Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:46 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: nelidz]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано16.01.07 13:49



Изчакайте малко с тази бучка, нека закрепне още малко пък тогава правете биопсия. Нали слагате ваксина, ако е нещо такова, да се надяваме че ще го блокира, нали ваксината това прави.
Радвам се за вас, дано овладеете процеса



Нема начин да нема начин!

Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: vesela.bg]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано16.01.07 17:28



Весе, надявам се да го блокира.Доц.Филипов каза, че действа на всички ракови клетки в организма.И не ми се иска да го боцкат, стига му по 2-3 пъти на ден.Ти как си? Имаш ли си сега лекарства?Как върви лечението при теб и как се чувстваш? Бодрия дух го усещам, но въпреки това





Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: nelidz]  
Автор........... (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 13:55



здравей Нелиц, би ли описала какви проблеми имаше татко ти с очите преди да разберете за метастазите. майка ми казва че я "глождят" очите /все едно има песъчиники/, при вас имаше ли такова нещо?



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: ...........]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано23.01.07 14:05



Проблемите с очите открихме след откриване на метастазите-аз забелязах едно бяло петънце върху ириса, което си стои от много време.Баща ми отказа да чете вестници и да гледа телевизия, което е нетипично за него-много обича да чете и новините не ги изпуска.Сподели, че много му се напрягат очите и го болят.Неврологът, който следи състоянието поиска да му се даде инфо за очните дъна, без да съм му споделяла за тези проблеми и така се установи.От някъде май съм чела за вашия или подобен случай, обърнете се към очен лекар за консултация.Дано всичко е наред!



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: nelidz]  
Автор........... (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 14:13



много благодаря зза бързия отговор!здраве и успех!!!



Тема do nelidzнови [re: nelidz]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 10:36



Привет!Толкова добре ми стана като прочетох че има някакво подобрение при вас! Знам какво е - в такива моменти вече и ние се радваме като на татко нещо му се дояде и тичаме да търсим...Радваме се на толкова елементарни неща...:-) Прочетох че давате на баща ти доста неща за подсилване на организма. Татко не става от леглото и затова ми се струва че трябва и ние да му даваме нещо , че страшно е остлабнал. Той пие само лекарства - аулин, долтард, течен аналгин и парацетамол, тъй като всеки ден вдига температура по няколко пъти..Направихме една рецепта с алое и вино и пие по няколко пъти на ден преди ядене.Искам да попитам дали можеш да ни посъветваш какво още да му даваме? Искам да му се върне апетита и да го подсилим малко...Освен алоето и лекарствата - нищо друго не взима...:-(



Тема Re: do nelidzнови [re: hope]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано25.01.07 11:23



Здравей!Всичко с добавките и витамините е индивидуално, на едни хора помагат едни,на други хора-други.Бих те посъветвала да му давате протеини.Ние първоначално давахме някави немски май,млечни, но бяха скъпички.Сега сме купили на биогейм с креатин, има с вкус на ягода, ванилия, банан, като шейк стават и струва около 8-9лв.Алоето знам, че действа добре.Давайте му да пие чайове с мед.Брат ми май е купил креатин на таблетки, има свойството да извлича цялата енергия от поетата храна, нещо такова.БАща ми се влоши, май някакъв стомашно-чревен вирус и доста време не му минава.Не иска да яде, да пие , по много мъничко и е много нервен.За тази цел взел креатина.Вчера един невролог казал, че може да пие глюкоза, вместо да го боцкат, за да не се обезводни в неговото състояние и т.н И че не е страшно, нали казат, че тя храни раковите клетки, в една банка имало малко количество.Знам, че албумина действа подсилващо на организма.Знаеш ли като направя една равносметка сякаш от както започна да пие ферментал на фирмата еси, това са витамини с алое, който действат на ниво чревна флора, започна да се храни по-добре.Но не мога да бъда сигурна на 100%.Сетих се, че бирената мая действа възбуждащо на апетита в по-голямо количество..ЗАщо има температура и от какво баща ти? Някакъв процес ли?Пиши.И дано поне с мъничко да съм била полезна.



Тема Re: do nelidzнови [re: nelidz]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 11:52



Благодаря за бързия отговор..Температурата татко я има от средата на ноември - по цял ден се борим с нея, какви ли не антибиотици изпи по препоръка на личния лекар, но никакъв ефект...Вдига я по часовник всеки ден...Аз писах за нея във форума - мисля че идва от някакъв туморен разпад или нещо подобно..Така и не разбрах това какво точно означава и не може ли да бъде спрян този процес...Така че си живеем с нея и тя му изпива силите направо..От нещата които изброи, може би да пробваме да му даваме такива витамини, бирена мая ( тя какво представлява и как се приема?) и може би някакви протеини ? Тези неща от нормалните аптеки ли се купуват? Надявам се баща ти бързо да се подобри и пак да започне да се храни!!:-)



Тема Re: do nelidzнови [re: hope]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано25.01.07 12:03



Спомням си, че и преди татко ти вдигаше температура и в палеативни грижи я бяха овладяли, но после беше писала , че във вас отново се случва.Моят баща също вдигаше два месеца температура и знаеш ли как изчезна-започнахме да му даваме спиртен извлек от чесън и до сега си го пие .Ти тогава май каза, че татко ти има проблем със стомаха.Наистина тя изпива и изтощава.Знам, че не е много добре да с едава редовно и често течен аналгин, от болницата една сестра също го потвърди.СЕга за витамините-ферментала го няма в повечето аптеки, може би защото не е известен и не се купува.Можеш да си го поръчаш и ще ти го доставят.Бирената мая е на таблетки.Купете на фирмата Сома-тя е немска и по-добра-обикновено се приема 3х 2, но за по-бързо действие и възстановяване може и 3х 5-6, стига да може да гълта толкова хапчета.Аааа сега се сетих нещо много полезно-можеш да купиш пшеничен зародиш ,продава се в обикновени хранителни магазини, големи вериги хипер маркети, дава много енергия и подсилва.РАзбит в кисело мляко или в сок.Можеш да даваш мюсли и овесени ядки с млекце.Пиши какво му харесва и как ги възприема! Късмет и да пишеш редовно!



Тема Re: do nelidzнови [re: nelidz]  
Авторhope (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 12:34



Къде я имаше рецептата за спиртния извлек - помня че я бях виждала на много места, но сега не мога да се ориентирам....Май ще е добре да пробваме все пак - може да се съгласи да пие след като е направен от естествени продукти.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.