Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спартак Хаджиевнови  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 21:10



Здравейте,може ли някой да ми даде повече инфо за кабинета на Спартак Хаджев в Пловдив



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: pepa]  
Автор Nova_S ( истинска)
Публикувано21.11.06 21:42



Погледни в справочника на темите в клуба - "Ваксината на Спартак Хаджиев". Не съм следяла темата отблизо, знам че има противоречиви мнениея, но както казва една моя приятелка,която се ваксинира - "Всеки си прави проучването, решава за себе си и риска си е за него." Просто вярвай, че правиш най-доброто за себе си!



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: pepa]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 23:34



Виж на този сайт:

Редактирано от vesela.bg на 21.11.06 23:37.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: Juli7]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано22.11.06 09:02



какво по точно те интересува-ние ходихме там



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: pepa]  
Авторpepa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 07:08



Здравейте,сестра ми пие натанал и едновременно стова и бият ваксина в кабинета на Хаджиев,но вчера е започнала да повръща,само веднъж но това я притеснява.Някой има ли информация възможна ли е такава реакция,Много ще съм благодарна ако ме насочите по някакъв начин как по натам да се справяме със ситуацията.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: pepa]  
Авторiner (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 17:31



И аз си сложих една инжекция и имах доста силно гадене,но не знам дали е точно от нея.Имам позната,която няма никакви оплаквания след инжекцията.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: iner]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 17:38



не мисля,че реакцията е от инжекцията.къде е ракът на сестра ви и в напреднал стадий ли е



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: нaнo]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 19:20



Нано, пишеш че ходите за тези инжекции. Искам да те попитам има ли според теб ефект от тях? От колко време ги слагате? И аз мисля да заведа баща ми след като мине химиотерапията. Моля те, пиши за ефекта от тази ваксина, ако вече имаш наблюдения.



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: Juli7]  
Авторнaнo (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 19:59



: Juli7 ходихме... при баща ми имаше ефект 1-2 месеца,т.е. петното на снимката се беше смалило малко,но му откриха тумор в главата и когато го отстраниха ракът много бързо се разпространи в белия дроб...много важно е и какъв вид е ракът.а за сп.хаджиев научихме от бегъл познат ,на който баща му е бил отписан след химиотерапии и с много разсейки в дроба.след ваксините разсейките изчезват и още е жив,но не зная какво е положението му в момента...така че трябва да се пробва задължително според мен.какво е състоянието на баща ти



Тема Re: Спартак Хаджиевнови [re: нaнo]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 20:18



На баща ми отстраниха 2 туморни образования в дебелото черво. Възстановява се доста добре от операцията, но има разсейки в черния дроб. Започна химиотерапия, която също понася добре. От хистологията стана ясно, че стадият на отстранените туморни образования е 1 и 2 ри. След ЯМР смятат, че няма разсейки на други места, а от червото всичко е изрязано. Сега борбата ще е чрез химиото да се махнат или поне да се намалят метастазите в черния дроб. Пие доста сокове от моркови и цвекло, билки и Натанал.
Много се надявам да се спрат тези метастази. Аз писах на д-р Хаджиева и тя ми отговори веднага, като ме увери, че тази ваксина може да помогне или поне да спре развитието на метастазите. В това ми е надеждата.
При вас нещата как са на този етап? Правите ли химиотерапия за белия дроб?
Пие ли някакви билки или добавки?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.