Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Петя, как синови [re: petya24]  
Авторвяpa (Нерегистриран)
Публикувано21.12.06 21:26



ЗДРАВЕЙ ,пухче радвам се за теб,че се бориш.Виждаш ли вече слънцето м/у облаците?Обичам те и ти пожелавам МНОГО ЗДРАВЕ И ВСИЧКИ НЕЗБЪДНАТИ МЕЧТИ.На КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА ПОЖЕЛАЙ СИ ЕДНО!АЗ ВЯРВАМ



Тема Re: Петя, как синови [re: petya24]  
Авторkate (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 15:21



Милото Петенце


Много се зарадвах на постинга ти, посмях се и на лафа за корупцията
Колкото до момента на партито, няма от какво да се срамуваш, напротив - гордей се със себе си, като ти се танцува ще танцуваш, забавлявай се и следвай емоциите си, сигурна съм че всички са ти се зарадвали! Знаеш, че смехът лекува, а всяка малка радосте приятна са душата и действа благотворно. Емоционален е бил моментът, да и ти свалям шапка, както и всичко останали, сигурна съм
Прегръдки!



Тема Re: Петя, как синови [re: kate]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано27.12.06 21:41



Здравейте!

Ето ме пак, опитваща се с чаша вино да си стопля душата.

Няма да казвам какво си пожелавам за Коледа, но ще кажа какъв е най-най-големият ми подарък - ЩЕ СТАВАМ ШАФЕРКА. Една приятелка, която познавам отпреди да помня себе си, ще се омъжва. Опитах се да протестирам на шаферството, защото се изискват от шаферката танци и разни други по-вихрени движения, и никой няма нужда от шаферка, която едва се крепи на краката си. Уви,

, на думите ми въобще не бе обърнато внимание и ми бе обяснено, че шаферка не се става според танцувалните възможности, а по други, по-уважителни причини.

Много, много се радвам.
Пожелавам на всички такива неочаквани и положителни изненади по празниците.

П.С. Нелгина, как сте, ще ми разкажеш ли повече за вас? Мерси.



Тема Re: Петя, как синови [re: petya24]  
Авторnelgina (Нерегистриран)
Публикувано28.12.06 16:59



Честита Коледа, Петя! Много здраве, топлина и уют в душата ти!
Току-що се прибираме от болницата, където бяхме цяла седмица и изкарахме Коледа. Синът ми беше с много ниски хематологични показатели, слаб и уморен и затова не ни пуснаха за празника. В момента е малко по-стабилен и се надяваме до 4.01(когато е датата за следваща химия) да сме вкъщи.
Ти как си? Прочетох всичко, което пишеш и съм сигурна, че ще си чудесна шаферка, защото имаш сърце.



Тема Професор Роберто Дженари от Италия ще извърши конснови [re: Jull]  
Авторava (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 17:19



рофесор Роберто Дженари от Италия ще извърши консултативни прегледи на пациенти с онкологични заболявания на 30 януари тази година, съобщават от международния онкологичен консултативен център към болница "Царица Йоана" в София, цитиран от БНР.

Професор Дженари е хирург, експерт в областта на рака на млечната жлеза и злокачествения меланом, консултант от Европейския онкологичен институт в Милано.

Повече информация можете да получите на телефоните на онкологичния консултативен център: 0885/010405 и телефон-факс: 02/943-22-24.



Тема Re: Петя, как синови [re: petya24]  
АвторAva (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 17:38



Zdravey Petya,

kak si? Vazhishtavam se na kuraza ti! Pojelavam ti mnogo, mnogo kusmet!
Sluchaino popadnah tuk, a oshte po sluchaino prochetoh za italianskia doktor. Ako imash vuzmojnost, zapishi si chas i dano Bog e s teb!



Тема Re: Петя, как синови [re: Ava]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 21:08



Здравейте,
Ето че дойде месец януари, да си направим срещата, преди сме я забравили.



Тема Re: Петя, как синови [re: petya24]  
Авторacтpoapт (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 15:51



Здравей Петя!
исках да те попитам ако е удобно може ли да споделиш точното име на диагнозата си.Имам чувството, че е вид саркома.Попаднах на един вид лечение, което е особено успешно специално при саркоми.
Знам за един случай, човека се казва Jason Vale, бил е на 20 г когато са му открили заболяването-изключително рядък вид рак, били описани само 20 случая като неговия и всички с летален изход.Той обаче започва специфична алтернативна терапия и днес повече от 15 г след диагнозата е жив или както се изразяват лекарите-в ремисия.
Но е бил борец в истинския смисъл на думата-бил е световен и национален шампион по канадска борба.Та и с болестта също е успял да се пребори.



Тема за Астроартнови [re: acтpoapт]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 20:53



Здравей, поласкана съм от твоето внимание.

Аз съм с мезенхимален хондросарком на лявото коляно, метастазирал в левия бял дроб, с ниска бедрена ампутация. Малко по-горе съм описала повече за моя случай. Доколкото знам, има лоша прогноза и съм се примирила.

Най-лошото е, че даде метастази три месеца след поставяне на диагнозата. Не искам да се боря, а да живея без болка. Засега всичко е спокойно, поне няма външни признаци нещо да се развива, пък кой знае.

Можеш ли да ми кажеш твоят интерес към онкологията чисто професионален ли е или имаш и личен мотив?
Благодаря за отделеното време!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
АвторMarto (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 23:01



Петя ще се моля на Господ всичко да е наред !! Дръж се !




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.