Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: КОНОП/ КАНАБИСнови [re: Jull]  
АвторMokpия (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:00



Канабиса може да забави развитието на раковите клетки и да омекоти неприятните симптоми на болеста.

Редактирано от *jull** на 25.07.09 19:06.



Тема Re: д-р Тошковнови [re: *jull**]  
Авторmarian123 (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 16:09



Благодаря ти! Знам, че понякога е досадно да се повтарят едни и същи неща, защото се появява някой новодошъл и не знае кое, как, къде...
Започвам да се ориентирам.
Здраве на всички!!!



Тема Re: д-р Тошковнови [re: marian123]  
Автор *jull** (())
Публикувано04.07.08 16:52



Не се притеснявай, на никого не досаждаш, нали е клуб за взаимопомощ!


Отговорила съм ти и в другата тема.





Тема Re: д-р Тошковнови [re: marian123]  
Автор dea123 (новак)
Публикувано04.07.08 17:40



За съжаление и аз не съм доволна от таблетките на д-р Тошков, пих преди известно време от тези за сън и против запек.Ефекта беше нулев.
А освен това като знам и такива табетки по какъв начин се правят(чрез киселинно пресуване) и ставам още по резервирана.
Но всеки може да си прецени, аз лично не бих ги преоръчала на никой.

Успех=интересувам се , вярвам в себе си, боря се, не се отказвам.В мойто тяло - Аз съм шефа!!


Тема Re: КОНОП/ КАНАБИСнови [re: Mokpия]  
Автор vesela.bgМодератор (гърмян заек)
Публикувано04.07.08 18:11



Дааа, дойдохме си и на тази приказка



Нема начин да нема начин!

Редактирано от *jull** на 25.07.09 19:07.



Тема Re: д-р Тошковнови [re: dea123]  
Авторaaa! (Нерегистриран)
Публикувано04.07.08 18:42



И аз не съм доволна от таблетките му! Пих такива за черния дроб и ефекта беше нулев, но качих сума ти килограми, та се видях в чудо





Тема Re: д-р Тошковнови [re: dea123]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано05.07.08 00:07



В отговор на:

За съжаление и аз не съм доволна от таблетките на д-р Тошков, пих преди известно време от тези за сън и против запек.Ефекта беше нулев.



ПРОБВАЙ С в комбинация с



Тема Re: д-р Тошковнови [re: dea123]  
Авторmarian123 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 08:48



Ей, наистина ви благодаря...Всъщност аз разбрах за него от моя роднина, която е ползвала(по-точно баща и) от таблетките против запек - в продължение на 10 години никакви билки, лекарства и прочие не са му помогнали да се отърве от това неприятно заболяване. И точно таблетките на Тошков са имали този най накрая добър ефект.

Полезно е за мен да чуя повече и най различни мнения. Дотук някъде 4:1 за недоволните. Но това ме кара да се замисля дали да тъпча баща ми за укрепване на организма му с тях( и без това не ги иска много много)...



Тема Re: д-р Тошковнови [re: marian123]  
Автор *jull** (())
Публикувано05.07.08 09:10



Лично на мен тези таблетки (против запек) също ми действаха и не виждам как няма да действат, при положение, че съдържат основно билката сена. Още по-добре действа тази билка, ако си я вариш, но не бива да се прекалява с нея. Има много друго по-безвредни начини за справяне с този проблем.

Разбира се, много по-лесно е да гълташ хапчета, вместо да вариш чайове, но недостатъкът е, че не винаги си сигурен какво има в готовите таблетки. Затова нека поне да са капсули, че да проверяваш съдържанието им.

Има доста изпитани средства за укрепване на организма, които са коментирани в Клуба. Така че сигурно ще намериш вярното решение.

УСПЕХ!





Тема Re: д-р Тошковнови [re: *jull**]  
Авторmarian123 (Нерегистриран)
Публикувано05.07.08 14:34



Да, сената е велико нещо, създадено от майката природа.
Човекът , който е ползвал тези хапчета на Тошков казва че всичко бил опитал преди това, но не знам дали е пил и сена, както и да е...
Приятен ден на всички




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.