Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: *jull**]  
Авторendur (Нерегистриран)
Публикувано15.09.08 23:00



zdravei jull kak moga da se svar*a s teb?



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: endur]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано15.09.08 23:06



Като се регистрираш и пишеш в клуба, а не тук във Визитника и задължително на кирилица



Нема начин да нема начин!


Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: vesela.bg]  
Авторendur (Нерегистриран)
Публикувано16.09.08 00:02



Здравейте
Казвам се Владимир и съм на 33 . Тук сам заради татко който е на 57 години и има рожден ден след седмица.
Оперираха го преди седмица и премахнаха тумор от дебелото черво като изразяха голяма част от него и го изведоха през корема. Откриха разсейки в десния лоб на черния дроб които според лекарите са нелечими. Въпреки всички песимистични прогнози с цялото семейство сме решили да опитаме всичко възможно и да не се отказваме. Той още незнае за прогнозата си и много ни е страх,че като му кажем ще падне духом, но рано или късно ще трябва да разбере. Бих искал да помоля, който може да помогне със съвет и най вече с информация за алтернативни добавки, билки, медикаменти които имат ефикасно действие и биха му помогнали да ми пише на емайл: endur@abv.bg. Благодаря!!!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: endur]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано16.09.08 08:40



Влади, имах предвид да се регистрираш като потребител. Така ще можеш да получаваш лични бележки. Става за няколко минути. Вляво на страницата, дето пише "Вход" - регистрация.



Нема начин да нема начин!


Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: vesela.bg]  
АвторMapинa (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 03:24



Много съм възрастна, почнах 70 години. През 2005 операция от рак на гърдата,химиотерапия, лъчетерапия, нолвадекс 3 години, спрях го по мое желание, причини ми хиперплазия на ендометриума, сложих си ваксината на Спартак Хаджиев и смятам да продължа с нея. Преди близо двадесет години загубих единствения си син от рак, беше на двадесет и три години, блестящ студент по история. Познавах Весето и мнсго я обичам. Съпричастна съм към всички майки като мен и към всички страдащи. Не пишех във форума, но сега прописах.Според доц. Гаврилов съм в ремисия.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: Mapинa]  
Автор diana1OO (Димитрова)
Публикувано24.11.08 15:36



От 1-2 месеца чета вашия форум и пиша от време на време. Казвам се Диана Стоянова Димитрова и съм на 61 год. от София. През 2002 ме оперираха гинекологично и след изследване на извадения материал / тотална хистеректомия/ установиха умеренодиференциран карцином на ендометриума, стадий 1 в. Лимфните възли по време на операцията не са ми проверявани, а и до сега само на ехограф. Претърпях 8 лъчетерапии , 6 месеца пих хормонални. След това само на контролни проверки в онкодиспансера в ЖК "Младост" и съвсем малко хранителни добавки / алое аборисценс, триовит, неоксид.../
Съпругът ми почина на 02.02.2007 от рак на дебелото черво с метастази в черния дроб, година и половина след операцията. Бяха му направени 9 курса химиотерапия.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от diana1OO на 24.11.08 15:49.</EM></FONT></P>

Редактирано от diana1OO на 24.11.08 15:50.



Тема Миминови [re: vesela.bg]  
Автор mimozitta (непознат )
Публикувано01.12.08 16:25



Здравейте,
Казвам се Мими
Години:27
Смятам за живея до: 127 години
Диагноза: През 2007 год. карцином на матояната шийка с мета в десен лимф
Оперирана във ВМА-София от доц. Никола Василев
При операцията ми отстраниха матка, маточна шийка както параорталните лимфни възли, след което е установено лимфа който има мети е изчистен успещно до мастна тъкан.
Нямам деца, но съм омъжена. След операцията рещих да вдигна сватба напук на врага и сега ми е кеф. Правена ми е от платинената химия и 30 лъчетерапии в Онкото София. Пия антиоксиданти, отвара от коприва, невен и бял равнец, мултитабс, черен бъз, сок от моркови и червено цвекло, както ям и ябълки.
mimozitta@abv.bg



