Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 07:47



Весела бг нямам нищо против да говоря във форума,но никой нищо не е питал.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Stela]  
АвторBoris.bg (Нерегистриран)
Публикувано30.05.07 10:41



Аз ти писах email, на адреса който си оставила.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Stela]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано30.05.07 13:09



Имах предвид да си разменяте инфото тук, а не на и-мейл. Така повече хора ще имат това инфо. Все пак тук доста се е говорило за Антималигноцита преди време, признавам повечето са негативни мнения. Положителните отзиви бяха повече като рекламни мнения от втора и трета ръка /някой чул, че някой го е ползвал и някой му казал, че някой се излекувал/. Та нас такова инфо не ни грее, та затова помолих / и Борис обеща/ да пише за резултати от използването на препарата. Ще ни бъде в голяма полза споделения опит.
Но както си решите



Нема начин да нема начин!
Животът виси не на косъм, а на връзки!

Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
Автор Boris.bg (непознат )
Публикувано30.05.07 21:30



Така е, обещах и ще пиша. Нищо че не сам аз до майка ми а е сестра ми, тъй като живея в София, но се прибирам всяка седмица.
Весела, прочетох ти и мнението за китайската медицина (в живота има много "АКО") - мога да ти кажа че на майака ми я прилагат вече две седмици, аз се удивлявам всеки пат като се прибера, тя е по-добре и по-добре(да не ме чува дявола), а докторите преди 15 дена като я изписаха и даваха 4-5 месеца живот. В нея има много живот и я виждам как се бори.
Антималигноцита са го почнали от днес, трудно беше да намерим невролог, който да я наблюдава, но намерихме.
Няма начин да няма начин

!
Успех на всички и ще пиша.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: vesela.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 08:48



Какво повече да напиша от това,че на мен ми помогна.Вярно е ,че няма излекувани да пишат във този форум.Ако обаче влезнете в саита за Антималигноцит ще намерите имената и телефоните на излекувани хора.Аз в началото също не вярвах.На моя позната и останаха 5 опаковки от мъжа и,който ги получи 1 седмица преди да почине и не можа да ги пие.Та аз реших след като така и така ги имам да пробвам.Бях наистина изумена,когато на 10 ден бучката беше намаляла ,а след още 5-6 дена се напипваше съвсем малко в основата.Сега няма абсолютно нищо.На кого да вярвам-на себе си или на тези,които пишат без да са пробвали.Ходих на преглед и съм абсолютно здрава.



Тема Антималигноцитнови [re: Stela]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 08:52



Между другото преди да започна лечението говорих по телефона с излекувани от списъка.Въпреки че те потвърдиха излекуването си и описаха как е преминали лечението,не повярвах докато не опитах сама.



Тема китайска медицина @Google Re: Антималигноцитнови [re: Boris.bg]  
АвторStela (Нерегистриран)
Публикувано31.05.07 08:58



Не съм получила email.Адреса е charasn@abv.bg



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор Eisgarten (непознат )
Публикувано01.06.07 15:58



Да си жива и здрава, Стела! Дано наистина лекарството да помага! В понеделник майка ми претърпя трета мозъчна операция и слава на Бога - операцията мина добре! Мога да кажа, че Господ направи чудо - лекарите успяха да извадят целия тумор, въпреки че преди операцията твърдяха, че това е невъзможно. Преди операцията обаче направих на мама маслосвет. Свещеникът ми каза да я помазвам седем дни. При предишната операция лекарите махнаха кост от черепа и всъщност мозъкът е непосредствено под кожата. На шестия-седмия ден от помазването там, къде липсва коста се получи хлътване от около 1 см. Много се изплашихме какво става, лекарите не ни обясниха. Два дни по-късно операцията беше направена и лекарите бяха безкрайно учудени от това, че са успели да махнат тумора, при това без проблем. Така че, горещо препоръчвам и МАСЛОСВЕТ - най-силното лекарство на Църквата срещу тежки болести!
Борис, ние също живеем близо до Кюстендил. Къде се намира този човек с китайската медицина. Поздрави на всички и до скоро!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: Cтeлa]  
Автор dimi77 (непознат )
Публикувано01.06.07 17:21



Здравей Стела!
Опитах в Google , но не намерих начин как да се свържа с Продан Христов.
Темата ми е Pomosht!!!.Моля те прочети и ако има начин помогни ми да се свържа с Продан Христов.Благодаря ти предварително!



Тема Re: Антималигноцитнови [re: dimi77]  
АвторCтeлa (Нерегистриран)
Публикувано01.06.07 22:06



Пиши на емейл charasn@abv.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.