Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Билки срещу ракнови [re: chudo.a]  
Автор zagrijena (непознат)
Публикувано26.09.08 13:39



Привет на всички, искам да попитам някой има ли информация за живовляка? След бронхоскопията, баща ми изпитва непрестанна болка м/у гърдите. Изписаха му оксиконтин, но не помага. Направихаме сумати консулти с какви ли не лекари и всчки са категорични че не е рака а от разскъсване при скопията. Вчера се заговорих с една баба и тя ми каза за "мъжки живовляк" от който се прави отвара и се пие по 50-100 гр. дневно. Имал невероятен ефект при всякакъв вид разранявания и външни и вътрешни.
Знаете ли нещо за това, защото да си призная хич ме няма по-билките.







Тема Re: Билки срещу ракнови [re: alone_1]  
Автор rumivs (непознат )
Публикувано14.11.08 18:14



Здравейте!
След това предаване по БТв се впечатлих от билката котешка стъпка - а и мама сподели, че по време на химиотерапията една от жените в болницата е споделила, че я пиела като отвара. Някой да знае нещо повече, моля споделете.
Желая ви хубава вечер!



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: rumivs]  
Автор ren51 (непознат )
Публикувано15.11.08 01:19



Може ли някой да напише руското или латнското й наименование



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: ren51]  
Автор Buba67 ()
Публикувано15.11.08 09:18



Котешка стъпка - Clinopodium Vulgare L.





Тема Бял имел!нови [re: Buba67]  
Автор flora bg (maman)
Публикувано16.11.08 17:02



Радина отговарям ти в тази тема защото тя е най-попходяща и е точно затова!Да наистина сега чета в моята билкарска книга ,че белия имел лекува рака!Той има стимулиращо имунната система свойство.Спира развитието на туморите.това свойство го преписват на неговите вискотоксини и лектини.Но само ако токсичността на тези компоненти може да се контролира от фитотерапевт.Индивидуално е лечението и за всеки човек е лично.Иначе в нашата народна медицина белия имел се използва за понижаване на кръвното,при атеросклероза.Има кръвоспиращо действие.Употребява се и при коклюш,отоци,хронични ставни заболявания,за забременяване и др.



Тема Re: Бял имел!нови [re: flora bg]  
Автор Лoли (мама)
Публикувано17.11.08 11:24



Има такова лекарство,което е направено от бял имел.Казва се Искадор



Тема Re: Билки срещу ракнови [re: alone_1]  
Авторnedito (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 00:54



Имам въпрос alone_1 относно рецептата,която даде за рака на стомаха.Може ли тази рецепта да се приложи и при други ракови заболявания или е само при рак на стомаха??



Тема Re: Билки срещу рак [re: nedito]  
Автор alone_1 (непознат)
Публикувано23.11.08 10:52



Здравей!
Тази рецепта ми я даде фармацевтка. Тя е правила за своя чичо преди много години (той е имал рак на стомаха). Ние я ползваме за рак на гърдата с метастази в белия дроб. Правим и много, много други неща. Позната лекарка ни каза - каквото чуете, правете. Ако мога да ти помогна - пиши.



Тема Re: Билки срещу рак [re: alone_1]  
Автор *jull** (())
Публикувано23.11.08 11:08



Извинявай, а може ли да споделиш какво друго правите?
А също и дали имате някакви положителни резултати.
Много хора се нуждаят от подобен опит!





Тема Re: Билки срещу рак [re: *jull**]  
Автор alone_1 (непознат)
Публикувано23.11.08 11:46



Да, ще напиша. Но не знам дали в тази тема или друга. Защото нашата история може да бъде описана и в "Плювалня". Аз съм убеден привърженик на традиционната медицина, но не и по начина, по който се прилага у нас. При нас единственото, което правят лекарите, е да си играят на Господ - този ще живее, а другият не (все едно че гонят норма). И наред с методите на трационната медицина (при всяка вливка ни се казва, че ще направят следващата, "ако все още сме живи!"), използваме и много алтернативни способи. Продължавам да се обвинявам, че още в началото не открих този сайт и не потърсих повече информация - мисля, че ходът на събитията щеше да бъде различен. Вече прочетох хиляди материали, медицински протоколи на различни ракови институти, форуми на болни от цял свят и разбрах, че не трябва да отписваме близките си. Защото статистиката зависи и от нас - длъжни сме да я променим към по-добро.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.