Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Промяна в плановетенови [re: feia]  
Автор nani_na (любопитна)
Публикувано13.11.06 10:18



Стискам палци миличка, дано всичко мине както трябва, бъди смела и те чакаме да се върнеш!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автордoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано13.11.06 19:41



Здравей, Петя! Вярвам, че всичко с теб е вече наред. Бъди смела и също вярвай в това! И знай, че Бог изпраща най-големите изпитания на хората, които най-много цени и обича.

Кураж! Всички ние сме с теб!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: дoбpoжeлaтeл]  
Автор Nova_S (непознат)
Публикувано15.11.06 21:58



Някой знае ли как е нашето момиче Петя 24? Как е минала опарацията? Ако имате телефона и, напишете го - който има желание,да и се обади



Тема Re: много разбити мечтинови [re: Nova_S]  
Автор *jull* (непознат)
Публикувано15.11.06 22:08



Телефоните на Петя можеш да получиш от Весела, ако й напишеш бележка!





Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано16.11.06 15:33



Звънях днес на Петя и не ми отговори. Изпратих й SMS и ето какво ми отговори: "Имам силни болки и съм с лекарства, които ме приспиват постоянно. Изморявам се бързо и не говоря много защото не ми достига въздух. Поздрави"

Това е хора, моля ви, не й звънете сега, явно още не е стабилизирана. Ще я изчакаме да се прибере вкъщи и сама да се обади.

Нема начин да нема начин!


Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано17.11.06 18:15



Петя е изписана днес на обяд. Още е слаба и лежи, но има апетит


Сигурна съм че тези дни ще стигне и до компютъра

Нема начин да нема начин!

Тема Re: много разбити мечтинови [re: vesela.bg]  
Авторnasq (Нерегистриран)
Публикувано17.11.06 19:32



Radvam se za Petq

.Da ,sigurna sam 4e tezi dni 6te e pred PC,za6toto tq e istinski boec.4akame te mili4ka.



Тема Re: много разбити мечтинови [re: nasq]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано17.11.06 19:58



Браво, Петя!

Не смеех да звънна тия дни, за да не я безпокоя. Ще чакам виртуално включване





Тема Върнах се!нови [re: little_rabbit]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 17:41



Хей, здравейте!

Как сте, какво изпуснах? Всъщност аз не се задържах много в болницата - така и не разбрах защо толкова настояваха, че вкъщи ще се възстановя по-добре и е много полезно да си отида веднага!?! Ей така, без предварителна подготовка, извадиха ми дренажа (ох, голяма мъка), после ми зашиха без упойка дупчицата с 2-3 шева (тогава наистина видях звезди посред бял ден) и ме изпратиха поживо поздраво вкъщи. А като минавахме из продънените софийски улици, аз си крещях наум от болка.

И така, вече ден и половина съм си вкъщи, но приятелят ми едва сега освободи компютъра. Много ми е досадно да лежа по цял ден и да гледам тавана. Нито мога да се смея, нито да се прозявам, дори като се карам излиза едно пискливо... Но като приспя болката, и си мисля, че съм си супер, наистина. Усещам, че ще се възстановя бързо, ако не се получи някое усложнение.

Много ви благодаря за милите думи и за подкрепата и вниманието. Видях се със Зайчето и със съпруга й преди операцията и реших, че трябва да съм смела и толкоз. И досега си я представям с нейните топли кафяви очи, когато ми е тежко.
Благодаря на всички за топлото отношение, за искрената обич и безценната подкрепа.
Ще пиша пак, тъй като още няма резултати какво точно е това, което са отстранили от белите дробове. След седмица ще си взема епикризата и ще има повече яснота. А дотогава съм на линия.





Тема Re: Върнах се!нови [re: petya24]  
АвторПoля (Нерегистриран)
Публикувано18.11.06 18:36



Мили4ка толкова се радвам за теб 4е нямам думи. Пожелавам ти това да е било последното ти голямо изпитание и много, много, много здраве, щастливи
дни и късмет. Бързо възстановяване и добри новини. Стискай зъби мила болката ще отшуми и ще остане само спомена от това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.