Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:09 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: *jull*]  
АвторVivs (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 23:28



Честит рожден ден и от мен!Успях да хвана последните минути от него,за да ти честитя.Желая ти още много и щастливи рождени дни!И бъди силна както досега,не се предавай.Успех!



Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: little_rabbit]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано09.11.06 23:30



Благодаря за хубавите пожелания!

Зайче, сигурно вече спиш, пък аз утре рано сутринта постъпвам в болницата, така че може и да е късно да те питам на кой ден изписаха мъжа ти. И как е храната там - става ли за ядене?

Ще ме оперира доц. Петров - той самия ми се похвали колко титли и дипломи имал. Вярвам му, колкото и да е особен.

Празникът го изкарах някак си, беше весело, но имаше нещо тежко в атмосферата около мен. Май развалих настроението на всички. Нищо, познаваме се от сто години, ще ми простят.

Ще ми е много много приятно да се видим, но да знаеш, че това не е толкова спешно, мъжът ти изисква повече грижи от мен засега. Аз се оправям и сама. И май уговорих повече срещи през уикенда, отколкото мога да поема. Нищо, няколко приятелски думи в такъв момент значат много.

Хайде, от мен кураж и много сили на всички. Борбата е тежка, но не е безкрайна. Ще дойдат и по-безоблачни дни!





Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: petya23]  
Автор vesela.bgМодератор (усмивка)
Публикувано10.11.06 00:19



Петя, само и единствено на теб разрешавам да си напишеш телефона тук!
Ще го държа 24 часа тук и после ще го изтрия. Дано не си заспала още!
С теб съм!



Нема начин да нема начин!

Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: petya23]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано10.11.06 07:06



Значи ще се видим днес

. Ще те намеря.

Храната не става много-много за ядене, но персоналът е безупречен.

Доц. Петров е шефа на отделението, от много места ми го похвалиха, вярвам в него. Нямам лични впечатления.

До скоро!



Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: vesela.bg]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 07:22



Добре, че погледнах. Благодаря ти, Весела, за възможността.
Телефоните ми са ***************************

Тръгвам, дано не ме хванат задръстванията.

Хора, вместо 24 часа, 2 дни оставих телефоните тук. Изтривам ги. Беше компромис само за Петя. Който записал, записал.
Оттук нататък, който иска телефоните да ми пише на лична бележка, ще му ги дам. Съжалявам, но правилата са си правила!

Редактирано от vesela.bg на 11.11.06 23:12.



Тема Re: Честит рожден ден!нови [re: little_rabbit]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 07:25



Това ме поуспокои, на прегледа ми се стори, че всички са много незаинтересовани към пациентите.

Публикувах си телефоните, можеш да ми звъннеш, ако имаш възможност.Ще чакам с нетърпение да се видим.



Тема Промяна в плановетенови [re: petya23]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 11:15



Здравейте!

Много глупаво се чувствам, че ви подведох, но днес няма да постъпвам в болницата. Току що се върнах от там, днес ми взеха всички документи и изследвания, за да насрочат дата за операция. Ще разискват случая ми на колегиум. Ръководителят на клиниката сам ми предложи датата 15,11,2006, но тъй като днес той отсъства, колегите му ще мъдрят нещо по моя случай.
Както и да е, днес малко по-късно ще знам повече, надявам се да ми определят сигурна и неотменима дата, защото изчакването също не ми е по вкуса. Но поне съм вкъщи и ще мога да си поговоря с вас.

Ще пиша, когато разбера повече. Още веднъж се извинявам, че ви подлъгах така. Но какво да очакваме, когато ми обясняват с половин уста, докато говорят с още трима пациенти и един колега едновременно





Тема Re: Промяна в плановетенови [re: petya24]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано10.11.06 14:15



Значи в неделя ще се видим





Тема Re: Промяна в плановетенови [re: little_rabbit]  
Авторpetya24 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 23:33



И така, операцията е изтеглена за 13,11,2006, а постъпването е отложено за предния ден. Тоест ми остава още един ден навън.

Объркаха се първоначалните планове, а и тази фатална дата... Но пък колкото по-скоро мине, толкова по-бързо ще свърши.

Прегръщам ви!



Тема Re: Промяна в плановетенови [re: petya24]  
Автор little_rabbit (Lepus Europeus)
Публикувано11.11.06 06:57



Не е фатална датата, тя носи късмет, миличка. Всичко ще бъде наред!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.