапия , а лекарите искат да почвам таксол веднага. Моля да ми пишете тук или на renia@vcable.net.



Тема Re: До Borisнови [re: Boris.bg]  
Автортaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 12:01



Ние сме от Бс. По принцип дозите, които даваме са много малки и се увеличават постепенно всяка седмица. Въпреки това, обаче, когато започне период на разпад на туморните клетки цялата и глава отича, докато се тази умряла тъкан успее да се изчисти. Става бавно и е много болезнено. Повече ме притеснява, обаче цялата отпадналост на организма и. Вече почти не става от леглото, тъй като в момента отново е с хемоглобин под 40. За съжаление има рядка кръвна група и трудно намираме за кръвопреливане. А е важно да поддържаме показателите, докато стигнем терапевтичната доза. Това е засега. Ако има промяна ще пиша пак.



Тема Re: До Borisнови [re: тaнтaн]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано25.08.07 18:06



Много ви моля, кажете ми откъде мога да купя в момента това лекарство и колко ще струва.



Тема Re: До Borisнови [re: тaнтaн]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано26.08.07 17:18



Майка е на 27 капки в момента, и е доста отпаднала сащо вече, протича явно голяма борба, от време на време получава нещо като припадъци. Тантан емайл адрес, моя е bobo_za_radm@abv.bg .



Тема Re: До Borisнови [re: Boris.bg]  
Автортaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 10:03



Борис, писах ти на ел.поща



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 16:21



Пишете какво става с тези, които ползват лекарството. Предварително благодаря!

Поздрави!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Misho]  
Автортaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 16:07



С лекарството успяхме да изчистим тумора в главата (потвърдено от онколога, който бе крайно учуден, че действа), но за съжаление това не беше единствения проблем при братовчедка ми. Тъй като заради този тумор не можехме да даваме необходимата доза, с която да лекуваме основния рак, (който бе в стомаха) той продължи да се развива. Стигна се до запушване на червата и това беше фатално за нея. С огромна мъка на сърцето ви споделям, че преди 15 дни я изгубихме завинаги.... Много ми липсва!!! Имаше още толкова живот пред себе си и беше толкова жизнен човек! Но живота не е справедлив за всички. Жалко...
Друго в момента не мога да пиша. Но ще отговоря ако има въпроси.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: тaнтaн]  
Авторния (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 21:58



Моля Ви, пишете ми от къде го купувате.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ния]  
АвторAira (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 00:46



АНТИМАЛИГНОЦИТ
Продан Христов - Виена - 0043-6763-2529-50
Алекс Стоилов - в.Лекар - 0888/408624
Цена - 117 лв
- много противоречиви мнения



Това ти го копирах от тем тема в клуба.Ако имаш врем прочети я:

Редактирано от vesela.bg на 12.10.07 00:55.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ния]  
Автор tantan (непознат )
Публикувано12.10.07 20:40



При нас останаха неизползвани количества, така че ако на някой се интересува, да ми прати лично съобщение.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ния]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано12.10.07 20:56



Миличка, зная, че човек се хвърля в дълбокото, за да спаси близкия си.
Моля те прочети всичко за този препарат преди да си дадеш парите за нещо, което не знаеш какво е.
Аз специално съм доста скептична към този препарат и към ваксината на д-р Спартак Хаджиев Н88.
Ако беше нещо стойностно, според мен, щеше да е регистрирано като лечебно средство в Изпълнителната Агенция по Лекарствата.
А д-р Продан Христов не пожела да го внесе за регистрация! ЗАЩО???
Оставям на теб да избереш!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ket1234]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано12.10.07 22:19



Не е вярно.че не е пожелал.Отдавна е подал документи,но се пречи за регистрацията.А лекарството лекува.Ето аз съм жива и здрава.Има много излекувани.Потърсете Сдружение Антималигноцит и прочетете.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Stela]  
Автор ket1234 (много добър чов)
Публикувано12.10.07 22:56



