Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Антималигноцитнови [re: *jull**]  
АвторBoris.bg (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 07:27



Jull,
лекуваме се само с китайската медицина и антималигноцит.
С китайската медицина се лекуваме в едно кюстендилско село. Човека там обаче действа много и на психиката.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор *jull** (())
Публикувано12.06.07 14:49



Дай някакви координати на "Лични" за този лечител! Имаш ли представа откъде владее китайска медицина? Имам предвид, че самите китайци дълги години се обучават в специализирани учебни заведения. Затова се учудвам, че има познания и умения... Но щом ви помага, това е важно! А това, че действа добре на психиката е най-важно! Стискам палци всичко да върви все по-добре!





Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторEisgarten (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 16:11



Борис,
Да сте живи и здрави - дано майка ти да оздравее и да сте много щастливи заедно!!!
Много ме зарадва и обнадежди с резултатите при вас! :)

Аз вече поръчах антималигноцит и предполагам, че след няколко дни ще започнем лечението на мама с него.
Лекарите не са ни казвали срокове, само един от тях спомена, че при този вид тумори (глиобластом) е постижение, ако се стигне една година. Опитваме се обаче да не мислим в тази насока, а да действаме.

Много ме озадачи с изказването за млякото и яйцата. На нас ни казаха да даваме "коктейл" от едно сурово яйце, малко прясно мляко и мед. Цяла седмица мъчих мама с него... Тя обаче го пиеше със все по-голяма неохота и временно спрях мъчението. Защо не трябва да се пият яйца и мляко? Няколко души ни казаха да се пие сурово козе мляко. Знам, че то е най-близкото до майчината кърма и за него съм по-склонна да настоявам.

Досега мога да дажа, че Господ ни помага - бях поразена от това, което се случи след маслосвета (и може би след помазването с масло от кандилото при гроба на отец Серафим в Руската църква в София). Наистина, вярата и положителните нагласи са много много важни. След маслосвета мозъчният оток спадна значително, а три дни след това лекарите изненадващо успяха да извадят целия тумор - нещо, за което твърдяха, че е невъзможно.


Опитваме се да го издирим този човек с китайската медицина. Мама е в Дупница и дето се казва, селото ни е "на път". Ако е удобно, прати негови координати. eisgarten@yahoo.com

Продължавай да пращаш добри новини!





Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано12.06.07 17:48



разкажи за този маслосвет
трябва ли предварително записване
какво точно представлява



Тема Re: Антималигноцитнови [re: kattt_1]  
АвторEisgarten (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 19:59



Маслосветът е едно от църковните тайнства (каквито са кръщението и църковният брак например).
Той представлява една по-дълга молитва, при която свещеникът приготвя специално масло за помазване на болния. Необходима е предварителна уговорка със свещеник. В която и църква да отидеш, свещеникът ще ти обясни какво да донесеш за молитвата - жито, хляб, вино, олио и клечки с памук на краищата. Най-важното обаче е да отидеш с много вяра на молитвата, да пристъпваш с вяра и при помазването на болния.

Дано Бог да помогне на всички ни!

Повече за маслосвета:
http://www.pravoslavieto.com/docs/Tainstva/sv_maslosvet.htm

http://www.sveta-petka.com/maslosvet.htm



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано12.06.07 22:06



В описанието към лекарството антималигноцит Продан Христов пише да не се консумира прясно мляко.Чела съм,че прясното мляко храни рака.Не съм пила мляко от 1 година и 3 месеца.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: *jull**]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано13.06.07 00:16



*jull** li4ni danni moga da ti dam, no ne tuk(predupredili sa me izri4no da ne mu davam dannite) za6toto edvam poema i sega horata. Praktikuva kitajskata medicina ot 10 godini.
Ti v koe naseleno mqsto se namira6.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор puse (непознат )
Публикувано19.06.07 21:05



Искам да купя от това лекарство но не знам как и от къде ако някой може да ми даде адреза да поръчам или има да ми го продаде ще съм благодарна .Благодаря



Тема Re: Антималигноцитнови [re: puse]  
АвторEisgarten (Нерегистриран)
Публикувано20.06.07 09:40



Аз се свързах с Продан Христов чрез сдружението "Антималигноцит". Обадих се по телефона и ги помолих да ми дадат някакви координати на този човек. http://www.malkiobyavi.com/cell/sdruzenie.php



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
Автор puse (непознат )
Публикувано20.06.07 11:17



Благодаря ще се опитам да се свържа и аз.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.