Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Честит Рожден Ден!нови [re: виoлeтa]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано09.11.06 14:05





Честит Рожден ден и от мен!

Нема начин да нема начин!

Редактирано от vesela.bg на 09.11.06 14:06.



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор Marи (непознат)
Публикувано09.11.06 14:32



Честит ден Рожден! Хубав и слънчев като теб!
Пожелавам радост и много,много хубави моменти!Ще ги ИМА!
А сега торта до насита,всички заедно ще ядем...........



Тема Re: много разбити мечтинови [re: Marи]  
Авторцeлyнaтa... (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 15:41



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
Миличка, много,много късмет и кураж.Ти можеш!
Целувки



Тема Re: много разбити мечтинови [re: цeлyнaтa...]  
Автор nelidz (непознат )
Публикувано09.11.06 16:45



ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!
Петя, желая ти много много здраве, вяра и оптимизъм!Радвай се на малките неща, които ни се случват всеки ден!ТЕ ще те направят щастлива! Ще се справиш с всичко, защото ти си силна! Имаш такава голяма подкрепа! Наздраве!!!И голяма веселбица





Тема Честит рожден ден!нови [re: petya23]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано09.11.06 17:16



Честит рожден ден Петя, желая ти много, много здраве, да бъдеш щастлива и обичана, да реализираш мечтите си и не на последно място да отпразнуваш още много рожденни дни!
Бъди силна и не се предавай!





Тема Re: много разбити мечтинови [re: nelidz]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 17:21



Петя, 4естит рожден ден! Много здраве, късмет и безброй щастливи преживявания от сърце! Стеб сме вси4ки! Весел празник!





Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: nani_na]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 19:25



Здравейте, скъпи приятели!

Никога не съм била толкова потисната на рождения си ден! Та това винаги е бил най-славния ми ден от годината! Добре, че не ме видяхте днес - бях както казват бабите - като напикано мушкато. Облякох се с най-хубавите си дрехи, гримирах се, отидох на работа и какво - поздравленията на колегите ми минават покрай ушите. Гледам в една точка и сълзите ми сами потичат.

Сега си отворих един бакарди брийзър, който си купих специално за рождения ден и след като го изпразних наполовина, реших да се насиля и да направя резервация в един ресторант. И така, ще си почерпя най-близките приятели, пък както казва един филм, винаги ще има утре. Още не съм си събрала багажа за болницата, но и за това ще намеря време.

Много ми е тежко, ама животът не е само цветя и рози, нали?

Ще бъда в белодробната болница "Св. София", в клиниката по гръдна хирургия. Нямам представа кога са часовете за посещения там, не мога да дам повече инфо. Ще ми е много приятно да се видя с някой от вас, ще бъде истински зареждащо за мен. Но доколкото знам, не мога да си оставя тук мобилния телефон, така че ще разчитаме на случайността да се открием.

Оставям ви, за съвсем малко, надявам се!
Разчитам, че като се завърна, ще има с какво да се похвалите, както и аз, ако Бог е с мен.
До скоро, мили мои приятели.



Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: petya23]  
Авторsv3 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 19:48



Честит рожден ден,мило момиче и кураж. Потаряй си ,че след като лекарите искат да те оперират,то те са убедени ,че това ще ти помогне.Приеми тази операция ,като твое спасение. Успех!!!!!!



Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: petya23]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано09.11.06 20:17



Петенце, точно там оперираха и мъжа ми. Кой хирург ще те оперира?

Там са най-добрите!

Мъжът ми вече си е в къщи. След такава операция се стои два дни в реанимацията (обикновено). Дават да те видят там в деня след операцията - има свиждане между 12:30 и 13:30. И на следващият ден местят в обща стая - има стаи с по едно, две и четири легла, всяка стая си има санитарен възел. Часовете за посещение в общите стаи са, доколкото си спомням, между 13:30 и 14 и между 16:30 и 18, но там не е проблем да се влиза и постоянно. Гадно е, че не можеш да се къпеш, докато не ти свалят конците. Можеш да започнеш да се храниш нормално още вечерта на втория ден, но повечето пациенти не се хранят докато са в реанимацията, защото ги е страх от голямата нужда там.

На мен ми е още прясно, така че питай.

Аз живея наблизо и мога да мина да те видя, но завися от ангажиментите покрай мъжа ми.

Миличка, весел празник и горе главата! Всичко ще се оправи!

Редактирано от little_rabbit на 09.11.06 20:22.



Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: little_rabbit]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано09.11.06 21:12



Петя, ЧРД и от мен! Нали знаеш, че според астрологията, всеки човек попада в "дупка" 40 дни преди рождения си ден; след това се възражда за нов живот. Ето, твоята "дупка" свършва ДНЕС с рождения ти ден - край на лошото настроение, неудачите, на лошия късмет! КРАЙ! Идват само хубави дни, бъди сигурна - не го казвам аз, а дебелите книги по астрология! Прекрасно е, че и сериозното ти изпитание се пада след рожденния ти ден - вече ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД! Вярвай и бъди силна - цяла гвардия сме зад теб! Ще те пазим нищо лошо да не ти се случи! Бъди сигурна! Прегръщам те, миличка, ще бъдеш в мислите ми през всички следващи дни! Късмет!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.