Драга, Стела,
Това, че сте здрава и жива, и излекувана е прекрасно.
Желая Ви дълъг живот и много здраве, но има едно голяма но...
Документацията, която се представя пред ИАЛ - Изпълнителна агенция по лекарствата - трябва да съдържа необходимите за регистрацията изследвания, както и химичния състав на препарата /не мога да го нарека лекарство докато не е регистрирано/ както и монографии за провежданото лечение в рамките на изпитването му в болнична обстановка в разстояние на минимум 5 години.
Тези документи не са представени в Агенцията.
От там идва моето, така да се нарече, негативно отношение към него.
Ако препаратът е толкова добър, защо да не му се даде хим. състав /който може да се защити в патентното ведомство междувременно/, а се продава апокрифно само с обаждане в Австрия.
Как Ви дадоха точната дозировка?
Хвала на такива хора като г-на разработил нещо, което помага на болните, но ако то е стойностно, защо трябва да се крие хим. състав и да не може документацията, представена в ИАЛ да е пълна и препаратът да се регистрира?
Оставам с уважениеу към Вас, но този път реагирам като професионалист.
Същото ми е и мнението и за ваксината на д-р Спартак Хаджиев, която е БЦЖ ваксина, "омагьосана" от дъщеря му /сега/.
Просто страшно е когато се печели от нещастието на хората, които се хващат като удавник за сламка за всяко нещо, което би спасило живот.
Съжалявам, ако съм била много крайна.
Боже, колко много пъти се извиних тази вечер в клуба!!!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ket1234]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано13.10.07 22:54



Ако прочетете книгата на Продан Христов,която я има в сайта на Сдружението ще разберете,че са подадени всички необходими документи.В момента има група хора-адвокати и др. при Продан Христов,които се занимават с регистриране на лекарството.Дано успеят.Ако имате поне малък контакт с Продан Христов ще разберете,че е велик учен.Не мога да не величая човека на когото дължа живота си.Имам позната,която в момента пие лекарството и вече е по-добре,въпреки че е с разсейки в костите.Ако можеше да си служи с интернет щеше да пише в подкрепа на лечението с антималигноцит.Лошото е ,че много от хората,които са се излекували като че ли ги е страх да пишат.Знам,че не мога да ви убедя ,но и не мога безучастно да чета писанията против Продан Христов.Научете повече за него какво се прави в момента за регистрацията и тогава пишете.Не искам да звуча заядливо-просто пиша това,което знам и чувствам.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автордyнa (Нерегистриран)
Публикувано14.10.07 10:23



Здравейте,аз съм майка на момиченце на 4год.За нещастие моето слънчице има мозъчен тумор.След първата операция със съпруга ми се хванахме като удавници за сламка за лекарството което уж "лекува".Но уви малката изпи 8-9опаковки,за окола 4-5месеца.Първо нито получи обичайните симтоми,второ не и помогна(което беше най - важното)След като го пиеше толкоз време ,на контролния ЯМР имаше рецидив 4см.Правете сами изводите си.Желая здраве на всички.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ket1234]  
Автор paparosko (толерантен)
Публикувано14.10.07 21:26



ket1234,

Искаш ли наистина да разбереш отговорите на въпрос като:

Каква е истинската причина да се възпрепятства даването на ход на документите за регистрация, или по-точно защо НЯКОИ НЕ ЖЕЛАЯТ да се регистрира лекарството Антималигноцит?

Ако е така, няма нищо по лесно от това:

Прочети книгата: "Световната конспирация срещу здравето" на Д-р Атанас Гълъбов - един малкото доблестни и честни български лекари.

Препоръчвам я на всички да я прочетат за да получат поне малка яснота за същността на фармацевтичните машинации и умелото манипулиране на общественото мнение.

Бъди здрава!



Никога не казвай никога!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: paparosko]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано14.10.07 23:40



Моля ви да не подновяваме спора "за" и "против" Антималигноцита!
Всичко това е писано вече многократно. Ако прегледате темите в Справочника за Антималигноцита, ще намерите всичко това, което пишете в момента, вече писано там.
И след като се види какво е писано досега, ако някой има нещо НОВО да каже, да го казва. Ако няма нищо ново, едно и също няма да повтаряме!
И още нещо - тези, които са "против" да не нападат тези, които са "за".
Всеки има право на лично мнение.
А новите, които сега се насочват към този препарат, първо да прочетат старите разисквания и тогава да задават въпросите си, ако не са ги намерили там!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!


Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано17.10.07 21:45



Правилно.Само не съм съгласна да се пишат непроверени неща и по слухове.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Stela]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано17.10.07 21:50



Аз също, Стела!



Затова и напомням отново!
Моля тези, които са "против" да не нападат тези, които са "за" тази терапия.
Същото важи и обратно

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Антималигноцитнови [re: дyнa]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано17.10.07 22:02



Здравейте,
майка ми почина преди 15 дена (мозъчен тумор - глибластом 3 фаза). Антималигноцита не можа да и помогне, но симптомоте му се проявиха на 5ия ден, за жалост не можахме да стигнем да и дадем голямо количество от лекарството. Видях го как действа беше голяма борба. За жалост не успяхме, но ако го бяхме хванали 2 месеца по-рано може би щяхме да успеем, всеки сам прави избора си и борбата трябва да е до последен дъх.
Желая успех на всички хора, по-малко злоба и повече добро! До антималигноцит в момента прибягват хората отписани от официалната медицина, само това мога да кажа, затова има и неуспехи, в нашия случай не можеше да се извади целия тумор - беше на такова място че не можеше да се пипа, остатъците не позволиха да вземем голяма доза.
Успех!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано18.10.07 21:37



Много съжалявам.Моите съболезнования.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: tantan]  
Авторплoвдив (Нерегистриран)
Публикувано05.12.07 20:35



тарсим лекарството Антималигноцит . Вие казахте че го имате мойе ли да се сварйем с вас ! Благодаря !



