Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 17.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: СРЕЩУ МЕТАСТАЗИнови [re: *jull**]  
Авторkayopl (Нерегистриран)
Публикувано01.10.10 15:00



ЗДРАВЕЙТЕ!
Отскоро се регистрирах в клуба и ми попадна вашата рецепта, КОЯТО СПИРА РАЗРАСТВАНЕТО НА МЕТАСТАЗИТЕ!
По равни части се наситнят и смесват стръкове от змийско мляко, листа от коприва и цветове от невен.
1 суп. лъж. от сместа се залива с чаша гореща (вряща) вода и престоява през нощта.
Сутринта на гладно (30 мин. преди хранене) се изпива половината чаша, а другата половина – преди вечеря. Това се прави 30 дни, после 10 дни се почива.
Правят се 2-3 курса.

Бихте ли ми казали повече за нея и евентуално за резултати каквито и да са, положителни или отрицателни! Майка ми е на 77год. и и откриха анемия впоследствие хроничен панкреатит, карцином на стомаха и хиперпластични полипи на стомаха. Оперираха я и лекарите казаха, че са отстранили тумор, но има и разсейки, които дори са стигнали и малкия таз и не ми дават никаква надежда поне от разговора след операцията. Все още не разполагаме с епикризата и със сестра ми започнахме да и даваме от билката "демир бозан" (по две супени лъжици от билката се вари 5 мин. в 0.5лит. вода прецежда се и се пие три пъти на ден по около 150гр. 25-30мин. преди хранене), сироп от клен, алфалипоева кселина, дъвка на зърна, сок от червено цвекло със сок от морков,пчелен клей, и др. естествени витамини, които сега ги има в натутален вид.Не предписаха лекарства а казаха да си пие тези, които е пила и досега. Междувременно тя е претърпяла операция за изваждане на жлъчката, на двата бъбрека за изваждане на камъни, на окото и сега тази, като е отстранена и пъпна херния. Прочетох доста неща за тази билка, дори са ми казали за жена, която е била отворена и затворена и изпратена вкъщи, като безнадежден случай и която се е оправила само с тази билка. Чета и доста други рецепти и мнения и бих икал да знам повече за това, което прилагаме
като лечение? Предварително Ви благодаря!



Тема Re: СРЕЩУ МЕТАСТАЗИнови [re: kayopl]  
Авторleonidas22 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.10 14:44



сега изчетох за рецептата на Надежда,само не разбрах,дали тя сега е още актулна.Има ли някой,който пие тези билки?



Тема Re: майтаке и кордицепснови [re: ren51]  
Авторnakata78 (Нерегистриран)
Публикувано24.11.10 19:46



здравейте!някой следи ли го този форум да попитам и аз за тези две габи и даси споделя болката!





Тема ЧАЙ ESSIACнови [re: nakata78]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано11.06.11 10:48



Тук съм събрала линкове към темите, в които сме коментирали този чай:

– "Essiac – лекарство"
– "Информация за чая Essiac"
– "Essiac"



"Совите не са това, което са..."

Тема Кукурякнови [re: *jull**]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано22.09.12 10:50



Тази рецепта е достъпна, лесна за изпълнение и както твърдят, много ефективна:

"Моята свекърва е излекувала сестра си от рак на дебелото черво преди 40 години с една билкова рецепта. Сестра й е още жива на около 90 години. Сега поддържа жив свекър ми с тази рецепта, който от 10 години има рак на лимфните възли. Той скоро ще навърши 88 г., не е в добро състояние, много слаб, но жив. Мисля си, че ще бъде едно добро дело да я публикувам тук. Дори да нямате нужда от нея (и дано никога не Ви потрябва), запазете си я, все може да помогне някога на някой нуждаещ се.

В 1.2 л. кипяща вода се слагат 2 равни кафени лъжички дървесна пепел (изгарят се дърва и пепелта се пресява) да ври 2-3 мин. и захлупено се оставя да пренощува. На сутринта се прецежда бистрата вода – получава се около 1 литър течност (около 200 мл остава в пепелта). В тази течност от 1 литър се слагат 2 равни кафени лъжички корени от кукуряк (изсушени и счукани – берат се през м. май) и 1 равна кафена лъжичка корени от ранилист (изсушени и счукани – берат се през м. октомври), след което се слага сместа да ври на слаб огън, докато остане 0.5 литра течност.
В отделен съд се слага 0.5 литра вода от чешмата да заври и се прибавя към течността от билката, за да стане отново 1 литър, като след това ври още 2-3 мин. и се сваля от огъня – оставя се похлупено да пренощува. На сутринта се прецежда в две тъмни шишета по 0.5 литра. Държи се на хладно и тъмно, но не в хладилник.

Употреба:
Взема се от отварата 4 пъти в денонощието по едно пеницилиново шишенце на 6 часа, половин час преди ядене:

Сутрин в 6 часа;
Обяд в 12 часа;
След обяд в 18 часа;
През нощта в 24 часа.

Взема се най-редовно най-малко 7 месеца, след това може да се почине 1 месец и отново още толкова. След това може да се пие всяка година, есен, зиме и пролет, а през лятото се почива.
Ефекта от лекарството се чувства третия месец.

Корени от кукуряк могат да се намерят в аптека “Даттила”, която се намира на в гр.София, ул. “Кирил и Методий” № 34 (на ъгъла с ул. “Раковска”). Корени от ранни лист се намират по всички билкови аптеки."

Текстът е цитиран от



"Совите не са това, което са..."

Тема Re: КОНОП/ КАНАБИСнови [re: Mokpия]  
Автор *jull**Модератор (нощна птица)
Публикувано10.08.13 16:09



Постингът е на daoford:

"Освен мозъчните клетки, раковите клетки също имат рецептори за активната молекула на канабиса, както и някои тъкани на органите. Когато молекулата на канабиса попадне в рецептор на ракова клетка това за нея означава смърт - и така раковата клетка умира по ествествен път..." Английско говорящите тук могат да го преведът цялото, ако представлява по-сериозен интерес ...


С уговорката че не продавам такъв продукт, искам само да вметна, че се продава "конопено масло"... Което предполагам е извлечено от канабиса или друг вид коноп... Дадох само насока за търсене на подробности в нета... :-)
Пожелавам на всички тук ... ЗДРАВЕ... !!!



"Совите не са това, което са..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.