Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Антималигноцитнови [re: Eisgarten]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано01.06.07 23:21



Eisgarten, човека който лекува с китайската медицина се намира в село Гърляно.
Много е добър, ако решите да ходите там той първо ще иска да ви види и да прецени дали може да помогне.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
Автор kattt_1 (минаващ)
Публикувано02.06.07 00:23



колко често трябва да се ходи при този лечител-
Аз съм от Велико Търново и ми е много далече.Дали по телефон няма да можи да се направи нещо.Как точно лекува той.
Изпрати ми телефона му на лични бележки



Тема Re: Антималигноцитнови [re: dimi77]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.06.07 00:33



Дими, едно от условията за прием на Антималигноцит е да не се провеждат други терапии. Вие сте на химиотерапия, така че Антималигноцита не можете да го вземате на този етап. Трябва да спрете химиотерапията за да започнете с него. Това е трудно и много отговорно решение. И още нещо, ако спрете химиотерапията, а не успеете веднага да се снабдите с Антималигноцит, да не стане прекалено късно?

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Редактирано от vesela.bg на 02.06.07 00:37.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.06.07 01:24





Знам, че това което ви предлагам да прочетете ще разбуни духовете. Това е заключена тема от миналата година. Аз лично не се гордея с тази тема. Но ние сме разисквали Антималигноцита и вие имате право да прочетете тези разисквания. Моля ви да не обръщате внимание на по-грубите постинги. Въпреки това тук има доста ценна информация. И тази информация ще е от полза за хората, започнали лечение с Антималигноцит или обмисляйки този вариант.
В никакъв случай не искам да ви обезкуражавам. Надеждата умира последна и ние ще се борим докрай с всички сили и средства.
Моля ви само да не подновяваме стара дискусия - голяма част от участниците в тази тема не влизат във форума по свои си причини!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 16:56



При химиотерапия не може да се взима антималигноцит,безмислено е.Трябва да минат 6 месеца от химиотерапията.Така че тук не стои въпросът за избор между двете.Колкото до за и против антималигноцита имам доста добър поглед.Първо лечимостта при по -тежки случаи е под 70%,а при най-тежките под 50%.Когато обаче човека има 1 месец живот или по-малко шанса е много малък,защото органите са много увредени.Това е в случай,че се пие.Ако обаче се регистрира и започне да се прилага венозно и под лекарско наблюдение шанса е доста по-голям.Чела съм доста от отрицателните мнения и при повечето случаи хората са го приемали малко време ,през устата и са били в последна фаза.Мога да пиша още много по въпроса като изказвам мои собсвени наблюдения както върху мен така и още 2 случая ,които съм наблюдавала.Стигнах до извода,че за да има по-добри резултати лекарството трябва да се взима венозно и под лекарско наблюдение ,а това може да стане ако се регистрира в България.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 17:42



Весела ,изчетох това ,което е писано по-рано и за да не си помисли някой,че съм дистрибутор или рекламирам лекарството,защото ми е платено ще отговарям сам о,ако някой ме пита нещо или иска помощта ми.Твърде радостна се чувствам от излекуването за да допусна някой да се кара с мен и да ме обижда.Всичко хубаво.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано02.06.07 18:02



Знаех си, че така ще стане

Спокойно можеш да коментираш. Затова и призовах всички, които имат някакъв опит с Антималигноцит да пишат тук, а не на лични имейли. Защото всяка информация е ценна и всички се нуждаем от нея. Както писах - не искам да обезкуражавам никого, нито пък да давам напразни надежди. В тази тема има опита на една жена с Антималигноцит, започнат много късно /което потвърждава думите ти/, че е слабо ефективен в крайни стадии на заболяване.
Аз лично зная за дете с тумор в мозъка, което се лекуваше с Антималигноцит и тумора беше овладян /може би защото не беше провеждана химиотерапия при него/.
Затова пишете....Не си мислете, че нас не ни интересува....Това че в тази тема сме си разменяли по-остри реплики не означава, че отричаме Антималигноцита.
И повода да пусна линка от тази тема донякъде е и апел към вас, по-новите членове на клуба, да не стигаме до такива агресивни постинги при обсъждането на дадени препарати. А да ги обсъждаме спокойно и разумно /без да си показваме характеровите особености/ така че да помагаме на хората в правилния избор на тяхното лечение. Защото този клуб е за взаимопомощ - не само на нас, пишещите тук, но и на всички, които четат, но по свои си причини не пишат!

Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано02.06.07 19:47



Благодаря за хубавите думи.Толкова лоши неща прочетох против Иваседа и Продан Христов,че се почувствах много зле.Говорила съм доста с Продан Христов.Той е много коректен човек.Една моя позната -лекарка се е виждала лично с него във Виена.Дъщеря и живее там и покрай моето лекарство се запознаха с него.Отзивите им са много хубави.Мога много да пиша ,но едва ли ви интересува моето мнение за човека.Важното е ,че лекарството му ми помогна.Вече минаха една година и 2 месеца от началото на приемането му и се чувствам отлично.Можех отдавна да пиша,но ме спираше факта ,че хората не вярват и говорят лошо,когато някой подкрепи лекарството.Моя позната,която в момента се лекува с Антималигноцит е говорила по телефона с Йорданка Атанасова ,живееща в момента във Виена-излекувана през 1998г. от рак на гърдата с антималигноцит.Та тя и е казала,че бучката е намаляла при нея ,но не е изчезнала напълно.Лекарите и казали,че се е капсаловала.Ето вече 9 години е живаи все още отговаря на телефон 004369919663978-във Виена.При всеки е различно.При моята позната-Емилия,бучката на гърдата се вижда не само опипва.Все още не е намаляла,но е променила цвета си,твърдостта си и вече не нараства.Тя обаче е в по-напреднал стадий и лечението ще е по-трудно.Редовно ми се обажда.Ще ви казвам как върви лечението и.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано02.06.07 20:25



Ако не беше толкова тъжно, сигурно щях да се посмея!

Не мога да повярвам на очите си, лично г-жа Vesela.bg призовава към спокойно, благоразумно и ТОЛЕРАНТНО(!?) обсъждане на една тема, заради която преди година време същата тази особа едва не ме натика на кучето в з.....а.

Обвини ме, че съм платен агент на Продан Христов и Сдружение
Антималогноцит, в момент, когато аз просто отчаяно се борех за живота на съпруга си.

А бре, мадам, откога си станала толкова сговорчива и откога в този форум е станал модерен тонът на търпимост и зачитане мнението нa инакомислещите !?
БРАВО, БРАВО, ВСЕ ПАК !!

Лично г-жа модераторката взела участие в обсъждане на темата за "презряното" лекарство Антималигноцит.

Г-жа, как така не си изтрила написаните хвалебствия тук за Продан Христов и лекарството му? Както има нахалството и простотията да изтриеш писаното от мен преди година, а заради онова, което не изтри, ме обяви за "персона нон грата" тук, в клуба, заедно с болката ми заради загубата?!


Току-виж си решила и да се лекуваш с него - презрения антималигноцит....
Е, да, на време то са изгаряли на клада заради твърдението, че земята се върти... А после всички взели вкупом да повтарят, че тя все пак се върти...

Кой знае, някой ден може би тъкмо тук ще се чуе апел в защита на лекарството, в защита за създателя му, кой знае, може би точно г-жа модераторката ще стане начело на този апел, и , кой знае, може би даже ще се отрече от отрицанието си (тя май вече се отрича от него, така ми се струва...), и тъкмо г-жа модарторката може да стане най-пламенна защитничка на антималигноцит и Продан Христов?! Кой знае!?

Дано този достоен човек да е жив, да види и чуе това.

И все пак мен лично от тази г-жа малко нещо ме е гнус...

Редактирано от ivaceda на 02.06.07 20:33.



Тема Re: Антималигноцитнови [re: ivaceda]  
Автор ivaceda (Нужна е вяра)
Публикувано02.06.07 20:42



И още нещо бих могла да споделя сега тук.

Аз лично имам координатите на Продан Христов във Виена. Има адреса му и телефонния му номер.

Преди по-малко от месец помогнах на едни отчаяни хора, чиято майка е с тумор на мозъка, като съпруга ми, да се свържат с него.

Помогнах им с радост, че мога с нещо мъничко да бъда полезна на едни отчаяни хора да се борят за живота на близкия си човек, както аз самата отчаяно се борех преди година.

Дай Боже те да имат повече успех от мен, дай Боже майка им да има повече късмет от моя Васко!!!

Те се свързаха с Продан Христов - нещо, което не много хора сега могат да направят, благодарение на мен, и аз съм щастлива от това.

Пожелавам ви успех, М. и Б. - ако четете това!!!
Пожелавам на скьпата ви майка да оздравее!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.