Тема Re: Антималигноцитнови [re: плoвдив]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 22:48



Не съм казала,че имам лекарство.Може да ви го даде само Продан Христов.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: плoвдив]  
Авторtantan (Нерегистриран)
Публикувано04.01.08 20:23



Съжалявам, не съм влизала отдавна тук!
Да, имаме останал малко антималигноцит. Ако се интересувате все още пишете ми на е-мейл: moe_detstvo@abv.bg


П.П. Наистина не искам да предизвиквам нови спорове с поста си. Всеки сам решава и преценява какво да ползва. Истината е, че моето мнение се препокрива с това на Борис.бг. При нас лекарството подейства и имаше смаляване на тумора в главата, но времето не ни достигна, тъй като започнахме лечението твърде късно. Дано други да имат повече успех.





Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Авторquot;Aнтимaлиrнoцит (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 20:32



Антималигноцит -ПОРЪчВА СЕ ОТ АВСТРИА ПО ТЕЛЕФОНА ДОКТОРА СЕ КАЗВА ПРОДАН ХРИСТОВ.ПОЛУчАВАТЕ "Антималигноцит"ПО ПОщАТА И ЗАПОчВАТЕ ДА ПИЕТЕ ПО ЕДНА АМПУЛА СУТРИН И ВЕчЕР В НАчАЛОТО СЕ чУСТВАТЕ ЗЛЕ НО ИМА ЕФЕКТ;ИДЕЯТА НА"Антималигноцит" Е ДА СПРЕ ПРИТОКА НА КРЪВ КЪМ ТУМОРА И МЕТАСТАЗИТЕ И ТЕ ДА НАМАЛЕЯТ;ТЕЛ; НА ДОК .ПРОДАН ХРИСТОВ 00436767503230
УСПЕХ!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: quot;Aнтимaлиrнoцит]  
АвторKaлoянa (Нерегистриран)
Публикувано20.01.08 20:42



Скоро ли сте купували, защото е трудна връзката с него, на практика невъзможна



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
Авторiva (Нерегистриран)
Публикувано11.07.08 10:37



моля ви видях,че една дама е писала в началото на месец януари,че знае адреса във Виена на г-н Продан Христов. Моля ви ако някой може да ми помогне да пише



Тема Re: Антималигноцитнови [re: iva]  
Автор nelgina (ранена)
Публикувано11.07.08 11:33



Адресът му се съмнявам да намериш. Имам номера на телефона и факса му, на който звънях преди ок. 8-9 месеца. В клуба ни не е позволено да публикуваме телефони, така че ако желаеш да ти пратя това, което имам, се регистрирай да ти ги пратя на "Лични" или пусни и-мейл за връзка.



Животът е това, което ти се случва, докато кроиш други планове

Тема Re: Антималигноцитнови [re: nelgina]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано11.07.08 11:44



На няколко места има телефона и факса на Продан Христов, дори и в тази тема. Просто Ива да отвори и да чете темата на пълен преглед и ще го намери



Нема начин да нема начин!


Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор kavadot (непознат)
Публикувано12.07.08 22:46



Здравейте за първи път влизам тук и то защото имам проблем!
Миналата година оперираха баща ми от рак на стомаха /2 операции/.След операциите дали защото беше отпускарски сезон или по някаква друга причина но не му назначиха никакво лечение.Казаха му че всичко са изрязали и няма нужда.
Да обаче от 2-3- месеца го боли гърбът и при последната комисия на 10.07.2008 са му назначили лъчетерапия като явно от скенера са видяли метастази в прешлените на гръбнака.
Много четох за това лекарство и не знам дали на него би помогнало.Видях и сайта и че г.н Продан Христов вече не лекува.
Аз съм склонна да опитаме с това лекарство но как да го организирам.
Извинявайте за тъпо сигурно зададеният въпрос но съм адски притеснена и не мога да мисля нормално.
Надявам се че ме разбирате.
Дайте ми и малко повече инфо ако мога да намеря лекарството колко струва?/не че е от особена важност но за информация/



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор ianibot (непознат )
Публикувано15.07.08 13:35



Стела, баща ми е с тумор в мозъка и от днес започваме лечение с антималигноцит , бих искала да вляза в телефонен контакт с теб възможно ли е?



