Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:13 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Върнах се!нови [re: petya24]  
Автор feia (Една от вас)
Публикувано19.11.06 18:13



Браво Петя! Много се радвам, че всичко вече свърши и че се чувстваш сравнително добре и си готова да продължиш борбата. Толко си млада и смела и затова стискам палци резултатите да са добри. Успех!



Тема Re: Върнах се!нови [re: feia]  
Автор nelidz (непознат )
Публикувано20.11.06 12:43



Петя, ти успя! И за миг не съм се съмнявала, защото си много смела и силна.Желая ти бързо възстановяване и едни добри резултати!!!Радвам се, че си на линия





Тема Re: Върнах се!нови [re: nelidz]  
АвторThea (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 13:52



Мила Петя,
Много се радвам, че това мина!
Желая ти много сили да се справиш и с това!
Ако имаш нужда от нещо- пиши - тук имаш много хора, на които да се опреш!Поздрави!



Тема Re: Върнах се!нови [re: Thea]  
Автор Chinaware (/ нечуплива /)
Публикувано20.11.06 15:20



Браво, мила Петя !!

Ти показа, че макар да си още дете / младо момиче, де

/ си упорита, силна и борбена. Да знаеш, че си заобиколена от много добронамерени хора, които, макар и непознати, са готови да помогнат с каквото могат, стига да имаш нужда от нещо.
Желая ти все повече усмивки , бързо възстановяване и окончателно оздравяване.Още един път, бъди здрава и си намисли едно хубаво Коледно желание......

Живея вътре в пръстен.....

Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 15:32



Здравейте, отново.

Не можех да достигна до компютъра, защото приятелят ми беше на него - играе една игра денонощно. Сега обаче той замина (той не е от София, както и аз) за празниците и ще се върне евентуално към края на януари. И сега ще мога да пиша, но пък ми е толкова пусто и самотно. Майка ми е с мен, но тя е толкова невротизирана, че не ми се говори с нея.

Благодаря ви за подкрепата мили хора, и за позитивните ви мисли. Знам, че заедно ще се преборим.



Тема Как започна всичконови [re: Kate]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано21.11.06 15:47



Здрасти, Кате

Ще ти разкажа с няколко думи, а ако остане нещо неизяснено, питай - ще ти обясня по-подробно.

Всичко започна с болка в коляното, която беше слаба и се появяваше понякога. Дори не знам кога започна всичко, защото не съм от тези, които като кихнат, и ходят на лекар. И така все отлагах да отида на лекар, защото когато имах време, не усещах болка и обратно. Отидох все пак, направиха ми рентгенова снимка, която не показа нищо и ме изпратиха с рецепта за хранителни добавки за хрущялите. Не ми помогна и отидох на по-квалифициран лекар, който повтори снимката и там се видяха изменения. Препрати ме към Горна баня, където ме препратиха към доцента, който се занимава с костна патология. Той поиска ядрено-магнитен резонанс, който показа нещо си, но трябваше биопсия. Направиха биопсия, която показа - забележи - ДОбрОКАчЕСТВЕН ТУмОр. Казаха, че се оправя с много лека операция. Когато ми направиха леката операция, при отварянето на крака виждат, че туморът е разял цялата кост, което не е характерно за доброкачествени тумори. Вземат повторно материал за изследване и то показва - много агресивен вид хрущялен тумор, който е засегнал и меките тъкани наоколо. Имам шанс, само ако се ампутира веднага. Хоп, готово.

Всъщност това беше най-лесното решение в живота ми, защото нямах съмнения, че ще става по-зле, ако не се ампутира. Когато си погледнах крака, разбрах, че повече няма да оздравее. И така, след ампутацията все едно ми бяха свалили раница с камъни от гърба. Направо полетях. И долетях вкъщи. Изкарах подобие на депресия, после започнаха да ми пращат работа от офиса и накрая дойде време за протеза. Сложих я, тръгнах на работа и ... останалото го знаете от първия постинг.

Е, това е, дано ти помогнах с нещо. Изводите са - животът има черно чувство за хумор.





Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya24]  
Автор nelidz (новак)
Публикувано21.11.06 15:50



Здравей, Петя!Няма да ти е скучно и пусто.Не позволявай и ние няма да позволяваме.
Нормално е сега приятеля ти да ти липсва, но той духовно е с теб.И всички ние сме с теб и те подкрепяме.Винаги ще сме тук и ще те изслушаме за всичко, така че не се тревожи и знай ,че няма да ти е скучно с нас.Можеш да пишеш за всичко .А на майка ти, не й се ядосвай на женицата, притеснена е от всичко и нормално да се е изнервила.Важното е, че е до теб и те подкрепя! ГОре главата и сега една весела усмивчица





Тема Re: Как започна всичконови [re: petya24]  
Автор nelidz (новак)
Публикувано21.11.06 16:01



Петя,благодаря че споделяш.И аз имам болка в коляното, пих добавки, но още си я имам.Ходих на физиотерапия, не помогна.Ортопедът ще ми насрочи ядрено-магнитен резонанс, за да види в какво състояние е.Мислят нещо за ставните връзки и т.н, а отоци имаше ли в прасците и самото коляно???Благодаря ти!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор AMA (непознат )
Публикувано21.11.06 16:39



Търси сила и кураж от БОГ.



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор AMA (непознат )
Публикувано21.11.06 17:08



ПЕТЯ ЗАБРАВИХ ДА ТИ КАЖА,ЧЕ ТЕ ЦЕЛУВАМ.МОЛЯ ТЕ БОРИ СЕ И НЕ СИ МИСЛИ ЗА НАЙ=ЛОШОТО,ВСЕКИ СЕ БОРИ С БОЛЕСТИ,ЖИВОТА Е ЖЕСТОК,НО СЛЕД ВСЯКА ЗИМА ИДВА ПРОЛЕТ.КУРАЖ КАЗВАМ СЕ ЕМИЛИЯ НА 35 ГОДИНИ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.