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: vesela.bg]  
Автор krem4eto_8O (непознат )
Публикувано09.12.08 09:46



Здравейте всички!
Казвам се Кремена и пиша тук заради моята мила майчица!
Преди няколко месеца получи кървене и отиде на гинеколог,направиха цитонамазка и се оказа 3а група.До тук добре,последва биопсия,чиито резултати бяха,че няма наличие на ракови клетки.Успокоихме се всички и продължихме да си живеем по старому,но на мама проблемите не отшумяваха и един ден се качи на автобуса и отиде в София,хем на гости на нейна братовчедка,хем и да направи консултация със специалист./Пропуснах да отбележа,че сме от гр.Елхово,обл.Ямбол/.Там,при проведени прегледи и направен скенер ни казаха страшната диагноза-Авансирал високо до умерено диференциран,инвазивен,сквамозоклетъчен карцином на маточната шийка 3в стадий.От тук нататък започнаха мъките: не поискаха да я приемат в никоя болница в София,от Онкото в Дървеница са и казали да се прибира и да ходи в Бургас,защото Елхово сме били към диспансер в Бургас,докато след 2-3 дни
ходене по мъките из София,мама просто спира да уринира,2 дни нищо.Приемат я по спишност в Пирогов с 1037 креатинин в кръвта при смъртоносните над 1000.Всички бяхме в луда паника,просто немога да ви опиша.
Беше с катетър,дабъл джи и през ден на хемодиализа,а по тумора никой нищо не правеше!!!!!

След като я стабилизираха малко я отпратиха да се прибира в това отчайващо състояние!Закарахме я в Бургас, там какво е не искам да говоря!Някъкъв АД!!! Направиха 30Gy лъчелечения на малък таз и от там операция,но не на тумора ,а на уретрите-изкараха ги отвън и сега пишка в 2 торбички.А тумора стои,опитваме всичко-хр.добавки,билки,сокове и какво ли още не,незнам,отчаяна съм,имам семейство и дъщеричка на 6г.,а просто нямам сили,опитвам се да вдъхна кураж на мама,но аз самата на себе си не мога да дам!!!!Лекарите просто отказаха да оперират тумора-Това е!

Поздрави на всички и ви пожелавам да оздравеете и забравите за ужаса"рак"!!!



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/нови [re: krem4eto_8O]  
Автор milkibg (непознат)
Публикувано30.12.08 00:48



име : Милен
възраст : 33 год
диагноза : Аденокарцинома с разсеики в плеврата.
Засегнати 2 лимфни възела
IV стадии
открит : VI .08 - poradi vlizane v bolniza s plevrit - voden.

варианти : химиотерапия
операция : НЕВьЗМОжНА заради разсеиките

ТЕРАПИЯ : VII . 08 химиотерапия 3 цикъла със 4исплатина ,
джем4итабин , епируби4ин

2 цикъла с алимта

много е сложно с кирилица .....като охлув пи6а ....6те довър6вам ътре.....:)

поздрави на вси4ки


Редактирано от milkibg на 30.12.08 01:32.



Тема Re: КОИ СМЕ НИЕ /ВИЗИТНИК/ [re: мими]  
Автор panterata68 (непознат )
Публикувано02.01.09 14:20



ЗДРАВЕИТЕ,казвам се НЕЛИ и съм от КАЗАНЛЪК.На 29.10 2008г ми откриха карцином на шииката на матката с ст.2б без метастази,имам направени 15 лъчетерапии и 3 химио в СТ.ЗАГОРА,сега заради празниците съм в застои заради което се плаша,че нишо не се прави за заболяването ми,пия разни билки и това е.Сега на 05.01 пак влизам в СТ.ЗАГОРА за продължаване на лъча но после незнам какво следва,защото ми казаха в СОФИЯ че все още не съм за операция




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.