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: ianibot]  
Авторcтeлa (Нерегистриран)
Публикувано15.07.08 22:19



емейла ми е charasn@abv.bg



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
Автор djordjo7 (непознат )
Публикувано21.12.08 13:20



Здравейте,
Продавам една кутия от лекарството антималигноцит, закупено от д-р Продан Христов. Телефон: *****

Против правилата е поместването на лични телефони.
Контактите се осъществяват или на Лични бележки или чрез имейл.
И тъй като сте регистриран, моля да си изтриете дублирания постинг!


Редактирано от *jull** на 21.12.08 15:07.



Тема Google Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор djordjo7 (непознат )
Публикувано21.12.08 13:25



Здравейте,
Продавам една кутия от лекарството антималигноцит, закъпено от д-р Продан Христов. Телефон: 0899188389



Тема Re: Антималигноцитнови [re: djordjo7]  
Авториp.... (Нерегистриран)
Публикувано22.12.08 14:12



Моля пишете ми на sandra30@abv.bg искам да купя антималигноцита СПЕШНО МОЛЯ



Тема Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автор djindjur (непознат )
Публикувано22.12.08 17:25



Спешно имам нужда да си набвя лекарството "антималигноцит"!
Ако някой може да ми помогне с информация, откъде мога да си го купя или от кой, ще му бъда безкрайно благодарна!
atanasova.stefany@gmail.com
*****

Според правилата на Клуба, тук лични телефони не се изписват.
Имейлът е достатъчен за контакти.


Редактирано от *jull** на 22.12.08 17:47.



Тема да закупя Антималигноцитнови [re: djindjur]  
АвторHope (Нерегистриран)
Публикувано03.02.09 23:01



и аз искам да закупя Антималигноцит!
Ако на някой му е останало, моля, пишете ми на ivanovania@gmail.com



Тема Re: да закупя Антималигноцитнови [re: Hope]  
Авторplamen (Нерегистриран)
Публикувано14.03.09 17:11



И аз търся да закупя Антималигноцит. Ако някой има, моля да ми се обадите на тел. *****, благодаря Ви предварително.

*jull**: Тук телефони не се публикуват. Регистрирай се, за да ти пишат на Лични или остави имейл.

Редактирано от *jull** на 14.03.09 22:06.



Тема Re: да закупя Антималигноцитнови [re: plamen]  
АвторtediO1 (Нерегистриран)
Публикувано24.03.09 17:43



СПЕШНО ТЪРСЯ ДА ЗАКУПЯ "Антималигноцит"!
Ако някой има в наличност или може да ми помогне с информация, откъде мога да си го купя или от кой, ще му бъда безкрайно благодарна! СПЕШНО!!!
Благодаря предварително!



Тема Re: да закупя Антималигноцитнови [re: tediO1]  
АвторtediO1 (Нерегистриран)
Публикувано24.03.09 17:45



Дублиран постинг.

Редактирано от *jull** на 24.03.09 18:06.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
АвторVarna (Нерегистриран)
Публикувано28.01.10 20:36



Спешно ни трябва адреса на д-р Продан христов за наш близък от Варна. Няма време. Молим , изпратете адреса на:dnezy10@abv.bg Ще бъдем безкрайно благодарни



Тема модераторитеRe: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
АвторMoля (Нерегистриран)
Публикувано28.01.10 20:39



Моля, направете второ издание на темата - явно е препълнена.



Тема Re: Антималигноцит[Кирилицата]нови [re: ivaceda]  
Авторpetrov (Нерегистриран)
Публикувано11.02.10 10:56



е задължителна

Редактирано от bira_more на 11.02.10 15:13.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: petrov]  
Авторlosty (Нерегистриран)
Публикувано11.02.10 12:03



Това бяха координатите на Продан Христов във Виена,
но знаете, че публикуването на телефони е забранено.
Записах ги, така че който желае, ще му ги изпратя.




Редактирано от *jull** на 11.02.10 20:11.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: losty]  
Автор DDeli ()
Публикувано15.02.10 11:34



Някой успял ли е в последните седмици да се свърже с Продан Христов????



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автор kalina356 (непознат )
Публикувано15.02.10 23:08



Търся да закупя останали ви количества антималигноцит
e-mail: ola42@abv.bg



Тема Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: kalina356]  
Автор milen1972 (непознат )
Публикувано18.02.10 13:53



Продавам Антималигноцит 16 шишенца - 400 лв.
тел.********

Оставете мейл за връзка. Публикуване на лични телефони е забранено!

Редактирано от Buba67 на 18.02.10 16:37.



