Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: До Borisнови [re: тaнтaн]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано23.08.07 21:16



Титан от каде сте,
внимавайте с дозите на антималигноцита, да не се получи мозъчно възпаление, много е опасно.
Едвам чакам да дойде октомври и мама да е жива и здрава, да и направиме скенер, за да се види какво става .



Тема Re: До Borisнови [re: Boris.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано23.08.07 23:29



Борис, здравей! Как се чувства майка ти? Желая й успех в лечението!





Тема Re: До Borisнови [re: *jull**]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано24.08.07 07:11



За майка не мога да преценя дали е добре или е зле, на моменти е, състоянието и е стабилно засега.
Господ да ни е на помощ!



Тема Re: До Boris I stelaнови [re: Boris.bg]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 08:22



Моля да ми дадете инфо как да се свържа бързо с Продан Христов - не ми се започва химеотерапия , а лекарите искат да почвам таксол веднага. Моля да ми пишете тук или на renia@vcable.net.



Тема Re: До Borisнови [re: Boris.bg]  
Автортaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано25.08.07 12:01



Ние сме от Бс. По принцип дозите, които даваме са много малки и се увеличават постепенно всяка седмица. Въпреки това, обаче, когато започне период на разпад на туморните клетки цялата и глава отича, докато се тази умряла тъкан успее да се изчисти. Става бавно и е много болезнено. Повече ме притеснява, обаче цялата отпадналост на организма и. Вече почти не става от леглото, тъй като в момента отново е с хемоглобин под 40. За съжаление има рядка кръвна група и трудно намираме за кръвопреливане. А е важно да поддържаме показателите, докато стигнем терапевтичната доза. Това е засега. Ако има промяна ще пиша пак.



Тема Re: До Borisнови [re: тaнтaн]  
Автор бoбъp (новак)
Публикувано25.08.07 18:06



Много ви моля, кажете ми откъде мога да купя в момента това лекарство и колко ще струва.



Тема Re: До Borisнови [re: тaнтaн]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано26.08.07 17:18



Майка е на 27 капки в момента, и е доста отпаднала сащо вече, протича явно голяма борба, от време на време получава нещо като припадъци. Тантан емайл адрес, моя е bobo_za_radm@abv.bg .



Тема Re: До Borisнови [re: Boris.bg]  
Автортaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 10:03



Борис, писах ти на ел.поща



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivoinansy]  
АвторMisho (Нерегистриран)
Публикувано27.09.07 16:21



Пишете какво става с тези, които ползват лекарството. Предварително благодаря!

Поздрави!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Misho]  
Автортaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 16:07



С лекарството успяхме да изчистим тумора в главата (потвърдено от онколога, който бе крайно учуден, че действа), но за съжаление това не беше единствения проблем при братовчедка ми. Тъй като заради този тумор не можехме да даваме необходимата доза, с която да лекуваме основния рак, (който бе в стомаха) той продължи да се развива. Стигна се до запушване на червата и това беше фатално за нея. С огромна мъка на сърцето ви споделям, че преди 15 дни я изгубихме завинаги.... Много ми липсва!!! Имаше още толкова живот пред себе си и беше толкова жизнен човек! Но живота не е справедлив за всички. Жалко...
Друго в момента не мога да пиша. Но ще отговоря ако има въпроси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.