Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:48 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: nelidz]  
Авторgdacheva (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:02



Моля,даите ни повече информация за ваксината,която помага при метестази в мозъка!Имаме спешна нужда!Къде може да се направи?



Тема Re: Много метастази в мозъканови [re: wallent]  
Авторgdacheva (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:07



Много те моля,можеш ли да ми дадеш повече информация за тези ваксини,къде могат да се направят?



Тема Re: Много метастази в мозъканови [re: здp1]  
Авторgdacheva (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:09



Къде можем да открием този доктор,за да се консултираме с него за тези ваксини



Тема Re: ВАКСИНИнови [re: nelidz]  
Авторgdacheva (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 21:23



Много те моля,можеш ли да ми дадеш координатите на този доктор за ваксините



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: gdacheva]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано13.01.07 22:44



Не е нужно да пишеш пет постинга с един и същи въпрос, ние четем всичко и някой ще ти отговори. Но и на нас ни писва понякога да отговаряме на въпроси, които ги има във форума и с малко четене ще намериш това, което те интересува.
Не ни се сърдете хора, все пак и ние сме хора, провеждащи активно лечение и не винаги сме в кондиция

Ето например аз в момента съм с болки след вливане и ровя да намеря нещо, за да ти го дам за твое улеснение


Прегледай цялата тема на пълен преглед - тук има всичко за доц. Филипов.

И знайте хора - лесни и готови отговори няма. Всеки сам за себе си трябва да намери лечението за себе си....То е индивидуално за всеки.

Ако първо влезете в "Справочника" който е закован най-горе на първа страница за ваше улеснение, ще намерите отговорите на всичките си въпроси - за хранителните добавки, за натанала, за лекарствата, за страничните ефекти от химиотерапиите, за различните диагнози.
Тук се опитваме да систематизираме максимално повече полезна информация за всички новодошли, не да повтаряме едно и също.
Моля ви хора, възползвайте се, иначе трудът ни отива на вятъра

Нема начин да нема начин!

Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: gdacheva]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано15.01.07 10:27



Здравей!Весето ме е изпреварила вече

Тел на доц.Филипов 0887837299.Обадете му се, уговорете си час и с цялата документация отидете при него.Предполагам, че ще назначи лечение като при баща ми-две ваксини-верораб и имовакс полио.Първата по една четири поредни дни, следващите седмици по една от двете.В момента са изчерпани количествата.Но около 20.01 се очаква доставка от Франция в Търговска лига-единствения вносител на верораб за страната.МОже да опишеш повече за вашия случай, как откриха, в какво състояние е болния, колко метастази има и т.н Аз съм писала доста постинги, можеш да ги прочетеш и ако желаеш да обменяме инфо на лични бележки.Успех!



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: nelidz]  
Авторgdacheva (Нерегистриран)
Публикувано15.01.07 12:55



Много ти благодаря за телефона на Филипов!Майка ми преди година и половина е оперирана от рак на гърдата.Май 2006г. откриха метастази в белия дроб,а ноември и мозъка.П-р Брусарски беше на мнение,че трябва оперативно да се отстранят по-големите тумори в мозъка,а по-малките да се лекуват с химеотерапия.Майка ми не се съгласи да се оперира и сега пие билките на Димитър Куцаров,който дава големи надежди.Още сега ще позвъня на доц.Филипов,за да разбера дали може да помогне.Още веднъж благодаря!



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: gdacheva]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано15.01.07 13:55



За нищо.Нали за това сме тук да си помагаме и да се подкрепяме.Пиши ми какво ти е казал.При нея колко са метастазите.Има ли главоболие,повръщане, мозъчен оток, какви са й оплакванията?ЗАщо не се е съгласила? Всеки има право на избор в крайна сметка.При нас няма шанс за оперативно отстраняване, защото са много.Можеш да се регистрираш и да си разменяме бележки.



Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: nelidz]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано16.01.07 00:41



Мила, размяната на бележки и добър начин за комуникация, но не помага на всички останали

А ние затова сме тук нали, да си обменяме инфо. Моля те дръж ни в течение как се развиват нещата при вас със започналото лечение с ваксините. Това е полезен опит. Засега доколкото знам, само вие се лекувате с тези ваксини и хубаво би било да знаем как протича...

Нема начин да нема начин!

Тема Re: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕнови [re: vesela.bg]  
Автор nelidz (минаващ)
Публикувано16.01.07 10:57



Разбира се, че ще ви държа в течение.И го правя.А за личните бележки да не се повтаряме и да не ви досаждаме в някои моменти.Ваксините според нашето семейство действат, но бавно.Нужно е време да се натрупат в организма, поне около месец.Налагахме и два пъти къртица.Има подобрение както писах.Няма от какво друго да е.В неделя се разхождахме 6 пъти,вече сам иска да става и да стои поне малко изправен,което е голяма радост.Движи си добре дясната ръка, която беше неподвижна,както и десния крак, който влачеше.Само малко го боли кръста, някой да даде съвет за него.Вечер го мажем с мас и сол за загряване.Вече помни повече.Не може да смята и бърка цветовете понякога.МНого е любвеобилен, особено спрямо мен.Вече няколко дни иска да слуша новини.Не гледа, че се напряга много, а нали има проблем с очите.Има добър апетит.Месо не му се яде от месеци.Но в неделя вечер ми каза искам пилешка пържола и аз веднага търча да купя.С такава охота си я хапна, такова едно хубаво ми стана на душата.Пие антибиотик заради кашлицата и тавипек.НО май от днес спираме антибиотика.Взима витамини ферментал по препоръка на невролога.И от време на време жен-шен и омега 3, но нещо много трудно приема лекарствата.Пие отвара от черен оман, змийско мляко.КУпих и ранилист.Чай от кантарион, мурсалски чай.Протеини за подсилванеПродължаваме с дексаметазона 2 ампули сутрин и две вечер.Има една бучка на врата, зад ухото с големина колкото монета от 1лв.Тя ме притеснява много.МОже би биопсията е най-доброто нещо,което може да се направи за него.Нали е в къщи, лекарите идват в къщи да го преглеждат, а тя се прави май само в болница.ДАно е възпаление на лимфен възел, но вече 2 седмици си стои и не мърда.ПОмогнете ми






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.