Тема Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: milen1972]  
Авторbiser (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 20:49



аз ги искам biserpp@abv.bg пиши ми да си разменим тел.

ако някои може нека ми прати тел на док. Продан Христов ще му бъда много благодарен



Тема Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: biser]  
Автор biserpp (непознат )
Публикувано19.02.10 19:05



biserpp@abv.bg
***********
защото очаквам да ми изтрият тел. оставям и имеил

Дано милен72 наистина има от препарата, ще се свърже с вас, стига да иска.

Редактирано от *jull** на 19.02.10 23:47.



Тема Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: biserpp]  
Автор krista_69 (непознат )
Публикувано22.02.10 14:12



ако е останало от лекарството,моля пишете ми marchelati@abv.bg!!!!!!



Тема Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
Автор biserpp (непознат )
Публикувано22.02.10 20:39



никои ли няма лекарство



Тема Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: biserpp]  
Автор krista_69 (непознат )
Публикувано23.02.10 07:29



надяваме се някой да се обади!



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
АвторAми... (Нерегистриран)
Публикувано23.02.10 09:22



А защо не се свържете директно с Продан Христов? Явно този обявен тук антималигноцит е вече продаден и човекът може и да не влезе повече във форума.



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: Aми...]  
Автор krista_69 (непознат )
Публикувано23.02.10 09:30



аз се свързах с Продан Христов,но в момента не произвеждат лекарството и незнаят кога ще започнат пак

,затова се надявам на хора,на които им е останало някакво количество,да пишат тук!



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
Автор daniOO (непознат )
Публикувано24.02.10 17:00



тьрся спешно да закупя антималигноцит ако на някои му е останало пишете на radoslav.dochev@gmail.com



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
Автор brokera (непознат )
Публикувано24.02.10 18:58



krista_69 кога се свърза със Продан Христов.



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: brokera]  
Автор biserpp (непознат )
Публикувано24.02.10 20:08



всички известни телефони са изключени или никои невдига на тях доста несериозно отношение към хора които имат животоспасяваща нужда от лекарството или държавата ни е смотана и нехае за лекарство или продукт които ще избута икономиката ни години напред

явно на никои от високопоставените ни управляващи не му е стигнало до главата това заболяване и затова демонстрират това нехаиство

ако някои има останали количества нака пише biserpp@abv.bg



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: brokera]  
Автор krista_69 (непознат )
Публикувано24.02.10 20:58



свързах се в понеделник,говорих с жена,предполагам,че е сестра му,но той приказваше отстрани ,каза,че незнае кога ще има от лекарството!



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
Автор brokera (непознат )
Публикувано24.02.10 21:35



На колко завършва номера на телефона.Колкото пъти набера номера който имам се включва секретар.



Тема ??Re:нови [re: biserpp]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано25.02.10 12:46



Що, бре? Питай Димитър Абаджиев, който е в дружеството за защита на антималигноцита на Почева.





Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: brokera]  
Автор krista_69 (непознат )
Публикувано25.02.10 16:39



номера завършва на 230,преди малко пак звъннах,отново се обади сестра му и каза НЯМА ЛЕКАРСТВО,НЕЗНАМ КОГА ЩЕ ИМА!на мен времето ми минава ,трябва да почна лъчетерапия(от която много се страхувам).......



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
Автор biserpp (непознат )
Публикувано25.02.10 20:20



колега прати ми тел. на имела biserpp@abv.bg имам спешна нужда от него



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: biserpp]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано27.02.10 18:52



Моя позната продава Антималигноцид-18 шишенца
Контакти-lily68@abv.bg



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: Лoли]  
Автор biserpp (непознат )
Публикувано27.02.10 22:42



пратих ти имеил с тел да се разберем
благодаря за съдеиствието



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
Авторbebebe (Нерегистриран)
Публикувано27.02.10 23:16



Моля пратете ми номера , който завършва на 230.Трябва ни спешно.Благодаря.Прилагам адрес: dgeorgiewa81@gmail.com



Тема Re: Купувам Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано27.02.10 23:30



И аз също ти пратих имейл дори имах обява по-надолу,че купувам но уви никой не ми отговори а ми трябва спешно!

Редактирано от UPORlTlA на 27.02.10 23:33.



Тема Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: milen1972]  
Авторzdr (Нерегистриран)
Публикувано28.02.10 13:05



Продаваш ли още лекарството, ако да пиши ми на емейла tihichko@abv.bg
за да се разберем за доставката и по какъв начин да ти платя.

Поздрави и Бог да закриля вашия мирен дом!



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
АвторTihichko (Нерегистриран)
Публикувано28.02.10 13:57



Привет, krista_69!

