Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:16 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: panterata68]  
Автор mimozitta (кукуряк)
Публикувано02.01.09 14:22



Здравей Нелка, добре дошла при нас.





Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: Mapинa]  
Авторkakata (Нерегистриран)
Публикувано04.01.09 09:07



Здравете!
Най-сетне и аз реших да се включа в клуба. Моята история е следната: рак на дебелото черво,мета на черния дроб. Две операции, резекции на дебело черно и десен лоб на черния дроб, химиотерапии. След контрола на скенер сега имам вторична резия на ляв лоб на черен дроб и паракавална лимфаденомегалия. Чакам консултация с лекаря, който ми оперира предния път черния дроб. Дали има някой със същото порожение като мен? Бих била благодарна ако ме се обади!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: mimozitta]  
Автормeчo пyx (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 20:11



Здравейте, преди четири години мой любим човек беше опериран от рак на белия дроб. Аз съм лекар и не вярвах в чудеса, но през тези години всичко вървеше добре, нямаше усложнения. Преди шест месеца се установиха метастази в мозъка, последиците от които са редки частични гърчове и вяла пареза на ръката, а напоследък и промени в походката и единия крак... Трудно ми е, защото човекът е силен и интелигентен, знае всичко за състоянието си... Не иска да притеснява обичаните от него хора, а ние се тревожим за него... Вие как се справяте с проблемите, пишете ми нещо, някак си е по- леко, ако споделиш със сродни души, които имат същите проблеми... Поздрави на всички вас, пред които се прекланям...



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: мeчo пyx]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано08.01.09 21:21



Моля да преместите постинга си в съответната тема - "Рак на бял дроб и мета в главата".
Във "Визитника" хората само се представят, но не си поставят проблемите.
В темата, в която ще пишете, ще прочетете доста информация, а и там влизат хора със
сходни проблеми! Ето линка:





"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: milkibg]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 03:17



Чета и пиша в клуба защото дъщеря ми се разболя.
2005 август- операция в Майчин дом - съмнения за киста с тежък възпалителен процес, при отварянето - тумор на тънките черва - доброкачествен, с некрози, хистологията - нетипичен възпалителен процес

2008 25 септември - операция в Пирогов - множество вретеновидни тумори, прораснали в оментума и цялата диафрагма.Имунохистохимично изследване - вретеновидно клетъчни тумори отговарящи на ГИСТ (гастроинтестинални тумори) с умерен малигнен потенциал.Стадий - IV

Скенер от 24.10.2008 показва разсейки, малки в черен дроб

От 07.11.2008 пие Гливек

Скенер от 05.01.2009 показва лека редукция на размерите им и поради по-добрата разделителна способност на апарата при второто изследване - по голям брой на малките образувания, също и съвсем малки образувания пред пикочния мехур, които при 1-вата КТ не са отчетени

От София сме, насочени сме към ИСУЛ, алекуваме се в къщи защото това са хапчета, не ни разрешават никакви билки, фунготерапия, детоксикация и всички тези неща с които онкоболните си помагат за да не се пречи на лекарството да работи.Караме на сок от моркови и цвекло и добра храна.

e-male: julito63@abv.bg
youlianapopova@yahoo.com



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: mama]  
АвторDimana64 (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 03:29



Mama, стискам палци за детенцето. На колко е години? Ако искаш обаче да ползваш клуба 100% за полза на детето - регистрирай се - така всеки може да ти дава и лични препоръки и ти да питаш по-специфични неща.

Не е ли време да спим и двете?



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: Dimana64]  
Авторmama (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 11:03



Благодаря ти! На 25 е и ми е като ангелче!Ще се регистрирам, пак някоя нощ, докато диря чудодейното хапче...



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: mama]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано09.01.09 15:30



Моля ви, момичета, и на вас ли трябва да казвам, че Визитника има друго предназначние?!!

"Совите не са това, което са..."


Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: *jull**]  
Автормeчo пyx (Нерегистриран)
Публикувано09.01.09 20:42



Благодаря, Джули! Аз съм нов посетител на клуба и правилата не са ми съвсем ясни, така че благодаря за упътването! Намерих много информация, надявам се да мога и аз да помогна на някого като съучастник в една беда и като лекар... Като чета вашите мнения и преживяното от вас си мисля, че в България има много смели и достойни хора! Поздрави за теб и за всички, които неволята е отвела на тези страници!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/ [re: vesela.bg]  
Авторstokrotka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.09 01:07



Здравейте на всички смели и непоправими оптимисти в този форум. Много съжалявам, че не ви открих по-рано, но кой да е мислил, че и на него ще се случи нещо подобно, но... Майка ми вече 6 години ходи по операции, а сега стигнахме и до химиотерапия. Дотук не бяхме стигали преди и на мен, и на сестра ми ни е много мъчно, че всичко това се случва, объркани сме и много уплашени. Когато намерих този форум, поне се успокоих, че има и други, които се борят, вие направо ми повдигнахте духа 100 пъти. Благодаря ви много!!! Ще кажа само, че съм на 26 години с много непокорна и луда майка

. Тя цял живот не се погрижи за себе си, а сега се опитваме да й набием в главата, че трябва да промени начина си на живот и да помисли малко и за себе си, но нищо не помага, поне за сега, обаче сме оптимисти и вярваме в пълното излекуване на всеки, стига да има воля и жажда за живот. Поздравявам ви и ви благодаря, че сте създали този клуб.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.