Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:37 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Клуб за борба с рака
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: много разбити мечтинови [re: vesela.bg]  
Авторнeли-т (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 09:17



След като искат да те оперират, значи лекарите мислят, че може да те излекуват. Само стискай зъби.
Успех Петя!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор........ (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 09:58



УСПЕХ!!!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: ........]  
АвторEлфи (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 11:05



Аз също съм на мнение, че щом те оперират, то значи шансът ти е много голям и аз вярвам, че всичко ще завърши по най-щастливия за тебе начин


Успех и за миг не се отчайвай! Толкова много позитивна енергия е насочена към теб и толкова много хора ще се молят за теб, че няма как всичко да не протече добре!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: Eлфи]  
АвторИл (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 11:17



Стискам палци и се моля за теб! Бъди СИЛНА и ВЯРВАЙ...



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор Marи (непознат)
Публикувано08.11.06 16:00



Стискам палци!Не мисля,че заслужаваш подобно нещо!Никой от нас не заслужава!Ти си млад човек и младоста ще ти помогне,няма да се даваш!Ще се оправиш и ти предстоят само хубави неща!!!



Тема Re: Мечтите предстоят!нови [re: *jull*]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 19:24



Здравейте, мили хора, мили човеци!

Нямате представа колко много ми стоплихте душата с всички хубави думи!

Смятам ви за много повече от приятели, защото всички вие знаете какво е да се бориш срещу рака. Съвсем различно звучат всичките ви окуражителни думи от думите на тези, които не знаят що за враг имам пред себе си. Другите се отнасят към проблема така, все едно отивам да ми вадят зъб или да лекувам настинка. Само вие разбирате истински!

Днес се чувствам много добре, за пръв път се справям много добре с протезата, което ми дава ново самочувствие. Имам и друг повод да се чувствам прекрасно - утре е рожденият ми ден, вече няма да съм petya23, а petya24

. Излизам от т.нар. сатурнова дупка с горно вдигната глава.

Благодаря ви от сърце за помощта, така ми се иска да мога и аз да вдъхна кураж на някой, който има остра нужда от това.

Благодаря ви и се прекланям пред вас, истински човеци!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: Marи]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 19:39



Още веднъж поклон пред вашата доброта и човечност! Вярата ми се върна благодарение на вашата вяра. Иска ми се да можех да ви се отблагодаря със същото.

Толкова светло ми стана на душата като прочетох всичките мили думи. Сега битката се превръща в нещо повече от моя лична война, това е и ваша битка и, обещавам, ще направя каквото е по силите ми да не предам вярата ви в доброто.

Останете верни на себе си и близките си докрай, защото нищо друго няма смисъл.
Прегръщам ви, мили мои приятели.



Тема Re: много разбити мечтинови [re: нeли-т]  
Авторpetya23 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 19:43



Дали пък само не си пробват хирургичните умения върху мен? Кой знае. Щом ме оперират, означава, че нямат търпение да си пробват наточените скалпели върху бедния ми бял дроб.
Простете ми цинизма.

Искам да вярвам, че съм поверена в добри ръце. Това си е половин победа.



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
АвторJuli7 (Нерегистриран)
Публикувано08.11.06 20:10



Petya 23 (от утре 24

), варвам, че тази половин победа ще се стане цяла победа!!!!!!!!!!
Виждам, че си силна млада жена, което ще рече, че резултатът от операцията може да бъде само положителен!!!!
Ще се моля за теб!!!!



Тема Re: много разбити мечтинови [re: petya23]  
Автор Nova_S (непознат)
Публикувано08.11.06 20:22



Успях да се регистрирам


Ееее, мила Петя, подготви се за голям купон, че виж каква сме тайфа. Ще празнуваме твоя рожден ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.