Едва ли е била сестраму, тя живее в Карлово. Обаждай се вечер между 21 и 22 часа българско време. Лично говорихме с него и ме увери,че докрая на този месец който изтича днес, 28.02.2010г.ще се разбере дали ще го произвежда или не. Довечера ще се обадя пак за да говоря с него.

Просто ваярвай..............



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: bebebe]  
Авторzabolen (Нерегистриран)
Публикувано28.02.10 20:17



Ако може да ми изпратите и на мен телефона на Г-н Христов.
vmg7@abv.bg



Тема Re:Телефона на г-н Христовнови [re: ivoinansy]  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано28.02.10 20:38



Здравейте приятели,ще съм крайно благодарен на всеки който ми изпрати телефона на г-н Продан Христов мейла ми е sonyo@abv.bg БЛАГОДАРЯ ВИ предварително и нека Бог ни опази!!!!



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: Tihichko]  
Автор daniOO (непознат )
Публикувано02.03.10 10:28



има ли яснота по въпроса с производството на лекарството.Tihichko осъществи ли връзка



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: daniOO]  
Авторbebebe (Нерегистриран)
Публикувано05.03.10 16:17



ХОРА,НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ !!! ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО КАКТО С ВСИЧКИ ДРУГИ ХОРА,НЕ СЕ ОТКАЗВАЙТЕ !!! ЩЕ СТАНЕ СЪЩОТО КАКТО С ВСИЧКИ ДРУГИ ОТКРИТИ ЛЕКАРСТВА ЗА ЛЕЧЕНИЕ НА РАК. ФАРМАЦЕФТИЧНИТЕ ФИРМИ НЕ ЖЕЛАЯТ ДА СЕ ЛЕКУВА РАК ЗА 1ООО ЛВ,ИСКАТ ДОСТА ПОВЕЧЕ ОТ ОНКОБОЛНИТЕ И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА. НИТО АНТИМАЛИГНОЦИД ,НИТО КОТЕШКАТА СТЪПКА НА ПРОФ.ИЛАРИОН ЯНЧЕВ ,НИТО ПЪК СТАВРИНОЛ ЩЕ СЕ ТЕСТВАТ ДА НЕ ГОВОРИМ ЗА ПУБЛИЧНО ЕКСПЕРЕМЕНТАЛНО ЛЕЧЕНИЕ С ПАЦИЕНТИ В ПОСЛЕДНА ФАЗА,КОИТО УМИРАТ И СА СЪГЛАСНИ ДА СЕ ПОДЛОЖАТ АКО Е ПОД ЛЕКАРСКО НАБЛЮДЕНИЕ. КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ,КОИТО ИМАТ ГОЛЯМА НУГДА ОТ ЧУДО !!!

ЧЕТЕТЕ ЗА Б17

Моля те да пишеш с нормални букви! На никого няма
да промениш мнението като "крещиш" с главни букви!


Редактирано от *jull** на 05.03.10 16:24.



Тема ИМА ЯСНОТА ЗА АНТИМАЛИГНОЦИТнови [re: daniOO]  
Автор UPORlTlA (непознат )
Публикувано05.03.10 21:35



Има яснота и тя е че няма да се произвежда вече докато не се регистрира официално в България.Говорих с Продан Христов по телефона.За мен това е неяснота какво ще става оттук нататък но УВИ това е горчивата истина.



Тема Продавам Антималигноцитнови [re: UPORlTlA]  
Автор katq_O1 (непознат )
Публикувано31.03.10 21:38



Продавам Антималигноцит 2 опаковки (20 броя) и 2 шишенца.
Телефон за контакт ******** / katq_petkova65@abv.bg

Редактирано от Buba67 на 31.03.10 22:08.



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: katq_O1]  
Авторkati (Нерегистриран)
Публикувано05.04.10 13:15



Ако може да ми изпратите и на мен телефона на Г-н Христов. МОЛЯ ВИ!!!sisly_80@abv.bg



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: kati]  
Авторkris (Нерегистриран)
Публикувано18.04.10 20:32



търся антималигноцит - 0896922981 - Елена



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: kris]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано19.04.10 19:56



Скъпа Елена имам 11 шишенца антималигноцит имам и ИСКАДОР - вероятно знаеш за какво се използва,ако ли не мога да обясня всичко
тел. ми е *******


Ленка, моля да оставиш мейл за връзка, може да ти оставят и бележка. Публикуването на лични телефони не е позволено

Редактирано от Buba67 на 20.04.10 08:30.



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: lenkatag]  
АвторBijeva (Нерегистриран)
Публикувано20.04.10 22:48



Моля, СПЕШНО купувам Антималигноцит. за връзка 0887 784876 или p.bijev@gmail.com



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: lenkatag]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано21.04.10 15:35



Моля Ви помогнете ми,тарся спешно да закупя от антималигноцида емейл:tan4ito_1987@abv.bg



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: Taня]  
Автор lenkatag (неуморна)
Публикувано21.04.10 18:25



Моите искрени извинения! НЕ ЗНАЕХ ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПУБЛИКУВАТ ТЕЛЕФОНИ! Ако някой има интерес да ми пише на адрес lenkatag@abv.bg



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: lenkatag]  
Авторзa Eлeнa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.10 15:05



за антималигноцит - съжалявам, не знаех за телефоните. имейлът е kpucmu@gmail.com - адресирайте за Крис или Галя



Тема Re: Продавам [Кирилицата]нови [re: milen1972]  
Автор Hristo Bogdanov (непознат )
Публикувано08.05.10 20:18



е задължителна

Редактирано от bira_more на 08.05.10 23:41.



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: krista_69]  
Авторico (Нерегистриран)
Публикувано09.05.10 01:28



molq vi za tel na Prodan Hristov. djcrisone1@abv.bg

Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 09.05.10 07:21.



Тема ??Re: Продавам Антималигноцит!!!нови [re: ico]  
АвторRadina (Нерегистриран)
Публикувано31.05.10 17:44



Някой успял ли е да намери антималигноцит? Много спешно трябва да закупя. Координатите ми са pmil@abv.bg



Тема Търся Антималигноцит!!!нови [re: Radina]  
Автор stanislava dimova (непознат )
Публикувано01.06.10 23:20



За мой близък роднина търся да закупя лекарството антималигноцит. Ако все още някой има останали количества или информация откъде в България или извън България мога да си го набавя, моля да се свърже с мен на e-mail: stanislavadimova@abv.bg.



Тема Re: Търся Антималигноцит!!!нови [re: stanislava dimova]  
Авторrustiv (Нерегистриран)
Публикувано02.06.10 14:52



rustiv@abv.bg и аз търся лекарството за свой много близък и обичан човек! моля ви, помогнете!!!!!!!!!!



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: katq_O1]  
Автор lana kostadinova (непознат )
Публикувано09.09.10 01:34



Здравейте!Не зная къде и до кого да пиша или звъня,за да се сдобия с антималигноцит.Баща ми е с карционом на стомаха и започва да се влошава-не знаем колко време има

Моля виако вие все още имате от лекарството или имате представа от къде мога да си го набавя ми пишете тук или на пощата :ianakk@abv.bg ili na skype:iana_22 Ще ви бъда много благодарна



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: lana kostadinova]  
Авторgalq (Нерегистриран)
Публикувано16.09.10 18:05



Търся спешно да закупя антималигноцит.За връзка office@kiss-express.com



Тема Re: Продавам Антималигноцитнови [re: galq]  
Автор daniOO (непознат )
Публикувано01.12.10 12:49



имам 5 шишенца от лекарството radoslav.dochev@gmail.com



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
Автор {Black_DeViL} (непознат )
Публикувано05.01.11 11:25



OKs a kak moga da si zakupq tova lekarastvo Aнтималигноцит ako moje nqkva informaciq dami daete

Кирилицата е задължителна!


Редактирано от *jull** на 05.01.11 17:37.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: {Black_DeViL}]  
Автор {Black_DeViL} (непознат )
Публикувано05.01.11 11:28



Za vryzka ili informaciq da mi dadete na mall vankata56893@abv.bg

ili na skype " madjuna " "Ku4e Prokleto "

Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 05.01.11 17:40.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: {Black_DeViL}]  
Автор tigar71 (непознат )
Публикувано13.01.11 22:10



имам близо 10 кутии с по 10 шишенца от антималигноцита купени лично от Продан Христов но за жалост при нас беше много късно



Тема Re: Антималигноцитнови [re: tigar71]  
Авторmirela (Нерегистриран)
Публикувано06.02.11 21:55



zdraveite iskam da popitam ot kade moje da se pora4a ili da se zakupi tova lekarstvo molqvi pomognete nqkoi ako moje da mi dade nqkakvi kordinati blagodarq vi predvaritelno

Кирилицата е задължителна! При необходимост изплолзвайте функцията КРЕДОР над прозореца за писане!

Редактирано от *jull** на 06.02.11 22:43.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: tigar71]  
Авторevelina (Нерегистриран)
Публикувано12.02.11 14:26



Здравейте tigar71, търся да закупя Антималигноцит. Ако все още го продавате пишете ми на evapee@abv.bg



Тема Re: Антималигноцитнови [re: tigar71]  
Авторevelina (Нерегистриран)
Публикувано12.02.11 22:14



Здравейте, tigar71 мобилният ми телефон е *****, моля ви се ако имате още това лекарство обадете ми се. Или поне, за да ми кажете адреса на Продан Христов във Виена, ще съм ви много благодарна!!!

Публикуването на лични телефони е против правилата на Клуба.
Може да оставите имейл или скайп за връзка.

Редактирано от *jull** на 12.02.11 23:08.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: tigar71]  
Автор asyamilkova (непознат )
Публикувано17.02.11 11:58



Пишете ми на е-майл asyamilkova@GMAIL.COM ! Предварително благодаря!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: asyamilkova]  
Автор Daooo (непознат )
Публикувано21.07.11 12:56



Продвам 4 опаковки Антималигноцит на др. Продан Христов , който е заинтерсован да пише.





Тема Re: Антималигноцитнови [re: Daooo]  
Авторidb (Нерегистриран)
Публикувано24.08.11 15:25



ако все още някой продава, търся да закупя от въпросното лекарство
както и информация относно неговото прилагане

ivan@benkov.eu



Тема Re: Антималигноцитнови [re: idb]  
Авторivaceda (Нерегистриран)
Публикувано24.08.11 21:53



Внимавайте с покупката на Антималигноцит. Продан Христов от 5 години е отказал да го изпраща на пациенти в България, заради кампания, предприета срещу него на високо равнище. Има реална опасност някой да спекулира и да Ви пробута нещо, което няма нищо общо с неговото лекарство.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: idb]  
Автор Ру ()
Публикувано24.08.11 22:34



Моля те, проучи го много добре преди да се спуснеш към него. Изключително спорно е. Има и други, по-добре документирани и по-успешни начини - виж първо и тях и тогава прецени.

Happiness is a state of mind.


Тема Re: Антималигноцитнови [re: Ру]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано25.08.11 15:50



Никъде го няма, аз преди много го търсих, но без резултат, просто няма смисъл.Дори звънях на Продан Христов в Австрия....

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: Антималигноцитнови [re: luckyluchano]  
АвторAнu (Нерегистриран)
Публикувано18.09.11 19:26



Ако, все още някой продава, търся да закупя от въпросното лекарство
и информация относно неговото прилагане .Моля за помощ!
Мейла ми е hhlina@abv.bg



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
Авторtenisa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.11 16:47



6te moje6 li da mi kaje6 adresa na tozi 4ovek i az imam bolen blizak,moliate ako ima6 adresa pomogni..!

Кирилицата е задължителна!

Редактирано от *jull** на 28.10.11 18:06.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: tenisa]  
Автор luckyluchano (мечтател)
Публикувано29.10.11 13:22



Лекарството вече не се предлага.Аз лично звънях и търсих Продан Христов, но без успех. Единственият начин е да го намериш от някой , който го е закупил отдавна, но да е все още годно! Аз опитах всячески да го открия, но не можах.УСПЕХ!

Чудесата се случват, ако повярваме в тях!


Тема Re: Антималигноцитнови [re: Aнu]  
Авторkrasiva (Нерегистриран)
Публикувано20.01.12 21:33



Ще кажа нещо, което не може да се докаже, че е истина и не може да се докаже, че няма нищо общо с истината. Но , според мен е с голяма вероятност да е истина.
Лекарството Антималигноцит (antimalignocyt) работи, но създателят му не е в час защо работи. Неговата логика е, че е заради активните съставки на божура и овчарската торбичка, но да би, ама не би.
Така и нама да разбере, горкия, въпреки всичките хора, които е спасил, защо работи.
Антималигноцитът работи заради една джаджа, която се използва при производството. Джаджата се нарича ултрацентрофуга и си използва за клетъчно фракциониране, тоест за разфасоване на клетките на божура и овчарската торбичка на съставните им части. В едно интервю споменава, че яко се е изръсил за американска с 100 000 оборота в минута, защото 12 000 му не вършила работа и утаявала само плътните структури.
Всъщност, когато започва изследванията си с клонирани клетъчни култури и плъхове, избира още от началото метода проба грешка. Грешката е била за сметка на повече от 300 опитни плъха, мир на душите им, и напасва нещата и с американската ултрацентрофуга, нещата изведнъж се отприщват.
Хващам бас, че мога да постигна същите полупосредствени резултати с комбинация от домат, краставица и диня. И това не заради "уникалните" им молекули.
Но има и един много важен извод, който може да се направи. Добрият онколог трябва да отчита мисленето на пациентите и тяхната любов към химията, която според повечето хора е пътят към здраве и вечен живот и още



Тема Re: Антималигноцитнови [re: krasiva]  
Автор megolina75 (Believer)
Публикувано20.01.12 21:37



А кой твърди, че това т.нар. лекарство действа?

Защото Си ме направил глава, а не опашка!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.